Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש שואב אבק!

elad_w
שימו לב! השרשור הזה בן 2306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא סותר את עצמי

אני הייתי הולך על משהו באמצע

אפילו סמסונג הובר וכד'

לא חייבים את הכי זול או הכי יקר

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסכום (המצחיק) הזה, אל תצפה למצוא משהו טוב ואמין. אנשים לא מבינים, שברגע שהם מתקמצנים להוציא סכום על מכשיר טוב, בטווח הקצר, הם אולי חוסכים - אבל בטווח הארוך חביבי, הם משקיעים פי כמה וכמה בתחזוקה/תחלופה של מכשיר רע.

עזוב את זה, איזה כח יניקה בדיוק אתה חושב שתצליח להוציא ממכשיר ב400 שקל? תהייה מציאותי.

אני ממליץ על דייסון V8 . מכשיר מדהים, לא פחות. קצת יקר, אבל שווה כל אגורה. הוא כבר יותר משנה אצלי. משתמש בו על בסיס שבועי ועד כה, 0 תקלות.

הנה סקירה קצרה שעשיתי לו: (ואגב, רק מהסרטון הזה לבד החזרתי כבר 700 שקל מההשקעה שלו.)

לפני שנתיים קניתי את השואב של דייסון ב 200$ במבצע בדיוטי פרי (בלי מוט ההארכה), הוספתי לו מוט הארכה מ ebay/aliexpress בכ 80 שׁ״ח נוספים והוא עובד מעולה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי, אל תגזים.

רוב השואבים החזיקו 4-6 שנים. האכזבה הבולטת היתה בוש, שאיזה חיישן שיגע אותו. כדי להגיע לעלות החיסון שלך ייקח די הרבה שנים. ולאור הטופוגרפיה של הדירה שלי רצוי שיהיו 2 שואבים, אז הדיון מסתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על הדייסון הנטען, במיוחד אם אין הרבה שטיחים.

קרשר יש לחברים שלי, חוץ מזה שהוא שואב גם מים עוצמת הניקוי שלו על הפנים.

הובר שמובר היה לי, זבל.

רק הדייסונים עשו את העבודה.

למי שה- V8 יקר לו, בד"כ צצים מדי פעם מבצעים על ה- V6 Absolute באמאזון כזה או אחר ב- 1100-1200 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם צריך שואב, מאסתי בזבל הזול שלא עושה את העבודה. די ננעלתי על Dyson Cinetic Big Ball Animal CY22. עולה אלפיים ש"ח, מקווה לחסוך כמה מאות שקלים ביום שישי השחור.

האם V8 יהיה שקול לו מבחינת איכות השאיבה?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי Thomas Pet & Family Aqua .

https://goo.gl/WydXfU

יש דיל חלומי באמזון אבל מכיוון שהם העלו את דמי המשלוח בצורה פראית הרכישה הפכה ללא כדאי.

היה ניתן להשיג אותו ב 1200 שח עד הבית.

בארץ הוא עולה 2200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מתקשה להאמין שבאמת יש צורך בשואב שעולה 1500-2000 ש"ח בשביל לשאוב ספה, שטיח וקצת אבק מהריצפה.

הרי השואב הוא לא תחליף לשטיפת הריצפת אלא רק נקודתית במקרים מסויימים.

אין לי הבעיה להשקיע סכום מכובד על משהו שאני מבין את החשיבות והצורך בו, במקרה הזה עדיין לא נפל לי האסימון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם צריך שואב, מאסתי בזבל הזול שלא עושה את העבודה. די ננעלתי על Dyson Cinetic Big Ball Animal CY22. עולה אלפיים ש"ח, מקווה לחסוך כמה מאות שקלים ביום שישי השחור.

האם V8 יהיה שקול לו מבחינת איכות השאיבה?

לא. לפי מדד עוצמת השאיבה של דייסון, השואב שאתה מדבר עליו חזק פי שתיים בערך.

הדייסון V8 מגיע לחצי עוצמה במצב "טורבו" שהוא יכול לעבוד בו כ-7 דקות, ופחות מזה במצב רגיל.

כל עוד מדובר בעיקר ברצפות קשות ושטיח דק פה ושם, אפילו ה- V6 עושה את העבודה מעולה.

אם יש לך בבית הרבה שטיחים גדולים ועבים, לא יהיה מנוס מהדייסונים החוטיים.

אני עדיין מתקשה להאמין שבאמת יש צורך בשואב שעולה 1500-2000 ש"ח בשביל לשאוב ספה, שטיח וקצת אבק מהריצפה.

אין לי הבעיה להשקיע סכום מכובד על משהו שאני מבין את החשיבות והצורך בו, במקרה הזה עדיין לא נפל לי האסימון...

צורך? אין צורך בשום דבר. אפשר גם לטאטא הכל ולעבור כמה פעמים, ואז מברשת קטנה בחריצים.

יהיה נקי מספיק.

עם שואבים דרדלה אתה תצטרך לעבור יותר פעמים על אותה נקודה כדי לאסוף את כל הלכלוך ושלא יפזר אותו כל פעם לכיוון אחר. מעבר לזה, כשיש לך שואב נטען, הניקוי הרבה יותר קל, מהיר וזמין.

אתה לא צריך ללכת לארון/מחסן לקחת את השואב הגדול, לפרוס את החוט שלו, להתחיל לחפש שקע, לעבור בין שקע לשקע, מסתבך לך החוט בשואב וצריך להזיז אותו.

כאן יש לך שואב נטען. יושב על הקיר בטעינה כל הזמן. התפזר משהו? לקחת את השואב ולטפל בזה זה ברמה של להביא את המטאטא ולנקות.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

קרשר יש לחברים שלי, חוץ מזה שהוא שואב גם מים עוצמת הניקוי שלו על הפנים.

על הפנים? כמעט שאב את אותי פנימה חחח חזק מאד ובהשווה למחיר שלו 400-500

ש''ח אין לו אח ורע.

החיסרון היחיד זה שנדרש בשאיבה רטובה פילטר נוסף,זה פתיר כי ניתן לרכוש ב ''עלי''

או אי ביי בזול וביננו מי וכמה פעמים שואבים מים בשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עושה שאיבה ואז שטיפה. אפילו שיש לי רק 2 שטיחים לא גדולים ו-3 שטיחונים קטנים, השאיבה גוזלת ממני המון אנרגיה (כי השואבים שעבדתי איתם פשוט גרועים לשטיחים), כך שאני לא מסוגל באותה הזדמנות לשאוב גם ספות, כי אז אתקשה לשתוף את הרצפה בלי לחפף. בנוסף על כך אני אלרגי לאבק ואני מצפה מדייסון שלא יזהם לי את האויר בזמן שאיבה. כמו כן הדגם שננעלתי עליו משתמש בטכנולוגיה חדשה שלהם (CINETIC) שתפתור אותי מלהתעסק עם פילטרים מטונפים. שזה גם יתרון עצום מבחינת האלרגיה וגם הגיינית עדיף וגם משפר את חווית השימוש. בדגם הזה הם גם שיפרו את פריקת האבק לאשפה כך שאין מגע עם האבק.

אולי בשבילך כל זה לא שווה כלום, אבל לי נמאס לסבול :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה הקבועה שלי Thomas Pet & Family Aqua .

https://goo.gl/WydXfU

יש דיל חלומי באמזון אבל מכיוון שהם העלו את דמי המשלוח בצורה פראית הרכישה הפכה ללא כדאי.

היה ניתן להשיג אותו ב 1200 שח עד הבית.

בארץ הוא עולה 2200.

2200? אפשר קישור?

אני ראיתי בזאפ במחיר גבוה משמעותית:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=896992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2200? אפשר קישור?

אני ראיתי בזאפ במחיר גבוה משמעותית:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=896992

בקישור בהודעה שלי יש מס' 21 יש לינק לרכישה.

זה היה המחיר לפני שבועיים.

HAROZ.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני קניתי לפני מספר חודשים שואב אבק פיליפס FC9326

חשבתי בהתחלה ללכת על הדייסון אבל השואב הזה היה במבצע ב300 ש"ח

שאני לא מצטער על הרכישה.

הוא שואב מעולה ספות ושטיחים והוא די טוב לצרכים שלי עד עכשיו.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לי דייסון נגרר כמעט 15 שנה לפני שמת. הוא מצויין אבל גם לו יש גיהוקים. במהלך השנים היו לו שתי תקלות:

1. חתיכת לפסטיק שנשברה בידית הראשית (הוחלפה באחריות).

2. צינור "אקורדיאון" שנקרע ברכיב השאיבה העיקרי של הרצפה. נקנה חלק דומה על חשבוני, לא היה להם את החלק המקורי של הדגם שלי. החלק שנקנה היה הרבה פחות יעיל מהמקור וחבל.

בנוסף נתקלתי בישרות גרוע של היבואן המקורי (ב.נ.ז.כ סחר) בעת טיפול בתקלה השניה.

לבסוף נשבר איזה חלק במנוע שגרם לו להעלות ריח שרוף והחלטה לרכוש תחליף.

החלטתי לוותר על ההוצאה ולהסתפק בשואב בסיסי, וקניתי את הגולדליין הקטן, הוא אצלי כבר לדעתי קרוב לשנה.

תובנות:

איכות חלקים פחותה בהחלט מורגשת

נקודות החיבור של הצינור לא חזקים, נוצר קיעור קל. לא ממש מפריע עד שבאים לשאוב את הספה, ואז בכל פעם נקודות חיבור אחרת כושלת והצינורות נפרדים, גם כאשר פותחים את התריס להקטנת היניקה.

עוצמת השאיבה מספקת ביותר. אין לי שטיחים אבל יש חתולים, עם פרווה ארוכה שנשזרת היטב בספה.

עוד חיסרון, מגיע עם כבל קצר יחסית, קיבל מאריך של 3 מטר לדירה של 4 חדרים.

למדתי לעבוד איתו, בהחלט שווה את עשרת אחוזי המחיר של הדייסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...