Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ראשונה - מיצובישי אקליפס קרוס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה. הצבע האדום לא משהו והריפוד השחור קודר, מעניין איך זה נראה עם צבע שחור וריפוד קרם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן, גם אני ראיתי את התמונה הזאת בחיפושים בגוגל. אבל תסתכל טוב: זה לא אדום, לא באמת.

אז מה זה אם לא אדום? [emoji2]

לאדום יש יותר מגוון אחד, במיוחד כשזה מטאלי...

בכל מקרה לצבע קוראים Ruby Red.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. הצבע האדום לא משהו והריפוד השחור קודר, מעניין איך זה נראה עם צבע שחור וריפוד קרם.

נראה מצוין באדום, וכן הריפוד השחור קודר משהו..

צבע שחור זה סיוט, והכי פחות מתאים לרכב מעוצב כזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התבוננות בתמונות, מאוד אהבתי את עיצוב הפנים. זה בדיוק מה שחסר לי באאוטלנדר שלי. לא מזמן סיימתי לשלם על האאוטלנדר (סגרתי הלוואה של 90K שלקחתי), ואין לי כח להרפתקאות נוספות, אבל אם האאוטלנדר הבא יהיה עם עיצוב פנים כזה, הפיתוי יהיה חזק מאוד... ואני תוהה כמה כסף אצטרך להוסיף בסוף התקופה של ה3 שנים (שאז מן הסתם תהיה גרסה חדשה לאאוטלנדר).

נקודה נוספת היא המובילאיי שהתאהבתי בו, ברכב הבא מן הסתם יהיו מערכות מובנות שאני שונא (מעניין מתי תהיה גרסה כזאת של מצלמה מובנית שמאפשרת להכניס כרטיס זכרון ולהסריט את כל הנסיעה). אבל אחרי הכל, ריח של רכב חדש זה פשוט ריח משכר ותחושה מדהימה.

וכרגיל, גם כאן העיצוב מועתק מלקסוס... (גם את החזית של אאוטלנדר הם העתיקו מהם)

33434.jpg

והחזית - טויוטה CHR

Toyota-C-HR-1.JPG

והנה הרכב בצבע השחור האהוב עלי:

3434.jpg

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך החלטת שאתה שונא מערכות מובנות? מה החסרון שלהן? אני דווקא יכול לומר רק דברים שליליים על מערכות מהתקנה מקומית לעומת כאלו מקוריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מסכים איתו, מעדיף מערכת שתזהיר על זו שתיקח לי את ההגה מהידיים, ודאי כל עוד האחרונה אינה חפה מטעויות. נוסע כיום על אוקטביה 1.4 חדשה מהקופסה עם מערכת מובנית, וזו יש לה חיים משלה, רצון משלה וקשר די רופף למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מסכים איתו, מעדיף מערכת שתזהיר על זו שתיקח לי את ההגה מהידיים, ודאי כל עוד האחרונה אינה חפה מטעויות. נוסע כיום על אוקטביה 1.4 חדשה מהקופסה עם מערכת מובנית, וזו יש לה חיים משלה, רצון משלה וקשר די רופף למציאות.

ניתן לבטל בקרת סטייה אקטיבית מהנתיב, ואז זה משאיר אותך כמו עם מובילאיי רק בלי התקנה מקומית, והכל מרוכז בלוח השעונים במקום על הדשבורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני האקליפס....מפרסומים שראיתי הasx מושקת לקהל ביום שני הקרוב...

אמורה להתחרות בקפצ'ור, מוקה וכ"ו, כן?!

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...