Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית כרית אוויר רנו מגאן 2008

Zodiack
שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בזמן האחרון נדלקה לי נורית כרית האוויר באופן רציף.

(אציין שהנורית הייתה נדלקת למספר שניות ונכבית למשך כמה זמן ועכשיו היא דלוקה באופן רציף).

הלכתי היום בבוקר למוסך לצורך בדיקה של התקלה והמוסך אמר שצריך להחליף סליל הגה.

הוא הראה לי את התקלות שיש במחשב הרכב ואמר כי אין ברירה וחייבים להחליף את הרכיב (נתן מחיר של 1350 ש"ח בתור עלות כוללת של התיקון הנ"ל).

בזמן שחיכיתי במוסך, התחלתי לקרוא על העניין קצת ונתקלתי בפוסט הבא:

http://www.**************/forum/showthread.php?t=969

באחת התגובות שם כתוב איך לאבחן את זה.

בהמשך למה שנכתב שם - בדקתי את הצופר שלי והוא עובד כמו שצריך אך הנורית עדיין דולקת (ובמוסך לא פירקו את ההגה ובדקו את כרית האוויר).

יש לי חשד שהתקלה איננה בסליל ההגה אלא במחבר רופף מתחת לכיסא הנהג.

הייתי בטיפול תקופתי לרכב, ושם המוסכניק הראה לי את המחבר הרופף אך לא הסכים לחבר אותו כי לא היה ב100% בטוח כיצד לחבר מבלי לפתוח את כרית האוויר, ואמר לי בנוסף שהוא די בטוח שהבעיה נמצאת במחבר הרופף.

שאלתי היא, האם בהינתן זה שיש מחבר רופף מתחת לכיסא מחשב הרכב יכול להראות תקלה בסליל ההגה? האם ייתכן ואלו שתי תקלות בלתי תלויות?

מה גם - העובדה שהנורית הבהבה בזמן האחרון מעלה את החשד למחבר רופף ולאו דווקא לסליל (שעלותו די גבוהה ביחס לרכב)

תודה מראש על התשובות שלכם :-)

(ומצטער על החפירה :???:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגאן כשנקרע הסליל זה לא תמיד מפסיק גם את הצופר אם התקלה במחבר מתחת למושב תשחק איתו ותראה עם המנורה נכבית

סליל חדש עולה באזור ה 900 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2325 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...