Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי הבושה, אוי הבושה - איך להתמודד עם הידיעה שאתה חריג בחברה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2220 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשמחתי, זה לא קורה 24/7 (מה שמאפשר לי לחיות ולעשות עוד דברים)

ולרוב אני מנסה להסתיר את זה. (לפעמים מצליח לי ולפעמים לא)

זה בא בגלים -

יש רגעים שאין לי בכלל, ויש רגעים שזה ב- Full power.

זה מתגבר בעיקר במצבי לחץ/סטרס למינהם.

אצלי זה ככה עם גמגום

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מנגן אתה מפוקס ולא יוצא ממך פיפס.

תופעה מוכרת אך נכון להיום נטולת הסבר. גם אנשים עם גמגום כבד מפסיקים לגמגם כשהם שרים. למי שחוזה בכך בפעם הראשונה זה דבר נורא מוזר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

זה נכון. או אם אתה פשוט מדבר לאט. פעם עברתי טיפול אצל קלינאי תקשורת, ושם הסבירו לי פשוט לא לנסות לדבר מהר מדי, כי הגמגום זה כמו סטרימינג עם אינטרנט איטי - אתה נתקע כי נוצר איזשהו דיליי במוח בין חשיבה לדיבור. כאילו האותות שאתה מנסה להוציא עדיין לא מגיעות למה שאחראי על תפעול מיתרי הקול (לא מכיר מושגים מדעיים, אני איש IT, לא רופא).

הרבה דברים ככה. גם מי שסובל ממחלת ים, מרגיש בחילה בתור נוסע, אבל לא מרגיש בחילה בזמן שהוא נוהג (גם משהו שאני מכיר על עצמי).

הבעיה שאתה לא יכול להיות מפוקס במשהו ב100 אחוז מהזמן. מה שכן, אם יש לך איזשהו creative outlet, אז זה משכיח ממך לזמן מה את מה שאתה סובל ממנו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

זה נכון. או אם אתה פשוט מדבר לאט.

מעניין.

אולי זה בגלל שזה מכניס את הדיבור לתבנית של דיקלום?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה. אולי בגלל שאתה כבר יודע מראש מה אתה הולך להגיד ובאיזה קצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הגמגום זה כמו סטרימינג עם אינטרנט איטי

זה קורה לכולם - ממלאים את זמן הטעינה ב "אהההההה" וממשיכים לדבר.

בנור -

אתה יודע למה דווקא קללות ולא נגיד שמות או מילות קישור או כל מילה אחרת?

זה מעניין, כי גם בסרטון המצורף , זה קללות אבל בשפה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי, זה לא קורה 24/7 (מה שמאפשר לי לחיות ולעשות עוד דברים)

זה מתגבר בעיקר במצבי לחץ/סטרס למינהם.

חוץ מזה שמדובר בתרופות עם השפעות מאוד לא סימפטיות על הגוף, ועם תופעות לוואי מרובות.

קודם כל אני מתרשם מהאומץ שלך להחשף פה - זה בוודאי לא פשוט. אתה גם מנגן לא רע :)

הרצון שלך להמנע מהתרופות מובן.

אולי תנסה להתמקד בהפחתת הסטרס? נראה לי שזה מעגל קסמים שלילי סטרס מוביל להתפרצויות שמוביל לסטרס מוגבר.

יש תרופות וגם טיפולים התנהגותיים להפחתת סטרס.

הבנתי שהיית (ועזבת) קבוצת תמיכה. מציע לך לשקול לשוב לשם.

הרבה הצלחה!

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אין באמת קבוצת תמיכה לטוראט.

זה היה משהו וירטואלי בפייסבוק.

זה המיקוד שלי כרגע - הצלחתי להפחית אותו חלקית, פעם זה היה ממש בלתי נסבל ותחושה של סטרס 24/7.

עכשיו מעט יותר טוב, מאמין שאוכל לשפר את זה עוד יותר עם תרגול של מדיטציות, ספורט ותזונה נכונה.

בנור -

זה מעניין, כי גם בסרטון המצורף , זה קללות אבל בשפה אחרת.

אין לי מושג.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה טובה. הקטע של הקללות אוניברסלי, אצל כל הטורטים, לא משנה מאיזו מדינה, וזה קורה גם לאנשים הכי עדינים/מתורבתים שיש. אף אחד לא יודע...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

טוב אנשים, מתחיל להמאס עליי שאני כל הזמן צריך להסביר את עצמי לאנשים. (בעיקר במקומות סגורים)

ברור לי שאפשר להתעלם, אבל אני מעדיף להסביר בשביל להגביר את המודעות.

מכירים מקום טוב שמדפיס חולצות בארץ?

או לחלופין אני אזמין כמה חולצות מחו"ל.

בלי קשר, אני אעשה ניסוי כלים ואראה איך זה משפיע.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הולה. הדפסתי אצלם בזמנו חולצה לחתונה. באתי, תיארתי את מה שאני רוצה, הבחור עיצב את זה בשתי דקות על המחשב ואחרי עוד שתי דקות החולצה כבר הייתה עלי למדידה. אני לקחתי מבד מנדף זיעה אבל מניח שיש גם רגיל. המחיר היה יותר זול מהבאסטות שמתמחות בחולצות מודפסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הדפסות לחולצות בכל קניון מכובד כמעט.

בזמנו עשיתי הדפסה על חולצה להעלות למודעות את

בעית הילדים חולי סרטן.

חוץ מזה עשינו הדפסה של פול מקארתני על חולצה,

מתנה לאחי.

לוקח דקות בודדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינמו בראשון לציון (קיבלתי המלצה מחבר)

אשמח לבוא איתך אם תצטרך איזשהו סיוע. אני נייד.

אם תרצה תוכל לשלוח לי הודעה פרטית (הטלפון שלי מופיע פה בהודעות מכירה. תרגיש חופשי לצלצל/לשלוח הודעה)

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...