Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא יודע לכתוב כותרת אבל אני מחפש רכב קטן עד 25K

arbelia
שימו לב! השרשור הזה בן 6987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חדש כאן אני הגעתי לכאן כי אני מחפש מכונית שתתאים לי אולי תוכלו לעזור לי למצוא מכונית לפי מה שאני רוצה אני מחפש מכונית עד יד 2 מכונית קטנה כמו פיג'ו 106 מיצבושי קולט וכו' בסגנון הזה לא יקרה עד בערך 25,000 ש"ח אני אוהב את המכוניות אם היותר פוזה ומחפש משהו רציני לא פשוט בסגנון ספורטיבי ולא אחת שעברה תאונות (וכמו שהבנתם אני יחסית חדש בעניין של המכוניות ואני רוצה לדעת ולהבין כמה שיותר) תודה לכל מי שעוזר להת'...

:-) {את הטוב אנחנו מקבלים מה' ואת הרע לא נקבל?!?}:twisted:

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

ביואיק רנדוו 2004 אוט' (בעיקרון של ההורים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד נחמד אבל יש עוד הצאות?

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה בדיוק במחיר אבל בערך המכוניות לדעתי הם :

פגו 205 GTI

פגו 106 RALLY

רנו RSI

הונדות מיציבושי וכו' נראה לי יעלו קצת יותר יקר מהמחיר שאתה רוצה לקנות, אבל

בהצלחה בכל מקרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תגידו מה עם יונדאי קופה שנת 97?

ברשותי:

מזדה לאנטיס 1999 אוט'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תגידו מה עם יונדאי קופה שנת 97?
יעלה לך הרבה יותר מ25

במקום להיסתבך פה

אתה יכול להיכנס למחירון רכב של יצחק לוי להיתקשר ולהשאיר את הטלפון פתוח

(יעלה לך כמה שקלים )

ולעשות חיפוש לאוטו עד 25 אלף, יהיה לך הרבה יותר קל ובטח שגם הרבה יותר אינפורמציה

בהצלחה לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר רד מ 106 ראלי ויונדאי קופה...הרבה מעל התקציב! אתה יכול לנסות למצוא 106 xsi שמורה אבל זה קשה לפי דעתי תחפש הונדה האצ'בק 93-4 למרות שגם הם חרושות...לפי דעתי לך על פיאט בראבו או בראבה (אני לא זוכר איך קוראים לדגם ה 3 דלתות) גם חסכוני, גם פוזה וגם עולה גרושים, אתה יכול להביא אחד אפילו שנת 98 נ.ב-רכבים כאלו יד שניה לא תימצא...ואם כן אתה תיהיה היחיד בארץ! אתה רוצה רכב יד שניה? תימצא מיצובישי לאנסר מזקנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר רד מ 106 ראלי ויונדאי קופה...הרבה מעל התקציב! אתה יכול לנסות למצוא 106 xsi שמורה אבל זה קשה לפי דעתי תחפש הונדה האצ'בק 93-4 למרות שגם הם חרושות...לפי דעתי לך על פיאט בראבו או בראבה (אני לא זוכר איך קוראים לדגם ה 3 דלתות) גם חסכוני, גם פוזה וגם עולה גרושים, אתה יכול להביא אחד אפילו שנת 98 נ.ב-רכבים כאלו יד שניה לא תימצא...ואם כן אתה תיהיה היחיד בארץ! אתה רוצה רכב יד שניה? תימצא מיצובישי לאנסר מזקנה...
הרכב עם ה3 דלתות זה הבראבו.

אכן רכב שיתן לך תמורה די טובה לכספך,וגם נראה די טוב,אבל קשה מאוד למצוא....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...