Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים להקלה בנהיגות ארוכות?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא הגורל והתחלתי תפקיד חדש שבו אני נדרש לסביבות ה-50 אלף קילומטר בשנה, או בערך 300 קילומטר ביום.

העניין שאני חוזר הבייתה גמור מהנהיגות האלה.

האם יש לכם טיפים שיכולים להקל על העניין הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לבחור אוטו שיהיה כמה שיותר נוח (עד כמה שנותנים, לי לא נתנו וכשעברתי לאוטו נוח הרגשתי את ההבדל מידית) , ולישון כמו שצריך לפני כל יום עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא הגורל והתחלתי תפקיד חדש שבו אני נדרש לסביבות ה-50 אלף קילומטר בשנה, או בערך 300 קילומטר ביום.

העניין שאני חוזר הבייתה גמור מהנהיגות האלה.

האם יש לכם טיפים שיכולים להקל על העניין הזה?

אני כבר עובד ככה יותר מ 15 שנה, בהתחלה הייתי מעייף אחרי זה התרגלתי, חוזר הביתה לא עייף יותר על המידה. אין לי טיפים מיוחדים, הכל עניין של הרגל.

אני מעריך שהתפקיד שלך הוא לא רק נהיגה אלא נהיגה כדי להגיע למיקום ביצוע העבודה ואם אתה שואל אותי - זו אחלה תפקיד, זה מגוון את היום ולא משעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שינה איכותית ומרובה (9+ שעות אם ניתן) = אם אינך בכושר כלל, התחלה מתונה וחזרה לכושר יכול להשפיע בצורה חיובית ומתן אנרגיות לאחר מספר שבועות שתתחיל להתאמן בקטנה, באיזי בחדר כושר מדי פעם.

2. מעבר לרכב נוח בין אם זה רכב ליסינג או אם יש אפשרות במחירים דומים של מכירה, למצוא רכב נוח לשיוט הרבה יותר = הבדל מיידי. למה? פחות רעש (שקט בקבינה בדרך כלל ברכבים כאלו), פחות רעידות, פחות לחץ והנינוחות בנהיגה על רכב נוח ועם מנוע הולם, עושה את ההבדל.

3. להתחיל להתרגל למציאות, במידה וזה שווה את השכר או שאין ברירה, אז אין ברירה.

4!!! לא לשתות קפה לפניי תחילת הנסיעה! קפה משתן ולאחר מכן, אתה תהיה עצבני ולא נינוח כאשר תצטרך לעצור את הנסיעה שלך בתחנת דלק או משהו בסגנון.

קפה לרוב, שותים 30-45 דקות לפניי הנסיעה בכדי שיהיה ניתן להשתין ואז, לצאת לנסיעה רגועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כמו שיואב אמר נוחות המושב והרכב בנסיעות כאלה חשובות במיוחד, האם אתה יכול לבחור רכב?(לא בכל תפקיד שטח ששים לתת את האופציה).

אני התחלתי בעבודה על רכב ליסינג קיים(איביזה רפרנס 2014) והרכב היה לי מאוד, אבל מאוד לא נוח! וזה שינה המון - התחלתי לעשות המון נסיעות באותה תקופה מהמרכז לירושלים והייתי מגיע לעבודה וחזרה עם גב שבור.

בהחלפה בחרתי בקליאו שהמושב שלה נוח משמעותית - מה אני אגיד, אני מגיע ללקוחות כמו חדש ביחס לסיאט, גם אם הם דורשים ממני נסיעה ארוכה מאוד.

בנוסף האווירה ברכב חשובה, מוזיקה טובה משנה את התחושה בשבילי מפקק מעצבן לנסיעה סבירה - תשקיע בזמן "עצמך" הזה לטובת הדברים האלה, זה ההבדל בין נסיעה מטישה לנסיעה נעימה(אתה מרגיש פחות את זמן הנסיעה).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ נוסף מאוד מאוד מאוד קריטי וחשוב, זה יהיה נכון במידה ואתה עושה שיחות כלשהן במהלך הנהיגה או בכלל, 1-2 שיחות ביום גם זה מספיק לגמור אותך.

דיבורית איכותית חזקה ועם מערך מיקרופונים טובים.

דיבורת איכותית כאשר אתה מדבר בנינוחות, יחד עם רכב שקט אתה תתפלא כמה אתה לא מתאמץ, שומעים אותך היטב ואתה שומע את הצד השני היטב והשיחה מתנהלת בנינוחות.

תתפלא כמה פעמים ראיתי אנשים שמדברים בדיבורית אבל רואים בבירור שהם מתאמצים, מרימים מאוד את הקול ולמה? הרכב רועש, הדיבורית חרא, גם הם שומעים חרא והצד השני שומע חרא לא פחות.

לא חסרות דיבוריות נפרדות איכותיות מאוד בעלויות סבירות מאוד למשל (הייתה לי כזאת, מערך של 2 מיקרופונים + מערך של 3 רמקולים לשמע מהצד השני).

דוגמא: https://www.mea.jabra.com/in-car/jabra-freeway

יש להם עוד זוג מוצרים לרכב כך שתבחר מה שנוח לך, אבל במידה ואין דיבורית הולמת או שיש דיבורית אבל היא חרא ברכב, החלף למשהו מקצועי טוב יותר כיוון שלדבר או להגיע צרוד אחריי 2-3-4 שיחות וכאב ראש פתאום לאחר השיחות או עייפות, זה לא קטע גם כן.

הדברים הקטנים, הם אלו שהורגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמו לפני, לרכב יש אפקט מאוד משמעותי על ההרגשה הכללית לאחר נסיעות ארוכות, נוחות והרגשה כללית משפיע המון. לי מאוד חשובה מוזיקה בנסיעות ולכן אני דואג למערכת ולדיבורת טובה, דיבורית גם ניתן פשוט להעביר בין מכוניות עם זה הרכב הפרטי שלי או רכב מהעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שמתחילים לחפש כל מיני שיטות ותכסיסים להקל על הנסיעה, אני מחזיר לשאלה הראשונה - מהו האוטו? ההבדלים עצומים, אפילו במכוניות מאותה קטגוריה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת הרבה עצות טובות.

אני מוסיף - צא מהבית מוקדם כך שתנהג לפני הפקקים, גם אם זה מצריך להזיז את שעות השינה. כך תוכל לצמצם את שעות הישיבה ברכב, וגם לעשות הפסקה בדרך לחילוץ עצמות.

אני עובד עם לא מעט אנשים שעובדים במשטר כזה. אלה המגיעים מוקדם מגיעים רגועים ויש להם זמן לקפה ומאפה לפני תחילת העבודה, אלה היוצאים יותר מאוחר סופגים הערות לא נעימות על האחור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.שינה טובה לפני הנסיעה.

2.לאכל משהו קליל.

3.מוזיקה נעימה ברקע.

4.לכוון את מושב הנהג לתנוחה אופטימלית ונוחה.

בהמשך מתרגלים.

נסיעה טובה

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותר מראש על כל התוספות למושבים, גם על כיסויים. מקורי זה הכי, אחי. לכיסויים יש נטיה לשנות את הגאומטריה של המושב. וגם לחסים כריות אוויר.

דשבורד - שיהיה נקי מכל דבר, כולל קוביות פרווה, פסל של ישו ומתקן לסמארטפון. דברים שמציקים לעין, מעייפים. כנ"ל מראה פנורמית, שמקומה בפח זבל.

סמארטפון - שים בכיס או תיק, ואם אתה ממש חייב (ניווט וכאלה), כוון את בהירות המסך למינימום אפשרי. אני אישית מחזיק באוטו מתקן שאפשר לתקוע אותו באופן זמני בפתחי מזגן, ומוציא אותו בתום השימוש.

ניווט - למרות שאם זאת נסיעה באותו מסלול, נוסעים פעם-פעמיים עם וייז כדי לזכור את הדרך, ואז מסתדרים בלי. כל הקיצורי דרך שהוא ישלח אותך אליהם, לא שווים כלום, כי זה ב99 אחוז מהמקרים דרך איזה מושב עם באמפרים כל מטר, וכל העולם ואישתו יהיו שם.

מסלול - אם מסלול הנסיעה שלך כולל כביש 6, תשתמש בו, ודרוש מהמעסיק החזרי הוצאות. משפר את הנסיעה פי כמה. עוד דבר - אם יש מספר מסלולים, כמובן שעדיף לנסוע במסלול המהיר, אבל נסה לגוון מדי פעם, כדי שלא תשתעמם.

תחזיק בקבוק מים ליטר וחצי באוטו, למקרה שתהיה צמא. או שתתקע ותהיה צמא.

לחץ אוויר בצמיגים לפי הוראות יצרן. הבדל של שמיים וארץ. אם אפשר, תחזיק קומפרסור ותנפח בבית. אם הרכב הוא הפרטי שלך, תשקיע בצמיגים רכים ושקטים.

אם אתה קונה/בוחר רכב ליסינג, אז אל תקשיב לכל ה"אני 40 שנה עם גיר ידני". גיר אוטומטי בלבד. אם אפשר, פלנטרי או רציף. רובוטי חד מצמדי תשאיר אצל המוכר או אצל קצין רכב (תאיים בהתפטרות. זה לא שווה את זה). שיהיה גם קרוז קונטרול אם אפשר.

אם אתה חושב שתסתפק במכונית מיני - אל. משפחתי ומעלה. במיוחד אם אתה אדם רחב מימדים.

אלה חלק מהתובנות שלי. אני נוסע 100 קילומטר ביום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי מוותר על ווייז. נותן התראות לגבי מפגעים, שוטרים וכו'.

ידני או אוטומט - בסוג זה של נסיעות לא משמעותי, ממילא 95% מהזמן יהיה בחמישי - ששי.

אני מכיר אנשים שנוסעים 300 ק"מ ביום במאזדה 3 ולא מוותרים על העבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה ברנו אקספרס 94' בלי הגה כוח.

זה אוטו נוח למרות שהוא לא מאובזר, ידני כמובן. אני דווקא אוהב את הנסיעות האלו, בדיוק בגלל זה אני אוהב את העבודה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על המענה והעיצות.

הרכב כרגע הוא אופל אסטרה, אבל עוד חודשיים בערך מחליפים למאזדה 3. לצערי כרגע כניראה שלא יהיו אופציות לבחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...