Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה קדמית ברכב שמצלמת 24 שעות גם כשהרכב כבוי יש דבר כזה ?

PRONATI
שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה במצלמות רכב זה שאחר כך יהיה אפשר להוציא פלט מידע תקין, זיהוי פנים, לוחיות רישוי וכו'.

אפשר לקליט גם חודשיים, אך המידע לא יהיה שווה שום דבר.

מה הבעיה ? המצלמה עושה את זה בצורה מצויינת.כל מי שקרוב לרכב מקבלים תמונה ממש טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא קצת על 2 מצלמות: (אתה יכול לקרוא באתר blackboxmycar.com)

1. Blackvue dr-750s

2. Thinkware F770/800

שתיהן מצלמות דש כפולות (מצלמות גם מאחורה גם מקדימה)

יש להן מצבי צילום חניה ממש טובים (היתרון הגדול מצב חניה Prebuffered, כשהוא מזהה תנועה הוא מקליט כמה שניות לפני תחילת המקרה וכמה שניות אחרי)

* החסרון שלהן - האיכות טובה, אבל קצת פחות טובה ממצלמות שהן ערוץ 1. מומלץ בעיקר למצב חניה, אבל בהחלט אפשר להשתמש בהן גם לנסיעה ואפילו מומלץ אם החלטת ללכת עליהן.

אופציה נוספת - לקחת מצלמה כמו ה A119 V2 , עם וידאו איכותי מאד, לשים אחת כזו (או 2 אם תרצה גם חלון אחורי), במקום ה IROAD שלך. הוידאו שלה מעולה ויש לה גם מצב חניה - אבל הוא מצלם אך ורק מרגע זיהוי התנועה. (כנ"ל מצלמת OPIA 2, עם איכות מעולה גם, אבל מאד יקרה). לשתיהן יש זיהוי תנועה.

בכל מקרה - האופציות ה"חשמליות" שהציעו לך הן:

1. או בטריה כמו של בנג'י שבאמת מספיקה בטעינה קצרה לשעות צילום ארוכות.

2. או מוצר כמו Power plus של VICOVATION, שיודע לחתוך את האספקה כאשר המצבר יורד מתחת לוולטאג' מסוים.

אופציה ראשונה טובה למקרה כמו של בנג'י, שאתה רוצה לצלם המון שעות במצב חניה.

אופציה 2 טובה במקרה שנגיד בלילה אתה חונה במקום סבבה ללא הרבה תזוזה ואתה בעיקר רוצה את המצלמה לצילומי חניה בזמן שאתה בקניות וכ'ו.

בכל מקרה... יש לך פתרונות. חלקם מסובכים וחלקם פחות. אם חשוב לך הצבע ולתפוס כל מצב - אתה לא חייב "לשים משקפי שמש"

כמו שכבר הבנת - יש אחלה פתרונות. לשים מצלמת רוורס בטח ובטח יותר מסובך מהפתרונות האלה ועדיין אנשים עושים את זה.

אז מה זה קצת השקעה בשביל לתפוס מקרים של פגע וברח?

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכחת את כל מה שהוסבר קודם לכן. זה מיועד לאנשים שנוהגים זמן מסויים מדי יום בכדי לטעון את המצבר/הסוללה שלהם.

כמו כן, הפתרון של הבחור הוא החלפת הכבל בכל פעם פיזית, זה לא קורה לבד קח בחשבון.

ממליץ לך לעבור שוב על הההודעה שלי ותראה את המוצרים שפספסת גם כן, המיועדים לעשות את זה טוב יותר מאחרים יחד עם סוללה משולבת הנטענת מהר מהרכב ויודעת לעשות סוויצ'.

עריכה אחרונה על ידי Automatic1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^לא פספסתי. מאד מתחבר למה שרשמת וזה חלק ממה שהוא צריך לקחת בחשבון בשרשור :)

ואין ספק שהפתרון של הסוללה המשולבת ויודעת לעשות סוויץ' עדיפה על הפתרון של להחליף את הכבל כל פעם בשביל להטעין.

פשוט אם הוא נוהג בסביבות השעה ביום ברכב - אני חושב שזה יכול להיות פתרון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
פתרון שעובד ברכב שלי בצורה מצוינת:

מצלמת מובויס + כרטיס 64 ג"יגה.

המצלמה מותקנת בפינה הימנית של השמשה ומשמשת רק למטרת צילום בזמן החניה (יש לי מצלמה נוספת לצילום בזמן הנסיעה ).

התקנתי בתוך תא הכפפות שקע של מצית+מטען וסוללה בנפח עצום של 26800 שמזינה את המצלמה .

בזמן הנסיעה הסוללה מסוגלת להיטען במהירות בזרם של 4A! ע"י חיבור usb כפול.

השילוב הזה עובד מצויין. הסוללה הענקית מספיקה לצילום רצוף של 48 שעות (במצלמה שלי).

בשל זרם הטעינה הגבוה הסוללה נטענת בזמן יחסית מהיר על מנת להיות מוכנה לצילום בזמן החניה הבאה.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01JIWQPMW/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1509120804&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=Anker+26800&dpPl=1&dpID=31nYCbwq5mL&ref=plSrch[ATTACH]495983[/ATTACH]

לפי מה שראיתי המוביוס די יקרה. האם ישנה חלופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

האם מצאת בסופו של דבר פתרון למצלמה 24/7 ?

אני נתקלתי ברשת במצלמה כזו -

https://www.amazon.com/Waylens-Secure360-4G-Dash-Cam/dp/B07KFNGQK1

האם זה שווה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורות עליה רחוקות מלהיות מהללות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים פגשתי בחור במוסך עם A129 שמחוברת קבוע למתח ולא מפסיקה לצלם!!

הייתי בהלם, לא בדקתי נתונים טכניים או ערכתי חישובים האם זה הגיוני אך הבחור נראה מאוד אמין ואמר שהוא מתנהל כך כבר מעל חודש וחצי בלי שום בעיית מצבר עד כה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב של אבי חיברתי a119 לשקע מצת שפועל כל הזמן (סקודה אוקטביה 2018 )

המצלמה מוגדרת על זיהוי תנועה, כלומר מצלמת 24/7 אך שומרת רק צילומים בהם היא מזהה תנועה.

הסטאפ הזה עובד כבר שנה וחצי בלי שום בעיה.

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים פגשתי בחור במוסך עם A129 שמחוברת קבוע למתח ולא מפסיקה לצלם!!

הייתי בהלם, לא בדקתי נתונים טכניים או ערכתי חישובים האם זה הגיוני אך הבחור נראה מאוד אמין ואמר שהוא מתנהל כך כבר מעל חודש וחצי בלי שום בעיית מצבר עד כה.

לא כל כך מפתיע אותי, המצלמות הקטנות לוקחות הרבה זרם לסוללה של טלפון אבל לא למצבר של רכב.

עוד לא שמעתי על מישהו שבפועל נתקע עם רכב לא מניע בגלל מצלמה. כן בגלל תאורה או מקרר שעבדו עם רכב כבוי.

יש לי רק שאלה אחרת:

סידרתם מצלמה שמצלמת 24/7.

חזרתם לרכב אחרי 14 שעות חניה ויש שיפשוף בטמבון.

באמת תצפו עכשיו ב14 שעות הקלטה בתקווה שרואים את המזיק בצורה מספיק טובה שאפשר למצוא אותו?

נראה לי עונש יותר גדול מלשלם על הנזק בעצמך..

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מצלמה קדמית שמצלמת קבוע(בלי חיישני תנועה ובלי כלום).

הרכב לפעמים עומד שלושה ימים ומניע בנגיעה(מונדאו).

אין סיבה שמצבר תקין יתרוקן ממצלמת דרך.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...