Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת טיפים לפני רכישה בסוכנות ייבואן - קיה קרניבל

abartall
שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין להתקדם ולבצע הזמנת רכישה של רכב חדש קיה קרניבל בסוכנות הייבואן.

אלו טיפים תוכלו לתת לי?

- הורדת מחיר (עד כמה הם גמישים?)

- קבלת הטבות (אילו הטבות אוכל לבקש?)

- קבלת תוספות ללא עלות (האם זה אפשרי?)

הייתי כבר בסוכנות והבחור הציע לי 50% הנחה בטיפול הרכב ה-1. בנוסף לכך , בגלל שאני לא לחוץ על הרכב בזמן הקרוב , לבקשתי הוא הסכים להביא אותו בינואר 18 .

אני מעוניין לסגור בגלל שמסתיים המבצע של HOT , מבצע שווה ביותר שנותן הנחה משמעותי ותוספות לרכב.

אודה קבלת טיפים מכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה דגם אתה מחפש.

אבל ראיתי את הקרניבל EX ב0 ק"מ במחיר של 204 אלף.

http://www.motodeal.co.il/deals/%D7%A7%D7%99%D7%94_%D7%A7%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%9C

לפי מה שרשום זאת הנחה של 22,000.

עכשיו - אני לא בטוח שזה משתלם יותר מהעסקה שלך - כי הרכב שלך יהיה 00 וכנראה עם אחריות טובה יותר - אבל זה מראה לך מה הכי נמוך בערך שתוכל להגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ראיתי.

זה שיקול , אם אינני טועה זה צמוד , מצד אחר אני מקבל אחראיות רחבה יותר , איתוראן, מצלמת רוורס , מערכת ניווט ומערכת מולטימדיה משוכללת יותר , בעלות יד 1.

מצד שני עם חיסכון של 21K , אבל עם ירידת ערך של יד 2 מליסינג וללא התוספות שציינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חסכון של 21 ?

הרי אתה מקבל הנחה של 12 אצל היבואן.

כלומר ההפרש הוא 9 - ובסכום הזה ששווה להנחה של כ5% אחוז מערך הרכב אני לא בטוח שכדאי לך.

הדוגמא הייתה להראות לך מה המקסימום שאפשר להגיע - כלומר שההנחה שאתה מקבל יפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. לא מצאתי באתר של קיה את משך האחריות של הקרניבל.

ועדיין.

קח את ההפרש של כ-9 אלף.

תוריד ממנו העלות של

איתוראן, מצלמת רוורס , מערכת ניווט ומערכת מולטימדיה משוכללת יותר. נניח - ניקח את כולן במחיר סופר אטרקטיבי של 3,000 ש"ח.

ההפרש בין רכב 0 ק"מ לרכב פרטי יוצא 6,000 ש"ח - שלטעמי הופך את ההפרש ללא משתלם והייתי רוכש מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחראיות מהיבואן היא 3 שנים או לחילופין 100K ק"מ.

העלויות שציינת על התוספות לדעתי מגיעות ללמעלה מ- 10K .

נתון ההפרש מעניין , לפי נתון זה לא משתלם הליסינג!

מעניין. לא מצאתי באתר של קיה את משך האחריות של הקרניבל.

ועדיין.

קח את ההפרש של כ-9 אלף.

תוריד ממנו העלות של

איתוראן, מצלמת רוורס , מערכת ניווט ומערכת מולטימדיה משוכללת יותר. נניח - ניקח את כולן במחיר סופר אטרקטיבי של 3,000 ש"ח.

ההפרש בין רכב 0 ק"מ לרכב פרטי יוצא 6,000 ש"ח - שלטעמי הופך את ההפרש ללא משתלם והייתי רוכש מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה שקיבלת במסגרת המבצע היא הצעה טובה מאוד.

כאשר קונים רכב במבצעי מועדון צרכנות, אין כל גמישות מעבר למה שמצויין בעלון המבצע.

ההנחה על טיפול ראשון ניתנת בד"כ ע" י סוכן משנה שמחזיק גם במוסך.

אם זה הרכב שאתה רוצה, תתחדש!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...