Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה קדמית ברכב שמצלמת 24 שעות גם כשהרכב כבוי יש דבר כזה ?

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

נמאס לי כבר בפעם ה-3 תוך חצי שנה שהרכב אצלי , מגרדים לי את הטמבון ברכב אנשים שלא ממש יודעים לנהוג.

אף פעם לא משאירים פרטים, חוץ מפעם אחת שזה היה שכן שהואיל בטובו לספר לי את אחרי יומיים ..

בכל מקרה.

אתמול שמתי לב שמישהו שייף לי את הטמבון והכנף , אציין שזה לא משהו נורא ככ ולא ככ שמים לב אבל בהחלט הצבע ירד קצת מהצד של הטמבון וגם מהכנף , למזלי אין פגיעת פחחות שצריך לעשות וזה רק צבע שהתקלף.

אני אחד ששומר על הרכב שלו וכל שריטה זה דבר שמציק בעין.

מקפיד לחנות בחחניון עם הפנים כלפי הקיר במקומות בטוחים ובין 2 עמודים , אבל מה נעשה כמה שנזהר גם כשנחנה את הרכב לכמה דקות יבוא הטיפש שלא רואה וידפוק לך את האוטו וחמור מכך פשוט לא ישאיר פרטים.

אז ככה

אני מעוניין להתקין ברכב שלי מצלמת דרך קבועה שתסריט 24 שעות.

יש לי ברכב IROAD קואטרו שהוא גם מצלמת דרך וגם גלאי לייזר ומצלמות , ואני רוצה להוסיף בנוסף אליו מצלמה יעודית שתפקידה יהיה רק לצלם.

ברור לי שניתן לחבר את המצלמה ישירות לשקע מצבר אך זה גובל בכך שהמצבר עלול להגמר דיי מהר ולהסתכן בכל התנעה אם נצטרך כבלים.

חשבתי על מצלמת דרך שיש בפנים סוללה יעודית שיכולה להחזיק לפחות 24 שעות.

אני כל יום נוהג ברכב כך שלא יוצא מצב שאני 24 שעות לא נוהג אז המצלמה תמיד תעבוד.

היא במקביל תיהיה מחוברת לשקע מצת ובכל פעם שהרכב דלוק היא במקביל תטען את הסוללה.

או

מצלמה שמותקנת ברכב ונדלקת רק כאשר היא מזהה תנועה ברכב , כך שאם הרכב היה בחניה ומישהו פגע בי והמצלמה הרגישה תזוזה של הרכב היא תדלק ותסריט את הפוגע.

האם יש קיים ודבר כזה ?

אני מוכן להשקיע עד 2000 ש"ח למצלמה כזאת.

אשמח לשמוע ולקבל הצעות מאנשים שמכירים סוג כזה של מצלמה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על המאמץ . הבטריה במצלמה כל כך קטנה שתצטרך מקור כח חיצוני...

עדיף שתקנה משקפי שמש ולא תשים לב לשריטות

מצאתי דבר מאוד נחמד

http://homerestored.com/product/24-hour-360-degree-security-cameras-with-night-vision-for-cars-trucks-park-drive-mode-built-in-wi-fi-for-mobile-phone-viewing-and-playback2/

מה דעתך?

זה מאפשר לצלם עד 24 שעות , מה שכן המצלמה פועלת אבל נכנסת למצב הקלטה רק כאשר היא מזהה תנועה או תזוזה של הרכב.

ובנוסף אפשרות צפיה ברכב 24 שעות דרך WIFI וכו'

נשמע ממש טוב

עריכה אחרונה על ידי PRONATI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אבל אין פירוט טכני כמה mA המצלמה צורכת מהמצבר הראשי והם טוענים שהם לא יגמרו לך את המצבר. במקביל הם כותבים שהם מפעילים WiFi מצלמה ונווטן.

אני מקווה שתוכל להניע בבוקר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיליפס יש מצלמה בדיוק בשביל זה. היא מוזנת משקע obd ויש להם גלאי שמתחיל לצלם כשמישהו מתקרב לאוטו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מצלמה שמתחילה לצלם גם עם היא מזהה תנועה קרוב לרכב או כשיש פגיע (תנועה של הרכב שלי). היא מתחילה לצלם וגם מעבירה קובץ לתיקיה שמורה נפרדת שלא ניתנת למחיקה אוטומטית. יש לי את HP F310.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הגרמניות יש מתח קבוע משקע המצית, היה לי במוו, גולף וגם A3, בכולן הייתה לי מצלמה שנשארת מחוברת ודלוקה באופן קבוע, לפעמים גם לא הייתי נוגע ברכב 3-4 ימים והרכב היה מניע בנגיעה.

אם המצבר שלך תקין אין סיבה שלא יחזיק, לא יודע מה צריכת המתח של מה שיש ברשותך אבל המצלמות שהיו לי שעשו את זה בצורה טובה היו בהתחלה Mobius, ועכשיו YIDASHCAM...

שווה לנסות עם שלך, מקסימום תניע בכבלים פעם אחת

:multi:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי דבר מאוד נחמד

http://homerestored.com/product/24-hour-360-degree-security-cameras-with-night-vision-for-cars-trucks-park-drive-mode-built-in-wi-fi-for-mobile-phone-viewing-and-playback2/

מה דעתך?

זה מאפשר לצלם עד 24 שעות , מה שכן המצלמה פועלת אבל נכנסת למצב הקלטה רק כאשר היא מזהה תנועה או תזוזה של הרכב.

ובנוסף אפשרות צפיה ברכב 24 שעות דרך WIFI וכו'

נשמע ממש טוב

אז זהו, אם תקרא הכל ועד הסוף אתה תבין שלא מדובר על צילום של 24 שעות אלה עד 24 שעות או 24 שעות ביממה ברמה הכללית מבחינת האמינות, אתה יודע פשוט אינפורמציה מכובסת היטב.

תציץ בתמונה ואתה תראה שהם בסה"כ עושים שימוש במתקן שנקרא power magic pro של החברה הזו:

https://www.blackvue.com/power-magic-pro/

מה זה עושה? מאפשר לך לקחת "חשמל" מהמצבר שלך עד לנפילת המתח שאותה תגדיר בכל פעם.

בפועל? יאפשר לך 5-8 אולי אף יותר שעות הקלטה הכל תלוי בקיבולת המצבר ובמצב הבריאותי של המצבר שלך.

בתכלס? אם אתה עושה נסיעות של 5-15 דקות ובעיקר פקקים מהבית לעבודה או לסידורים זה לא מתאים לך, נדרש לבצע נסיעות ארוכות יותר במהירות שיוט בכדי לטעון חזרה את המצב למצב האופטימלי מדי כמה ימים או מדי יום לאחר שימוש כזה בהתקן.

אחרת אורך חיו של המצבר יקוצרו והעלויות יהיה בלתי נראות לך כיוון שתחליף מצבר בתקופה מאוד קצרה מאשר כמה שנים.

אין פתרון קסם כיום היות ונדרשת סוללה לכל דבר, יש כאלו התקנים לדוגמא גם של אותה החברה וזה נקרא: power magic battery pack (b-112) זה הקישור לעמוד: https://www.blackvue.com/power-magic-battery-pack וגם אז, זה מאפשר לך עד 12 שעות הקלטה בהתבסס על צריכת המצלמה שהם בדקו משלהם.

מה זה אומר? לילה אחד בכל פעם ואז? אתה צריך לטעון את המוצר במשך שעה בנסיעה וזה יאפשר לך עוד 12 שעות. זה מתאים לאנשים הנוהגים במצטבר, שעה ביום לכל הפחות (לא נחשיב הפסדים כאלו ואחרים בתחום הסוללות).

בקיצור? אין פתרונות כרגע למעט התקנת סוללות עם קיבולות מאוד גדולות ובטעינה מאוד מאוד זריזה (משהו שיתפתח עם הזמן בעזרת QUICK CHARGE וכו').

כיום? אני לא יכול להשאיר את הרכב ללילה + מבלי הצורך לבצע טעינה של 1+ שעות לכל הפחות ביום למחרת ולא, אני לא מעוניין להתעסק עם מוצר שאותו צריך לפרק או להוציא לקחת ולטעון מחדש.

לא, סוללות נטענות POWER BANKS לא מתאימות כיוון שהן לא נטענות בזמן שהן טוענות, חשבתי גם על הרעיון להתקין POWERBANK של חברת ANKER למשל עם ~25K מיליאמפר אבל יש קאצ', היא לא נטענת תוך כדי השימוש.

כן אפשרי לעשות סוויצ' אבל שוב, זה להתעסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון לא מקורי עדיין.

אני חיפשתי המון בנושא לצערי בגלל הסוללה אין הרבה דברים.

פתרון שמצאתי זה להשתמש בקוביה של סיומי.מצלמה מאוד קטנה עם עדשה רחבה וצריכת חשמל בין הנמוכות שיש.מקליטה בפורמט דחיסה שכזה אם משתמשים עם זכרון 64 גיגה זה יכול להספיק לחודש הקלטה או יותר.

20171027_174949.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון שעובד ברכב שלי בצורה מצוינת:

מצלמת מובויס + כרטיס 64 ג"יגה.

המצלמה מותקנת בפינה הימנית של השמשה ומשמשת רק למטרת צילום בזמן החניה (יש לי מצלמה נוספת לצילום בזמן הנסיעה ).

התקנתי בתוך תא הכפפות שקע של מצית+מטען וסוללה בנפח עצום של 26800 שמזינה את המצלמה .

בזמן הנסיעה הסוללה מסוגלת להיטען במהירות בזרם של 4A! ע"י חיבור usb כפול.

השילוב הזה עובד מצויין. הסוללה הענקית מספיקה לצילום רצוף של 48 שעות (במצלמה שלי).

בשל זרם הטעינה הגבוה הסוללה נטענת בזמן יחסית מהיר על מנת להיות מוכנה לצילום בזמן החניה הבאה.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01JIWQPMW/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1509120804&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=Anker+26800&dpPl=1&dpID=31nYCbwq5mL&ref=plSrchtapatalk_1509120702212.jpeg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון לא מקורי עדיין.

אני חיפשתי המון בנושא לצערי בגלל הסוללה אין הרבה דברים.

פתרון שמצאתי זה להשתמש בקוביה של סיומי.מצלמה מאוד קטנה עם עדשה רחבה וצריכת חשמל בין הנמוכות שיש.מקליטה בפורמט דחיסה שכזה אם משתמשים עם זכרון 64 גיגה זה יכול להספיק לחודש הקלטה או יותר.

[ATTACH=CONFIG]495982[/ATTACH]

המטרה במצלמות רכב זה שאחר כך יהיה אפשר להוציא פלט מידע תקין, זיהוי פנים, לוחיות רישוי וכו'.

אפשר לקליט גם חודשיים, אך המידע לא יהיה שווה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון שעובד ברכב שלי בצורה מצוינת:

מצלמת מובויס + כרטיס 64 ג"יגה.

המצלמה מותקנת בפינה הימנית של השמשה ומשמשת רק למטרת צילום בזמן החניה (יש לי מצלמה נוספת לצילום בזמן הנסיעה ).

התקנתי בתוך תא הכפפות שקע של מצית+מטען וסוללה בנפח עצום של 26800 שמזינה את המצלמה .

בזמן הנסיעה הסוללה מסוגלת להיטען במהירות בזרם של 4A! ע"י חיבור usb כפול.

השילוב הזה עובד מצויין. הסוללה הענקית מספיקה לצילום רצוף של 48 שעות (במצלמה שלי).

בשל זרם הטעינה הגבוה הסוללה נטענת בזמן יחסית מהיר על מנת להיות מוכנה לצילום בזמן החניה הבאה.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01JIWQPMW/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1509120804&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=Anker+26800&dpPl=1&dpID=31nYCbwq5mL&ref=plSrch[ATTACH]495983[/ATTACH]

ממליץ למי שאובד עצות על הפתרון הזה באמת, אכן המוצרים מאוד יקרים וצריך מטען כפול המסוגל לספק 4+ אמפר טעינה לכל הפחות (עולה כ 20-30 דולר נוספים) ואתם מסודרים.

שאלה קטנה, לא נתקלת בבעיות בטעינה והטענה בו זמנית? בדקת את הקבצים האם זה עובד היטב?

ייתכן ובדגמים הללו איפשרו גם טעינה וגם הטענה, בחלק מהדגמים לא ניתן לטעון ולהטעין יחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ למי שאובד עצות על הפתרון הזה באמת, אכן המוצרים מאוד יקרים וצריך מטען כפול המסוגל לספק 4+ אמפר טעינה לכל הפחות (עולה כ 20-30 דולר נוספים) ואתם מסודרים.

שאלה קטנה, לא נתקלת בבעיות בטעינה והטענה בו זמנית? בדקת את הקבצים האם זה עובד היטב?

ייתכן ובדגמים הללו איפשרו גם טעינה וגם הטענה, בחלק מהדגמים לא ניתן לטעון ולהטעין יחד.

אין אפשרות לטעינה ואספקת מתח למצלמה בו זמנית .

ברגע שאני מניע את הרכב הסוללה מכבה את אספקת המתח למצלמה והיא מפסיקה לעבוד לאחר כשתי שניות, מיד לאחר פריקת הכבל הפנימי. זוהי בדיוק התכונה שיחפשיתי כיוון שהמצלמה מיועדת לצילום חניה בלבד.

הערה נוספת: חיישן התנועה עדיין לא מספיק בשל במצלמות הרכב, הוא יותר מתאים למבנים סגורים. אצלי המצלמה מצלמת באופן קבוע, כל חמש דקות נוצר קובץ חדש.

השקעתי המון מחשבה וניסויים רבים עד שהגעתי לתוצאה הסופית שמספקת אותי.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, מה שחשבתי.

פשוט אותם אנשים יידרשו להעביר כבל נוסף לאותו מיקום ולהחליף בינהם, גם אפשרות.

הערה קטנה, לא ניתן לשלח סוללות בתור מוצר עצמאי מאמאזון ארה"ב, גם לא דרך חברות צד שלישי כך שיהיו פריטים כאלו ואחרים, לא ברי השגה.

(כן ניתן לשלוח מוצרים אשר כמות סוללות בהם לא עולה על 5KG, כך שמעניין, ה POWERBANK הזה הוא למעשה מוצר והסוללות הן בפנים ולמעשה... אמורים לשלח את זה דרך חברה צד שלישי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...