Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגת מבחן בדאסטר- לא מרשים לרדת לשביל עפר

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי להתעניין בדאצ׳יה דאסטר 4x4 חדש. שיחה נעימה, הרכב זמין מיידית לנהיגת התרשמות, אבל... לא מוכנים לאפשר נהיגה בשטח. אפילו לא מטר אחד בדרך עפר. איך אני אמור להתרשם האם זהו מחליף סביר לגרנד ויטארה שלי? איפה כל ההצהרות שלהם שזה ״ג׳יפ עמיד״?

אני סוגר שמונה שנים של הנאה צרופה בשבילי הארץ עם הסוזוקי. לפני קנייתו, איפשר לי הבעלים של הסוכנות ליסוע איתו בשטח והתאהבתי. אני לא מתכוון לקנות מחליף כחתול בשק. יש יבואנים שכן מאפשרים קצת לאבק את הג’יפון שלהם לפני קנייה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנראה שאין לך ברירה אלא להסתמך על מבחנים שהרכב עבר אצל עיתונאים.

עד כמה שאני יודע, הדאסטר הוא שועל שטח לא קטן, וכנראה לא פחות טוב מהגרנד ויטארה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שבגראנד ויטרה יש לך מנוע יותר חזק מהדאסטר. לא יודע לענות לך לגבי מנוע בנזין, לי יש את הדיזל ויש לו זמינות כח טובה.

בשטח קל יש לו יכולת נחמדה, מה שכן ה- 4X4 מגיע עם גיר ידני בלבד.

מבחינת עיצוב פנים ואיכות חומרים נראה לי תרגיש ירידה ברמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציות:

אתה הולך להוציא סכום כסף לא מבוטל דווקא נראה הגיוני ש...

1. תשכיר רכב כזה לכמה שעות (אם יש)

2. קצת יותר חצוף - להצטרף לחבר פורום/קבוצת ג'יפאים ולבקש סיבוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לקנות רכב ספורט. נכנסתי לסוכנות, ביקשתי לקחת את הרכב למסלול ב"פצאל", אבל... הסוכן לא נתן לי.

איך אני אמור להתרשם מרכב ספורט שלא על מסלול מרוץ?

או בקיצור, אתה לא באמת מצפה שהיבואן יתן לכל דיכפין להתגרזן על הרכב בשטח. או שכן?

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מצפה שיתנו לו להתגרזן - אבל אני יכול להעיד ממקור ראשון שסוזוקי נתנו לי לרדת עם הויטארה החדשה לדרך עפר ולחורשה ופיג'ו נתנו לרדת למשטח כורכר עם מהמורות עם ה-3008.

כל אחד מהם נתן לי 5 דקות בשטח - כך שזו טעימה סופר בסיסית - אבל עדיפה על כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שתדע אם בנסיעה על כורכר הרכב לא רועד עד כדי שיוצאות לך סתימות מהשיניים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפ.ש. דאסטר זה חיה שטח ,ברב הכתבות ווידאו מקבל כפיים.

דאסטר רוקד ריקוד סביב סוזוקי בשטח :lol:

[video=youtube_share;kiT5GNZ2UqU]

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שלא מדובר ב"מבחן שטח" כל נושא נסיעות המבחן הוא בעייתי. בכל מקרה מדובר על 20 דקות עד חצי שעה של נסיעה שקשה להסיק ממנה יותר מידי.

ועדיין יש הבדל גדול בין איבור מוחלט לרדת מהאספלט לקרוסאובר - למספר דקות שמאפשרות לראות כמה הרכב נעים בנסיעה על דרך משובשת. איך הוא מתמודד עם שיבושים קשים (כמה הוא מתרסק או נוח וכו').

ברור לחלוטין שהמבחן הזה לא מאפשר להסיק דבר על יכולות הרכב בשטח.

טוב יעשו דאצ'יה אם יאפשרו לפחות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בפעם הראשונה רואים בפורום הלך רוח שהוא אנטי צרכני במובהק. במקום לגנות נותני שירות שנותנים פחות מהסטנדרט ולשבח נותני שירות שנותנים מעליו - אתם מנסים להוכיח לנו שהשירות המשופר הוא חסר ערך - אין ספק שגישה כזו מעודדת יבואנים לשפר את השירות שלהם.

הגישה הזו גורמת לכך שכולנו סובלים בארץ כצרכנים שכן היא לא רק בתחום הרכב.

אם ניתן היה לסמוך על מבחנים של אחרים - לא היה כל צורך בנסיעת מבחן. ונסיעת מבחן צריכה לשקף במשהו את מה שהיבואן חושב שמייצג את הרכב.

מסתבר שדרך עפר היא לא חלק מהייעוד שדאצ'יה רואים לדאסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...