Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש שואב אבק!

elad_w
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז כפי שנכתב בכותרת, מחפש שואב אבק, אין צורך ברובוטי / נטען / אל-חוטי / כזה שמכין קפה.

מחפש שואב פשוט וטוב שישאב כמו שצריך אבק, שטיחים וספות (אין חיות מחמד בבית). לא מחפש משהו מתוחכם.

המלצות?

ממה שראיתי עד עכשיו שמתי עין על השואבים הבאים:

הובר:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=914871

גולד-ליין:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=946547

כאשר הלב נוטה בעיקר להובר (בגלל השם), מעבר לזה אין לי שמץ של מושג.

הבנתי שיש חשיבות לעוצמת היניקה ואין ממש חשיבות לעוצמת המנוע. לא הצלחתי למצוא את הנתון של עוצמת היניקה של השואבים הנ"ל.

טווח המחירים הוא 400~.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קנה שואב אבק גנרי של הום סנטר או דומה. אם תתפוס איזה מבצע אתה יכול לסגור את הפינה ב-200 ש"ח ופחות.

אני משתמש בכזה (הדגם האדום, לא הכתום) והוא לא נופל במאומה מהשואבים הקודמים (ווקס ובוש). וכאשר נקרע הצינור הגמיש אחרי שנתיים קיבלתי צינור אחר חינם. כמובן על בסיס רצון טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי ב 430 ש"ח שואב אבק של Target שמסוגל גם לשאוב נוזלים, לא זוכר את הדגם אבל הוא ממש חזק וזה עזר לי המון כשניקיתי את הבית לאחר ההתקנה של המזגן המיני מרכזי ועבודות הגבס והקידוחים.

נמצא אצלי חודשיים, עושה עבודה מעולה. אם תרצה דגם, אבדוק לך בערב. רכשתי אותו מחנות בשם כדורי חומרי בניין בקריית מלאכי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונצנזוס בפורום הוא סביב המוצץ מאיסטנבול כבר מימים ימימה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=20521

יחד עם זאת, אתה לא רוצה משהו יותר קומפקטי ונוח?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ממש מגבלה של מקום, אני מוכן לספוג שואב מסורבל רק שיעשה את העבודה כמו שצריך.

אם הבקשה לשילוב מוצלח בין קומפקטי ויעיל היא הגיונית אני אשמח.

הניסיון האחרון שלי היה עם שואב שנקה מהום סנטר ושות' בכ-200 ש"ח והוא לא היה מוצלח כל כך, עשה יותר רעש מניקיון, השואב סיים את חייב לאחר שקיבל בעיטה ומצא את דרכו לפח הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על שואבים גדולים ולא נוחים, אני מציע לך להמתין לבלאק פריידיי , אני קניתי במבצע שואב של FUJICOM ב 200 ש"ח שהוא מעולה ביחס למחיר.

כרגע שלי עולה 300 ש"ח https://www.lastprice.co.il/%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91-%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%A6%D7%99%D7%A7%D7%9C%D7%95%D7%9F-Fujicom/FUJICOM-SL404A

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום (המצחיק) הזה, אל תצפה למצוא משהו טוב ואמין. אנשים לא מבינים, שברגע שהם מתקמצנים להוציא סכום על מכשיר טוב, בטווח הקצר, הם אולי חוסכים - אבל בטווח הארוך חביבי, הם משקיעים פי כמה וכמה בתחזוקה/תחלופה של מכשיר רע.

עזוב את זה, איזה כח יניקה בדיוק אתה חושב שתצליח להוציא ממכשיר ב400 שקל? תהייה מציאותי.

אני ממליץ על דייסון V8 . מכשיר מדהים, לא פחות. קצת יקר, אבל שווה כל אגורה. הוא כבר יותר משנה אצלי. משתמש בו על בסיס שבועי ועד כה, 0 תקלות.

הנה סקירה קצרה שעשיתי לו: (ואגב, רק מהסרטון הזה לבד החזרתי כבר 700 שקל מההשקעה שלו.)

עריכה אחרונה על ידי Tsachi89

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי - אחרי כמה שואבים שעלו 1000 ש"ח ויותר הכלבלב ב-200 עושה את העבודה לא פחות טוב, ובינתיים מראה אמינות יותר גבוהה (חוץ מהצינור האמור, ועוד צינור מאריך שקניתי בכמה פרוטות באיביי).

V8? אולי באיזה road trip באמריקה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום (המצחיק) הזה, אל תצפה למצוא משהו טוב ואמין. אנשים לא מבינים, שברגע שהם מתקמצנים להוציא סכום על מכשיר טוב, בטווח הקצר, הם אולי חוסכים - אבל בטווח הארוך חביבי, הם משקיעים פי כמה וכמה בתחזוקה/תחלופה של מכשיר רע.

עזוב את זה, איזה כח יניקה בדיוק אתה חושב שתצליח להוציא ממכשיר ב400 שקל? תהייה מציאותי.

אני ממליץ על דייסון V8 . מכשיר מדהים, לא פחות. קצת יקר, אבל שווה כל אגורה. הוא כבר יותר משנה אצלי. משתמש בו על בסיס שבועי ועד כה, 0 תקלות.

הנה סקירה קצרה שעשיתי לו: (ואגב, רק מהסרטון הזה לבד החזרתי כבר 700 שקל מההשקעה שלו.)

2,200 שקל בשביל לשאוב קצת אבק מהשטיח והספה? נשמע לי מוגזם.

העיקר שאתה מרוצה.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צחי, זה כולה משאבה ששואבת לכלוך. אפשר גם לטאטא אבל מתעצלים. לא צריך דוקטורט או V8 בשביל זה.

על אותו משקל - אוטו זה כולה מנוע על ארבעה גלגלים. ואגב, מטאטא לא אוסף לכלוך כמו שהוא מעיף אותו מצד לצד. אין אצל מטאטא 100% . תמיד תראה מלא אבק ושערות ועוד דברים טובים שנשארו על הרצפה.

כך שאין תחליף לשואב, ושואב טוב.

צחי - אחרי כמה שואבים שעלו 1000 ש"ח ויותר הכלבלב ב-200 עושה את העבודה לא פחות טוב, ובינתיים מראה אמינות יותר גבוהה (חוץ מהצינור האמור, ועוד צינור מאריך שקניתי בכמה פרוטות באיביי).

V8? אולי באיזה road trip באמריקה.

אם אתה אומר מהנסיון האישי שלך מי אני שהתווכח? אבל מהניסיון שלי, אין מתנות חינם. ועל סחורה זולה, אתה משלם בסוף בריביתדריבית.

ואהבתי את המשחק מילים שלך בסוף :-D

2,200 שקל בשביל לשאוב קצת אבק מהשטיח והספה? נשמע לי מוגזם.

העיקר שאתה מרוצה.

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

חח שהוא הגיע לראשונה בסמפטמבר אשתקד לארץ הוא עלה "קצת" יותר. 3200 ש"ח שילמתי עליו.

אבל גילוי נאות : ההורים שילמו את הרוב. אני שמתי 750. ומהסרטון שהעלתי ליוטיוב , החזרתי את ההשקעה שלי בשואב, אז אני מבסוט :-D

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הקארצ'ר או קרשר? 400/500 שח עד הבית איכות ללא פשרות שואב וגם יונק מים. עם עוד כמה שקלים בודדים במחיר אפסי רכשתי אביזרים למקומות צרים וקטנים וגם בנוסף הוא יכול לשמש כמפוח חזק. שנקיתי איתו את המחשב פעמיים.נדמה לי שהוא תוצרת גרמניה גם.

http://allkarcher.com/%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%91%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%A7

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק.

בדיוק הערב גיסי ביקש ממני לרחרח בשבילו עם דייסון, בדגש על מבצעים (בארץ בלבד) בבלאק פריידי.

אז מי שנתקל, אשמח להפניה.

הוא פריק של המותג. מחזיק שואב שלהם כבר 15 שנה שעובד קשה בלי שום תקלות, בבית הוריו.

אצלו בבית התחלפו בזמן הזה עשר שואבים של 300₪, שגם כשהם עובדים הרמב לא מתקרבת לדייסון.

באופן אישי נראה לי מופרך לשלם על שואב כ''כ הרבה כסף, אבל אם זה מה שעושה לו טוב - מי אני שאתווכח.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלו בבית התחלפו בזמן הזה עשר שואבים של 300₪, שגם כשהם עובדים הרמב לא מתקרבת לדייסון.

באופן אישי נראה לי מופרך לשלם על שואב כ''כ הרבה כסף, אבל אם זה מה שעושה לו טוב - מי אני שאתווכח.

אתה סותר את עצמך.

כל מקרה זה רק מחזק בדיוק את מה שאמרתי לכלכם, תקנו בסכום פח, מוצר פח, בסוף תשלמו פי כמה על תחלופה.

אנשים שמחפשים רק איפה לחסוך לטווח הקצר, בסוף יוצא שהם משלמים הרבה יותר לטווח הארוך.

אבא שלי הוא אדם כזה -

מכונת כביסה ישנה, הוא התעקש לא להחליף אותה כל פעם שהתקלקלה. כי לא רצה להוציא אלפיים שקלים על חדשה, בסוף יצא ששילם פי 2 מזה על עשרות תיקונים. ומה מצחיק? בסוף התייאש וקנה חדשה.

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...