Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשה להניע בבוקר, פורד פוקוס 2008

ilia1
שימו לב! השרשור הזה בן 2279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פורד פוקוס 2008 ואני מתקשה להניע אותה הסוויץ' מסתובב אבל לא מניע רק בפעם הרבעת בערך זה מצליח אם אני אני נותן גז תוך כדי אז זה מניע לי מהר אך מה התקלה שגורמת לי לערב את הגז והאם יש פתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש סטרטר והוא פשוט לא מניע?

עושה רק רעש יעני הולך להניע ולא מניע ורק בתוספת לחיצה על דוושת הגז תוך כדי זה מניע לי חשוב לציין שזה קורה רק בתחילת יום עבודה למשל היום הנעתי את הרכב ב 4 וחצי אחר הצהריים עשה לי את הבעיה ואחר כך לא הייתה לי בעיית הנעה

ויש לי מערכת גז ברכב אם זה קשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גימגום של מה? של הסטרטר? או שהטורים היו נמוכים עד כדי כיבוי ואז עלו והסתדר?

הטורים היו נמוכים עד כדי כיבוי סוג של עלה ירד עלה ירד ועלה כמו שצריך והסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס, איך בן אדם יכול לענות על השאלה הזו?

בפוקוס ווסת לחץ דלק נמצא במכלול משאבת דלק במיכל. אגב לפי הוראות היצרן צריך להחליף משאבת דלק שבאה קומפלט עם הפילטר בטיפול 120.000 ק"מ אבל בדרך כלל לא מחליפים.

לדעתי את הווסת גם אי אפשר להחליף בנפרד, רק יחד עם כל המשאבה.

לחץ דלק צריך להיות בין 3.3-3.6 באר, רק שגם את זה בן אדם לא יכול למדוד בלי שיש לו את הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...