Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צוות המועדון או מזכירת המועדון או יו"ר המועדון

יוסף טרומפלדור
שימו לב! השרשור הזה בן 6955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים

הערב קראתי בעיון את הדאר האלקטרוני ואת הפורום ופשוט לא ידעתי אם לצחוק או לבכות

מזכירת המועדון והיו"ר ובקיצור צוות המועדון לא יודעים כלל מתי אמור להתקיים השוק עתיק פעם לדבריהם הוא אמור להתקיים היום ופעם הוא אמור להתקיים ביום ראשון - הם מבולבלים ומנסים לבלבל אותנו

הגדילו לעשות השניים ואולי השלושה טנתנו במה נפלאה לעמותה אחרת ולפורם אחר והכל חינם אין כסף והכוונה לעמותת אספני האופנועים שלמייטב ידיעתי אינה חלק ממועדון החמש אלא יריבה שלו

אז בשביל מה אני משלם מיסים לוועד??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השוקעתיק היה מאז ומתמיד ביום ו'.

אין צורך לעשות בדיחה מכל טעות סופר קטנה...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZVIT יקר שלום

זה לא ענין קטן

זה ענין גדול אולי אתה יודע שמשנים קודמות השוק נערך ביום שישי ואולי גם אני אבל למה לטעות בכזו גסות

משהו רקוב בממלכתנו, מלכנו השולט האבסולוטי כנראה מאבד גובה והחלפת השלישה לא עזרה לו במיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרומפלדור ידידי שלום

חבל שהינך מסתתר או מסתתרת אחר כינוי אשמח לדעת....מי את/ה על מנת שנוכל ללבן יחד את הנושאים

ראשית מי שלא עושה לא טועה נחום הוציא תיקון להודעת שוק עתיק וחבל שאת/ה ממחזר/ת חומר ישן למה?????!!!

שנית באם משהו רקוב בממלכה שלא לדעתי כמובן יש לך הזדמנות נדירה להציג מועמדות לבחירות הקרובות לועד שיערכו ב 30 מרץ 2005 .

בנושא ההודעה על טיול האופנועים אכן תקלה הנובעת מחבלי ילדות של כניסת "שלישה" חדשה להזכירך מזכירת המועדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו רקוב בממלכתנו, מלכנו השולט האבסולוטי כנראה מאבד גובה והחלפת השלישה לא עזרה לו במיוחד

ידידי היקר

אין מלך, אין ממלכה, יש רק קומץ פריירים בעלי מוטיבציה חיובית מעל ומעבר למה שאתה מכיר, שנותנים את הלב והנשמה על חשבון זמנם הפנוי בכדי לקדם ולעזור לנושא רכבי האספנות.

זמנם מוקדש להשגת הטבות לכולנו, כלאמר גם לך.

אינך חייב לחזק אותם, הם רצו בתפקיד, ואינם באים אליך בשום דרישה - מהסיבה הנ"ל. אבל לבוא אליהם בטענות ?????????????????????

יש לך הזדמנות פז, שתהיה במקרה החודש, לשנות את המצב. תהיה גבר, תוריד את כינוי הפורום שבחרת, תזדהה בשימך ותציג מועמדות כחוק.

שכנע את הציבור שאתה ראוי לאמונו יותר "ממלכנו" וקח לך את הבמה (כולל העבודה השחורה כפויית הטובה).

ובינתיים, עשה לכולנו טובה - ואל תראה את "חוכמתך" בדברי שטות ונאצה כפי שכתבת.

אגב, מחשבה עמוקה, רצינית ובוגרת, ואולי אפילו התנצלות בפורום, תהיה לדעתי פיצוי קטן לאותו הצוות המוביל באופן דמוקרטי וישר את המועדון. אנשים שאולי רוצים אך מנועים מלענות לך "כי הם ייראו כאילו מגינים על עצמם".

וכבר אמרו חכמים "סייג לחכמה - שתיקה !"

בוא ונכבד זה את זה,

שלך ברגשי כבוד - אבי נוף.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי משהו יסביר לי למה כל פעם שמישהו מעיז להעביר ביקורת

התשובה האוטומטית היא משהו בסגנון של : בעוד כמה חודשים / שבועות / ימים יש אסיפת מועדון

ואתה/את מוזמן להציג את מועמדותך ולהראות איך אפשר לעשות יותר טוב - הפעילות במועדון היא התנדבותית (חוץ ממזכירת המועדון)... אז בבקשה...

whenever I see an Alfa I tip my hat

H. Ford

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אסביר לך

כי דברי הנאצה של טרומפלדור הם לא ביקורת בונה.

גם מה שהוא אמר על כך שמנסים בכוונה להטעות, זה כבר הוצאת דיבה ולשון הרע.

לא כל פעם מציעים למבקרים לרוץ לועד.

אבל לחכם בלילה כמו טרומפלדור שמפרסם ביקורת לא בונה ושאינו מבין שאפשר גם לטעות, ושגם שואל לאן הולך הכסף שלו, דווקא כדאי לרוץ לועד כי דברים שרואים מהעיניים הצרות שלו, לא רואים משם. כל הטעות הנוראית היתה באיזכור יום לא נכון לשוק שאמור להיות (אגב, היום, יום חמישי, אז "מחר" יום ששי). טרומפלדור, הגיבור מטעם העט שלו גם לא מבין כנראה את האחריות על ארוע במזג אויר לא יציב. אז במקום לברך על האחריות, הוא נטפל לטעות סופר. אז תגיד לי, זאת ביקורת בונה?

כתבתי הודעה זו כאדם פרטי (מעוצבן) ולא כמנהל פורום או חבר ועד.

וכמנהל פורום רק אומר שתיקנתי את הטעות והכל בא על מקומו בשלום...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אסביר לך

כי דברי הנאצה של טרומפלדור הם לא ביקורת בונה.

גם מה שהוא אמר על כך שמנסים בכוונה להטעות, זה כבר הוצאת דיבה ולשון הרע.

לא כל פעם מציעים למבקרים לרוץ לועד.

אבל לחכם בלילה כמו טרומפלדור שמפרסם ביקורת לא בונה ושאינו מבין שאפשר גם לטעות, ושגם שואל לאן הולך הכסף שלו, דווקא כדאי לרוץ לועד כי דברים שרואים מהעיניים הצרות שלו, לא רואים משם. כל הטעות הנוראית היתה באיזכור יום לא נכון לשוק שאמור להיות (אגב, היום, יום חמישי, אז "מחר" יום ששי). טרומפלדור, הגיבור מטעם העט שלו גם לא מבין כנראה את האחריות על ארוע במזג אויר לא יציב. אז במקום לברך על האחריות, הוא נטפל לטעות סופר. אז תגיד לי, זאת ביקורת בונה?

כתבתי הודעה זו כאדם פרטי (מעוצבן) ולא כמנהל פורום או חבר ועד.

וכמנהל פורום רק אומר שתיקנתי את הטעות והכל בא על מקומו בשלום...

שמע אני מבין את התסכול או הכעס שלך , ויכול להיות שהם אפילו מוצדקים - אבל לדעתי מתקבל הרושם שנושאי תפקידים במועדון יותר מדי רגישים לעניין הביקורת - לפעמים צריך לתת לדברים כאלה לחלוף ולא להשפיע לא על התיפקוד ולא על מצב הרוח - אנשים מחפשים להוציא קיטור - ולא יעזור כלום בעלי תפקידים תמיד יחטפו על כך

H. Ford

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בזמן שאני פעיל חטפתי הרבה ביקורת וברובה, מה לעשות, מוצדקת.

אבל יחד עם זאת אנחנו חייבים לקבל גם פירגון, ואפילו הגנה ממוציאי דיבה כמו טרומלדור.

מתי עשית את זה פעם אחרונה?

בכל אופן, תודה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מכניס את האף הארוך שלי לענייני מועדון שאני אפילו לא חבר בו - אבל התופעה הזו מוכרת ונפוצה בהרבה מאד מועדוני חברים שיצא לי להיות בהם : ביקורת כל אחד יודע להעביר יופי, אבל תכל'ס להרתם לעשייה ולשנות את המצב (שלדעתו לא טוב) - גורנישט, יותר נוח לשבת על הכורסה בבית מול האינטרנט ולזרוק בוץ.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בזמן שאני פעיל חטפתי הרבה ביקורת וברובה, מה לעשות, מוצדקת.

אבל יחד עם זאת אנחנו חייבים לקבל גם פירגון, ואפילו הגנה ממוציאי דיבה כמו טרומלדור.

מתי עשית את זה פעם אחרונה?

בכל אופן, תודה

אני לא יודע אם חייבים לקבל פירגון (היי אנחנו בארץ) אבל זה בהחלט נחמד

לגבי הגנה מדברים כמו אלה של טרומפלדור (זה לא זה שאמר "אין דבר טוב למות בעד ארצנו"?)

עד כמה שראיתי - מדי פעם קם משהו להגנת המותקפים - אבל שוב תלוי גם איך לוקחים את הדברים

H. Ford

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי תגובתה הרשמית של "השלישה" במשרד "הממלכה"...

טרומפי - ידוע לנו היטב ששוק עתיק היה אמור להיערך ביום ו' ה- 11.3.2005.

בשביל טעות קלה בכתבנות לא מפילים מועדון ולא מתחילים להטיל ספק ביכולותיהם של העושים במלאכה. והמלאכה רבה.

אם יש לך בעיה - אני מזמינה אותך לתרום לניהולו השוטף של המשרד וכך :-D להכיר יותר מקרוב את הנפשות הפועלות.

משרד המועדון פתוח בימים א', ג' וד' בשעות הערב 16:00 עד 20:00

ובימים ב' וה' בבוקר בשעות 10:00 עד 14:00.

כל חברי המועדון מוזמנים לבקר, יש הרבה משימות לביצוע.

נשמח לראותכם.

רותם

מועדון החמש - מועדון הרכב הקלאסי והאספנות בישראל

רח' ארלוזורוב 25 ר"ג, ת"ד 1193 גבעתיים 53111. טל: 03-7318818

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוהי תגובתה הרשמית של "השלישה" במשרד "הממלכה"...

טרומפי - ידוע לנו היטב ששוק עתיק היה אמור להיערך ביום ו' ה- 11.3.2005.

בשביל טעות קלה בכתבנות לא מפילים מועדון ולא מתחילים להטיל ספק ביכולותיהם של העושים במלאכה. והמלאכה רבה.

אם יש לך בעיה - אני מזמינה אותך לתרום לניהולו השוטף של המשרד וכך :-D להכיר יותר מקרוב את הנפשות הפועלות.

משרד המועדון פתוח בימים א', ג' וד' בשעות הערב 16:00 עד 20:00

ובימים ב' וה' בבוקר בשעות 10:00 עד 14:00.

כל חברי המועדון מוזמנים לבקר, יש הרבה משימות לביצוע.

נשמח לראותכם.

רותם

רותם???

לא אמורה להיות אירית בורג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית זו אירית ורותם זאת רותם שהחליפה את אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ובמושב ליצים לא תשב" ככתוב ,

אני מרשה לעצמי להשיב מעט בציניות ובחוצפה ,

אף אחד לא חייב להשתייך לאירגון שאינו חפץ להיות בו ! ! !

אם אינך מבין את פעילות המועדון - שנעשת בידי מתנדבים !

ואינך מסוגל להבין שנעשת טעות קטנה כל כך בכיתוב , אינך חייב להיות

שייך / חבר באירגון כזה , אבל

וודאי לא שהשמיץ ולא לומר "מטעים " . איזה מן גישה זו !?

אפשר לשאול : אולי יש כאן טעות , אמרו יום ו' ואח"כ ה'

אפשר לדייק או לתקן - אבל להשמיץ ?! מה זה ? איפה אתה נמצא ? ? ?

להשמיץ זה הכי קל . אז אני אפילו לא מזמין אותך לקחת חלק בתרומה מכיוון /שאם

אין לך את הסבלנות לברר מה קרה אלא קודם אתה משמיץ את הנפשות הפועלות , בטוח גם לא

תהיה לך הסבלנות לתרום מהלב (למען אחרים כמובן ) .

אין לי אלא לומר לך- תתבייש , ואולי אתה יכול לבקש סליחה .

תסתכל יותר מקרוב על הפעילות שעושים קומץ קטן של אנשים למען כמה מאות חברים שנהנים

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...