Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נצפתה רנו גרנד קופה סטיישן

shimon88
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הודיעו שוב על תחילת שיווק.

תימכר רק עם מנוע דיזל.

134 אלף לבסיסית, 138 למאובזרת.

בלי מערכות בטיחות.

ידוע לי שהשנה נמכרו בטפטופים 3 יחידות בנזין ועוד מונית דיזל אחת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WTF?

מה נסגר איתם שם בקרסו?

ממשיכים שם כרגיל. קיבלו עסקה טובה מהיצרן ודוחפים ללקוחות הליסינג שלא מבינים מהחיים שלהם. רנו החלה להחליף את מנוע ה-1.5 ליטר במנוע עם תוספת אוריאה בכדי לעמוד בתקן wltp, אז קרסו בטח קיבלו מחיר טוב על השאריות. העיקר שהם (לא) אלופים בבטיחות. בעבר התירוץ היה טורקיה, מעניין מה התירוץ עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שייבואן שלפני 12 שנה התהדר על זה שהוא הכניס בקרת יציבות לכל הדגמים, כרגע משווק את הדגמים בלי מערכות בטיחות.

חצי נחמה - הקשקאי והאקסטרייל משווקים עם מלוא המערכות בטיחות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו מודיעים על תחילת השיווק הרשמי - המחירים גבוהים, האבזור די דל, והבטיחות - פאסיבית בלבד.

עוד פרטים ומפרט טכני מלא - כאן.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו בבקשה יוכלו לענות לנו נציגי "קרסו" פה בפורום למה לא מביאים מערכות בטיחות אקטיביות? המובלאיי לא מעניין וכבר לא רלוונטי להיום! פה בפורום לא תקבלו תמיכה ובטח לא להמלצה חמה על הרכב (זאת דעתי) ...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יתנו הסבר מתקבל על הדעת זה יגרום לך כן לרכוש אותו?

העדר מערכות בטיחות היתה אחת הסיבות העיקריות שפסלתי את הגראנד קופה ולא אכפת לי למה אין לה מערכות כאלה. אם חו"ח אהיה מעורב בתאונה זה שיהיה הסבר מניח את הדעת יגרום לי להיפגע יותר קל או שבגלל שיש לי סיבה מקלה אקבל טיפול יותר טוב במחלקה האורטופדית?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשו בבקשה יוכלו לענות לנו נציגי "קרסו" פה בפורום למה לא מביאים מערכות בטיחות אקטיביות? המובלאיי לא מעניין וכבר לא רלוונטי להיום!

לא צריך יום לימודים ארוך כדי לתת את הסיבות:

- מחיר זול ורווח גבוה.

- חוסר עניין של הלקוח המוסדי מעבר לעלות התחזוקה והמחיר הזול.

- אי מתן הנחות במיסוי ובביטוח על מערכות בטיחות אקטיביות.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכחו שבתחילת הדרך לא כולם הביאו מערכות אקטיביות והסתפקו במובלאיי וכו... אבל ברגע שהלקוחות הבינו את העניין אני מאמין או רוצה להאמין שהם קמו ויצאו מהסוכנות...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו מפסידה לקוחות וחבל, עד שהיה שיפור בהרבה נושאים, בעיקר בנושא האמינות ומערכות החשמל ברכב כמו המגאן 3, בתור יבואן שחרט על הדגל שלו את הסלוגן "אלופים בבטיחות", דווקא נשאר מאחור בבטיחות. זאת אחת הסיבות העיקריות שהמגאן 3 שלנו הוחלפה במאזדה 3 ולא בגראנד קופה.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואן, אתה מתכוון. כפי שאתה יודע, אתה יכול לפגוש את רכבי רנו באירופה כשהם חמושים עד השיניים בכל איבזור בטיחות שאפשר לדמיין.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, טעות שלי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...