Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלאי מהיר לצמיגים והמלצה לצמיגים חדשים לפולו 2015

באטרף
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

היום הלכתי להעביר את הרכב טסט אחרי שנתיים שהוא על הכביש (48 אלף ק"מ).

ומסתבר ששני הצמיגים הקדמיים שלי שחוקים מאוד, הצמיג הנוכחי ברכב הוא Bridgestone EP150

המידה היא 185/60R15.

הצמיגים האחורים עדיין במצב ממש טוב ומלאים בשר.

האם זה הגיוני שאחרי שנתיים על הכביש כבר הצמיגים הקדמיים נשחקו (השחיקה נראית אחידה)?

האם יכולה להיות סיבה שמקורה ברכב עצמו שעלי לבדוק ואולי להפעיל את האחריות של הרכב?

ובנוסף אשמח להמלצה על שני צמיגים עד 400 שקל לצמיג עם עדיפות לפחות.

אני חייב לציין שאני הייתי מאוד מרוצה מהביצועים של הBridgestone מבחינת אחיזה על הכביש ונסיעה שקטה.

מצד אחד אני לא רוצה לרדת ברמה וגם רוצה לשמור על אחידות עם שני האחוריים אבל מצד שני מפחד ששוב אחרי שנתיים אגיע לאותו המצב.

אז האם להישאר עם אותו הדגם או לנסות משהו אחר? ראיתי שהוא עולה 390 ש"ח.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא סגל לעצמך מנהג להחליף בין אחוריים לקדמיים כל 10,000 ק"מ פחות או יותר.

כך תשמור על שחיקה אחידה בין קדמיים ואחוריים ותהנה מהסט של כל ארבעת הצמיגים לאורך זמן.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר ממה שהחבר מלטבשי רשם לך, אם תעשה פניות חדות ומהירות הקדמיים ישחקו יתר על המידה.. מעבר לכך שכבישי ישראל צריך לעשות כיוון פרונט לעתים.

"באטרף" כתוב לנו בבקשה היכן השחיקה בצמיג.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם תזנק מהמקום רגוע יותר.

במידה שלך יש גם גודייר פרפורמנס(תוצרת פולין/גרמניה וכו' עדיפה על תורכיה) וקונטיננטל 5 בפחות מ300 שקל לצמיג. כנס ליד 2 צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות אקח זאת לתשומת ליבי בעתיד.

מצ"ב תמונות, כמו שאמרתי או לפחות כך זה נראה לי, השחיקה אחידה לחלוטין בשני צידי הגלגל.

https://imgur.com/a/Tq1UD

אז זה לא קריטי שהצמיגים יהיו שונים מקדימה ואחורה?

רוצה לשמור על האחיזה הגבוהה שקיבלתי מהבריג'דסטון.

אדם האם הצמיגים שהמלצת הם אלו -

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/EfficientGrip-Performance.htm

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/Premium-Contact-5.htm

הבלאי של הGoodYear נראה גבוה מהרגיל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. יש לי קיה קרניבל ובמקור גם לי היו צמיגי בריג'דסטון. גם לי הצמיגים היו נגמרים כל שנתיים. במוסך אמרו לי שזה בגלל שהרכב כבד. בהתחלה הקפדתי לרכוש צמיגי בריג'דסטון (עלו לי כ 1000 שקל לצמיג) אבל אחר כך הבנתי שאין הגיון להשקיע 4000 שקל כל שנתיים על צמיגים. עברתי לצמיג אחר (כמדומני שהשם הוא מקסיס) שהומלץ לי ע"י הפנצריה. 900 שקל לזוג צמיגים. מחזיקים לי 3 שנים ומעלה. מה שמוכיח שלא תמיד מה שיקר - יותר טוב.

עריכה אחרונה על ידי shha
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג לא נמדד רק באורך חיים - לצערי לרוב זו גם הקבלה הפוכה.

ודאי שלא, אבל מחיר ואורך חיים הם פרמטרים לא זניחים כשבאים לרכוש צמיג. ברור שלא אשים צמיג שיסכן את חיי, אבל צמיג תקני, שיש לו אחיזת כביש טובה, אינו פסול רק בגלל שהוא זול יותר. ההיפך. הכל שאלה של עלות - תועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם תוכלו לענות לשאלתי, אני חייב להעביר את הרכב טסט בקרוב ולרכוש צמיגים חדשים.

האם זה משנה אם זוג הצמיגים הקדמי שונה מהזוג האחורים?

והאם יש המלצות נוספות, כרגע אני מתלבט בין הקונטינטל 5 לGOOD YEAR PERFORMANCE שהומלץ פה לפני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עובר טסט עם שני זוגות צמיגים שונה, כאשר כל הצמיגים עומדים בהוראות היצרן מינימליים לגבי קוד עומס ומהירות. אם לאחד הזוגות קוד מהירות יותר גבוה, הם צריכים להיות מאחורה. כמובן, כל זוג צריך להיות מאותו היצרן ובעל קוד עומס ומהירות זהה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עובר טסט עם שני זוגות צמיגים שונה, כאשר כל הצמיגים עומדים בהוראות היצרן מינימליים לגבי קוד עומס ומהירות. אם לאחד הזוגות קוד מהירות יותר גבוה, הם צריכים להיות מאחורה. כמובן, כל זוג צריך להיות מאותו היצרן ובעל קוד עומס ומהירות זהה.

תודה על התשובה המפורטת אבל אני שואל יותר בהקשר של ביצועים\אחיזה\נוחות על הכביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצ"ב תמונות, כמו שאמרתי או לפחות כך זה נראה לי, השחיקה אחידה לחלוטין בשני צידי הגלגל.

https://imgur.com/a/Tq1UD

אלו הקדמיים שדורשים לכאורה החלפה?

הם נראים לי דווקא עם עומק חריצים תקין. אולי מעט שחוקים בכתף, אבל לא משהו שלטעמי דורש החלפה בהכרח. אולי קצת ניפוח אוויר בלחץ גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד זה לא תורכיה, זה בסדר.

על כל צמיג רשום איפה הוא מיוצר.

תגיד מראש לפנצ'רמאכר שאתה לא מעוניין בדגם תורכי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...