Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיסקים לבלמים

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לשדרג את הבלמים שלי ומחפש חברות מומלצות לקניית דיסקים מחורצים בגודל 340mm או קיט במחיר סביר עד 370mm.

אשמח להמלצות.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון קופרה 290. חפרתי קצת ברשת, קיט שלם קצת יקר לי כרגע (10K+), אבל צלחות מחורצות בגודל המקורי מחברה טובה+רפידות איכותיות ואולי צינורות שזורים יהווה פתרון הולם.

קיבלתי הצעה טובה על צלחות מחוררות של צימרמן, אבל מחוררות לא טובות לשימושים שלי (יכול להיות שיותר טובות מהמקוריות, אבל אצטרך להחליפן לעיתים קרובות בגלל הנטיה להיסדק).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל לחפש סט של RS3 או RSQ3 משומש קדמי ברשת,

קליפרים כמובן...צלחות של ברמבו יש ואפשר להשיג בארץ במחיר שפוי.

יתכן וצריך להגדיל גלגלים וצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופרה יש ג'אנט 19 אינצ' לכן כמעט ואין הגבלה לגודל הצלחות. ל- RS3 יש את אותם בלמים כמו בקופרה. אולי רכבים יותר בכירים של אאודי יתאימו (קיט) אבל אז כבר המחירים קופצים.

אני יודע שיש בארץ חברות כמו ברמבו טארוקס ו- AP RACING שטובות, אך לא ברור מי מוכר אותן.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אבל הבנת את הרעיון, תמשיך לחפש...פורשה אולי , יש כאלה שהרכיבו

סט קדמי של לדוגמה, פולקוואגן טוארג...תבדוק.

הכוונה לחפש בפירוק לא רק בארץ ולחפש רכב שיש לו גדול יותר :-D.

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה טובה על צלחות מחוררות של צימרמן

תוכל לשתף איפה קיבלת את ההצעה? אני מחפש צלחות מחוררות. אפשר גם בפרטי.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על צימרמן הביקורות בעולם שונויות במחלוקת - חלק טוענים שהן נהדרות, חלק טוענים שלא סתם הן זולות מברמבו ושות. חשבתי בזמנו להביא סט מגרמניה (המחיר שם הזוי לחלוטין...) וירדתי מזה. נשארתי עם ברמבו.

בכל מקרה, היבואנים של TAROX בארץ הם שני חברים טובים שלי. אם תרצה עזרה, תפנה בפרטי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקופרה יש ג'אנט 19 אינצ' לכן כמעט ואין הגבלה לגודל הצלחות. ל- RS3 יש את אותם בלמים כמו בקופרה.

אולי רצית להגיד ל-S3.

ל-RS3 יש מערכת בלמים שונה לחלוטין ממה שיש בקופרה.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...