Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Tamyia Mercedes Benz 300SL

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי 24 שעות באקונומיקה, הכל ירד והחלקים מוכנים לצביעה - שתגיע רק בהמשך: החלטתי לבנות כמה שיותר sub-assemblies ולצבוע אותן בנפרד כדי להקל על כל העניין. בשלב הזה אני עובד על המנוע. אבל מהעץ הזה יש 3 חלקים שאני צריך אז לא הייתה ברירה אלא לנקות אותו עכשיו.

40897437774_4f040e2f38_c.jpg20180421_232434 by Nathan Ram, on Flickr

26740205287_fd7367ecc4_c.jpg20180421_232550 by Nathan Ram, on Flickr

40897441914_d3cbb0565a_c.jpg20180421_232531 by Nathan Ram, on Flickr

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונה של המנוע, תו"כ בניה:

41716605281_3b1abc5fa5_c.jpg20180425_165230 by Nathan Ram, on Flickr

חדי העין שביניכם ישימו לב שאין כבלי הצתה מחוברים למפלג, אז אני מנסה להחליף אותם בכבלי נחושת שיצאו מהמפלג ויתחברו למנוע. הקאצ' הוא שהחלק מאוד קטן, ולמרות שכבלי הנחושת מתאימים, זה לא פשוט לחבר אותם, ועוד פחות מכך לחבר אותם בצורה שלא יתפרקו. מה שניסיתי לעשות זה לחמם אותם לטמפ' בה הם ממיסים את הפלסטיק וננעצים בתוכו. בתמונה יש מין "אבטיפוס" לטכניקה הזו לפני שאני משחית את החלק המקורי

41716605161_903ab66d3f_c.jpg20180425_170933 by Nathan Ram, on Flickr

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת חוט אלקטרוניקה עבה יחסית, לגלף אותו, ולהשתמש בבידוד ככבל הצתה. לנסות להלביש אותו על הבליטה שיוצאת מהמפלג. תוכל גם לבחור חוט בצבע מתאים.

באיזה סוג צבע אתה משתמש לציפוי חלקי הכרום?

איך מתבצעת הצביעה? ספריי/טבילה?

מרתק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת חוט אלקטרוניקה עבה יחסית, לגלף אותו, ולהשתמש בבידוד ככבל הצתה. לנסות להלביש אותו על הבליטה שיוצאת מהמפלג. תוכל גם לבחור חוט בצבע מתאים.

באיזה סוג צבע אתה משתמש לציפוי חלקי הכרום?

איך מתבצעת הצביעה? ספריי/טבילה?

מרתק!

חבל שלא הגבת מוקדם יותר, זה רעיון הרבה יותר טוב משלי. בסוף חיברתי 6 חוטים במה שנקרא... הניתוח הצליח אבל החולה מת

אני מתכוון לרסס בalclad black gloss, שכבה של aqua gloss Klear, שכבה של alclad chrome for plastic ואח"כ שוב שכבה של Klear ואז בעדינות עם פוליש להבריק את החלק

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף חיברתי 6 חוטים במה שנקרא... הניתוח הצליח אבל החולה מת

אף אחד לא מת עדיין חחח...

כרגע יש לך 6 חוטים ששתלת במפלג (מנוע 6 צילינדריך צריך 7 , לא?) אם אתה רוצה שהם יהיו בצבע כלשהו, פשוט תקצץ אותם כך שישאר כ 3-5mm חוט בולט מהמפלג. עליו אפשר להלביש בידוד באיזה צבע שתרצה.

ראיתי ביוטיוב תוצאות של הצבע כרום שציינת. גימור מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהצלחתי לשתול רק 5 חוטים :D אני מקווה שאף אחד לא ישים לב

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...