Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מערכת אנדרואיד בקיה ספורטאז׳ החדשה לאינטרנט + התקנת אפליקציות

mgold
שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

חידשנו את אשתי בספורטאז׳ החדשה.

כידוע היא מגיעה עם מערכת אנדרואיד סגורה שמותקנות עליה אפליקציות בודדות בלבד (מצורפת תמונה).

שתי שאלות -

למיטב הבנתי אין למערכת חריץ לכרטיס סים וצריך לחבר דונגל לכניסת ה-USB.

מצאתי בבית נטסטיק של אורנג׳ שנרכש לפני כשנה. כשאני מחבר אותו לכניסה ברכב

הסימן של הקליטה הסלולרית במערכת מתמלא אבל ללא סימן של 3G או +H והמערכת

כותבת שאין חיבור לאינטרנט. אני לא מצליח להבין אם אני משתמש בנטסטיק לא נתמך

או שאני מפספס משהו. ברמת העקרון אני יכול לקנות נטסטיק שמתפקד גם כנתב ולחבר את

המערכת ב-WIFI אבל אני רוצה להבין האם הנטסטיק שיש לי אכן לא נתמך.

בנוסף, המערכת כידוע סגורה להתקנת אפליקציות, לפחות באופן ישיר.

מצאתי מדריך באינטרנט שמאפשר התקנת אפליקציות ללא פריצה דרך קומבינה מסויימת

(נכנסים ל-Tunein Radio, מתחברים משם לחשבון הג׳ימייל, ומשם כבר יש גישה לדפדפן

ולחנות הפליי). הצלחתי להתקין יוטיוב בהצלחה אבל הוא לא נוסף למסך הבית מכיוון שכנראה

שהלאנצ׳ר שמותקן על המערכת לא מאפשר את זה.

למישהו יש פתרון קצת יותר מוצלח מזה ?

סליחה על החפירה ותודה מראש :)

מבחן-דרכים-קיה-ספורטאז'-2016-in011.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור הזה (לחיץ) יש תגובה שאולי תעזור לך איך ליצור קיצור דרך לאפליקציות שהצלחת להוריד.

כמה דברים נוספים -- לאחר השלבים שדן הציע -- המכשיר הופך להיות רשום תחת החשבון שלכם בגוגל פליי.אפשר להתקין אפליקציות נוספות אם נכנסים לגוגל פליי דרך דפדפן (לא אפליקציה) בטלפון הנייד או ה- pc.

שם לאחר איתור האפליקציה, כפתור ההתקנה ישאל על איזה מכשיר תרצו להתקין.

למכשיר זיכרון פנימי קטן מאוד (ג׳יגה) וכרטיס זיכרון מובנה פנימי נוסף בנפח 16 ג׳יגה (הכרטיס החיצוני משמש ככרטיס למפות והוא לא רלוונטי).

כדי להעביר אפליקציות מהזיכרון הפנימי לכרטיס המובנה, אפליקציית ה- es file explorer תאפשר לכם גישה למאפייני האפיקציה במנהל היישומים, וכך תוכלו להעביר אותה ל- sd card ובכך לשחרר מקום על הזיכרון הצפוף והמצומצם.

לאחר התקנת אפליקציות הן יופיעו על המסך הראשי... עם העברתן לכרטיס ה- sd הן ייעלמו מהמסך הראשי.

אפליקצייה בשם quickshortcut

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut

תאפשר לכם גישה מלאה לכלל האפליקציות ותיתן לכם אפשרות ליצור קיצורי דרך לאפליקציות המובנות ואלו שהורדתם על מסך הבית - הלאונצ׳ר.

(דרך אפליקציה זו אפשר להוסיף גם אייקון של גוגל פליי סטור למסך הבית לדוגמה).

ישנן בגוגל פליי גם אפליקציות בשם app drawer שונות, אלו יתנו לכם גישה לרשימת כלל האפליקציות שמותקנות על המכשיר עם אפשרות להריץ אותן כמובן..

מצאתי גם אפליקציה שמאפשרת הקרנת מסך הטלפון על מערכת המולטימדיה, התקנתי את google play music כך שספריית השירים שלי זמינה ב- stream ישירות דרך המכשיר ועוד...

פנו אליי בפרטי כדי לפתוח לי את המכשיר בתשלום של 300 ש״ח... מה שהם עושים שם זה ״פריצה״, ביצוע root למכשיר ואני לא אתפלא אם הם מחליפים גם רום על הדרך -- תהליך הרבה יותר חודרני וללא ספק מסיר אחריות --- אני מאוד שמח שמצאתי דרך להשתמש במכשיר שהיה מנוון בלי לעשות לו root.

במסגרת התהליך הזה לא נדרש להקיש שום קוד טכנאי, לא נדרשת פריצת המכשיר וכל מה שמבוצע הפיך עד כמה שראיתי.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

תודה על התגובה.

פתרתי לעצמי את שתי הבעיות.

אני משתף למי שיש שאלות דומות -

בנוגע לאינטרנט, קניתי ב-KSP נטסטיק\ראוטר ב-180 ש״ח. ההתקנה היתה פשוטה עד מגוכחת.

הוא התחבר לרשת הסלולרית מיד כשהכנסתי את הסים והייתי צריך רק להגדיר את שם הרשת האלחוטית והסיסמא.

פשוט מכניסים אותו ל-USB ברכב כדי לתת לו מתח והמערכת תתחבר אליו אוטמטית בכל הנעה.

בנוגע להתקנת אפליקציות - המערכת לכשעצמה היא אנדרואיד מלאה עם כל האפליקציות שיש בטלפונים אבל

היבואן בארץ מתקין עליה לאנצ׳ר שלא מאפשר אליהן גישה. קראתי קצת אתמול באינטרנט והדרך לעקוף

את הלאנצ׳ר של היבואן זה פשוט להתקין לאנצ׳ר אחר. כדי לגשת לחנות הפליי נכנסתי ל-FAQ ב-Tunein Radio

שבעצם מפעיל את הדפדפן, ומשם הדרך לפליי סטור קצרה מאוד. יש בחנות המון לאנצ׳רים שמיועדים לרכבים.

אני אישית התקנתי אחד בתשלום שעלה 12 ש״ח ונקרא Car Launcher Pro. הגדרתי אותו כברירת מחדל

של תצוגת הבית ואני חייב לומר שזה עולם אחר לגמרי. מעבר לעיצוב וההגדרות שאפשר לשחק איתן, אפשר

לשים קיצורי דרך לכל אפליקציה שרוצים. עובד פשוט מעולה.

הדבר היחיד שעוד לא ניסיתי זה להעביר את האפליקציות לכרטיס ה-SD של המערכת. אחרי התקנת Youtube

המערכת באמת התריעה שאין מספיק מקום באחסון הפנימי ושלא ניתן להתקין עוד אפליקציות.

מקווה שזה יעזור למי שיש אותה סוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
היי.

תודה על התגובה.

פתרתי לעצמי את שתי הבעיות.

אני משתף למי שיש שאלות דומות -

בנוגע לאינטרנט, קניתי ב-KSP נטסטיק\ראוטר ב-180 ש״ח. ההתקנה היתה פשוטה עד מגוכחת.

הוא התחבר לרשת הסלולרית מיד כשהכנסתי את הסים והייתי צריך רק להגדיר את שם הרשת האלחוטית והסיסמא.

פשוט מכניסים אותו ל-USB ברכב כדי לתת לו מתח והמערכת תתחבר אליו אוטמטית בכל הנעה.

בנוגע להתקנת אפליקציות - המערכת לכשעצמה היא אנדרואיד מלאה עם כל האפליקציות שיש בטלפונים אבל

היבואן בארץ מתקין עליה לאנצ׳ר שלא מאפשר אליהן גישה. קראתי קצת אתמול באינטרנט והדרך לעקוף

את הלאנצ׳ר של היבואן זה פשוט להתקין לאנצ׳ר אחר. כדי לגשת לחנות הפליי נכנסתי ל-FAQ ב-Tunein Radio

שבעצם מפעיל את הדפדפן, ומשם הדרך לפליי סטור קצרה מאוד. יש בחנות המון לאנצ׳רים שמיועדים לרכבים.

אני אישית התקנתי אחד בתשלום שעלה 12 ש״ח ונקרא Car Launcher Pro. הגדרתי אותו כברירת מחדל

של תצוגת הבית ואני חייב לומר שזה עולם אחר לגמרי. מעבר לעיצוב וההגדרות שאפשר לשחק איתן, אפשר

לשים קיצורי דרך לכל אפליקציה שרוצים. עובד פשוט מעולה.

הדבר היחיד שעוד לא ניסיתי זה להעביר את האפליקציות לכרטיס ה-SD של המערכת. אחרי התקנת Youtube

המערכת באמת התריעה שאין מספיק מקום באחסון הפנימי ושלא ניתן להתקין עוד אפליקציות.

מקווה שזה יעזור למי שיש אותה סוגיה.

קניתי ספורטאז' 2017. במערכת מולטימדיה לא מופיעה אפליקציית tuneIn ולכן אי אפשר לעשות את הטריק שמתואר פה.

אני אתאר פה דרך אחרת להגיע לPlay Stroe למי שנתקל באותה בעיה כמוני.

נכנסים לWAZE, עושים swipe מימין לשמאל כדי לפתוח את התפריט של waze ride. לוחצים על "הצטרף כנוסע" והלינק מעביר אותך ל Google Play להורדת האפליקציה. משם אפשר לחפש כל אפליקציה אחרת ולהוריד!

דבר ראשון ממליץ להוריד אפליקציה App drawer. באמצעות האפליקציה (שמקבלת אייקון בחלון הראשי) אפשר לפתוח את רשימת כל האפליקציות שמותקנות על המכשיר.

לאחר מכן כדאי להוריד Chrome ו- App shortcut maker שבאמצעותה אפשר ליצור אייקונים לכל אפליקציה שתרצו על המסך הראשי.

תהנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הקוד 2312 או 2132מבFACTORY SETTINGS, אמור להיות הקוד הטכנאי שפותח את המערכת לאפליקציות אם זה אותו מערכת מולטימדיה של אדי מערכות כמו שיש לי בספוראג׳ 2016.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...