Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרי טיפוח של orlan

שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בתחנת דלק של אורלן באירופה מוצרי טיפוח של החברה עצמה, מנקה גאנטים וניקוי לחלק הפנימי של הרכב, יש למישהו נסיון עם המוצרים שלהם? המחיר זול משמעויות ממוצרים דומים בארץ ואפילו ממוצרים מקבילים שנמכרים פה (של סונקס למשל).

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אישית את החברה, לא חושב ששמעתי עליהם מעולם ואני גם לא רואה יותר מדי דברים ברשת.

תשאר עם סונקס - שהם ברמה גבוהה בלי קשר למחירם הנמוך, לא מוצא טעם לרכוש דברים אחרים כשיש לך מוצר מנצח איכותי במחיר זול ונגיש לכל יד.

אם בא לך עוד מותג יש ל KOCH לא מעט חנויות בארץ ובחו"ל והמוצרים שלהם מצויינים + מחירים זולים למדי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מאות חברות דיטיילינג, חלק מהן אפשר להזמין אונליין, לכן אין שום יתרון לאיזו חברה עלומת-שם מאירופה. גם ככה אתה לא יכול להזמין ת'מוצרים שלהם לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם גיא לא נמצא בארץ :)

ממליץ להשאר עם סונקס / קוך כימי / כימיקל שהמחירים שלהם סבירים עד מאוד לכיס בארץ, במידה ואתה בחו"ל הייתי פוזל ללא מעט חברות אחרות, או אפילו אותן חברות (לא כל מוצר מגיע לכאן במחיר טוב ואם בכלל)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במקרה הזה אם היה מדובר במוצר מאוד מוכר ומפורסם יחסית הייתי אומר לך לך על זה,

לדוגמא יש הרבה מוצרים שקשה להשיג מחו"ל והם מצוינים, כדוגמת Fireball Korea, אני חם על המוצרים שלהם כבר הרבה זמן, אם יוצא לך - שווה בדיקה.

עוד דוגמה מצוינת - Pinnacle, רמה גבוהה ביותר (אף לא זולה).

Sonic wax מייצר אחלה של ווקסים, אני עוקב אחרי עמוד האינסטגרם שלו לא מעט.

לא חסר עוד

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם מוצרים של ANGELWAX מבריטניה מחירים עממים ואיכות גבוהה

בבקשה קטלוג:

https://drive.google.com/file/d/0B_KkmgJEohdncmczRjRSc1NmOEE/view

בהצלחה בכל מש כל איש יבחר לעצמו

יעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אישית את החברה, לא חושב ששמעתי עליהם מעולם ואני גם לא רואה יותר מדי דברים ברשת.

תשאר עם סונקס - שהם ברמה גבוהה בלי קשר למחירם הנמוך, לא מוצא טעם לרכוש דברים אחרים כשיש לך מוצר מנצח איכותי במחיר זול ונגיש לכל יד.

אם בא לך עוד מותג יש ל KOCH לא מעט חנויות בארץ ובחו"ל והמוצרים שלהם מצויינים + מחירים זולים למדי

איפה אני יכול לקנות מוצרים של KOCH?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפתוח עוד נושא,

איך ועם איזה חומר מנקים את התא מנוע?

קניתי chemical guys bare bone אבל זה נראה שזה יותר לתת ברק וכרגע אני יותר צריך להוריד את הלכלוך שהצטבר שם במשך הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לפתוח עוד נושא,

איך ועם איזה חומר מנקים את התא מנוע?

קניתי chemical guys bare bone אבל זה נראה שזה יותר לתת ברק וכרגע אני יותר צריך להוריד את הלכלוך שהצטבר שם במשך הזמן.

Bare bones יותר מתאים להשחרה מחדש של האיזורי ובתי גלגלים, לא כדאי לדעתי לשים בתא המנוע כי הוא דיי שומני ותופס אבק יותר מאשר בלי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...