Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני - השכרה ארוכת טווח

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

הזמן הגיע וסוף סוף אושר לי לקחת רכב, אז עשיתי זאת.

מסתבר שהוחלט שהרכב לא יהיה מליסינג אלא מהשכרה (hertz), ובסגמנט של סופר מיני.

אתמול בחרתי (מחוסר היצע במלאי) בטויוטה יאריס 2016 בסניף אשדוד.

אני מאוד מאוכזב מהרכב. הוא לא נוח לי בכלל (בשום תנוחה) רועש מאוד (מנוע צועק) והתיבה הרציפה ממש מוזרה לי אבל אולי אתרגל...

האבזור גם כן דל להחריד. והרדיו נראה כאילו לקוח משנת 95 (לפחות יש USB).

(יש לציין כי המכה בנוחות עבורי כנראה יותר גדולה כי לאחרונה התניידתי במונדאו, ובבנץ E)

אני לא בא בטענות, אני יודע שמדובר בגרסה הפשוטה ביותר, אבל עדיין...

האופציות שניתנו לי להחלפה (כשיהיה במלאי) הן פיז'ו 208 ויונדאי I20.

האם מישהו יכול להעיד מניסיון שאחת מהאופציות האחרות עדיפה (נוחות/איבזור/ביצועים)?

אני חושב שהפיז'ו אמורה להיות טובה יותר משמעותית מבחינת ביצועים לא? (ואולי גם אבזור?)

תודה לעונים.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה הכוונה ״אושר לי לקחת רכב מהשכרה״? אתה משכיר רכב? אתה קונה רכב מהשכרה? רכב חברה?,

הפיג׳ו ברמת גימור אקסס תהיה נוחה משמעותית מהיאריס אבל מאובזרת באופן מחפיר(אין אפילו כיוון מראות חשמלי,שליטה מההגה או בקרת שיוט)אבל יש 4 חלונות חשמל.

האם יש לך אופציות אחרות ברמת גימור ליסינג?

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם לא הייתי ברור, החברה בה אני עובד שוכרת עבורי את הרכב, ללא הגבלת זמן.

לא יודע לגבי רמות גימור, בואו נצא מנקודת הנחה שמדובר ברמות הגימור הנמוכות ביותר.

נוחות זה פקטור מאוד חשוב עבורי. אני לא בחור קטן (כמעט 100 קילו, לאו דווקא של שומן :shock:) וזווית הישיבה ביאריס פשוט לא נוחה לי בעליל. מבחינת אבזור, היאריס גם כן דלה מאוד! אז מעבר לפיז'ו לא ישנה הרבה מבחינה זאת :)

איך המערכת בפיז'ו? ראיתי בתמונות מערכת עם מסך גדול וצבעוני, אבל השאלה אם זה מה שבאמת מגיע? (ראיתי בתמונות גם ביאריס כזאת מערכת אבל מה קיבלתי... בעע)

לגבי הכדאיות, לדעתי כדאי. אני הולך לשלם ממש מעט (פחות מאלף בחודש לדעתי). דלק על חשבון החברה והוצאות האחזקה לא נופלות עלי :)

המונדאו קרעה אותי בדלק, הטסט היה די יקר, ואחזקה סבירה +- כנ"ל הביטוח.

הבנץ לא שלי אלא של אבא שלי.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, אני אתקשר לנציג שיאתר לי רכב כזה באחד הסניפים.

נשמע שבאמת לא בחרתי נכון :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיג׳ו ליסינג אין מערכת מולטימדיה(אלא אם מהתקנה מקומית) - אלא רדיו פשוט.

אני גם עם רכב ליסינג סופר-מיני מרמת גימור נמוכה מהעבודה -בחרתי את הקליאו וסך הכל אני מרוצה אולי תבדוק אם אפשרי, חסר חלונות חשמל מאחורה ו4 רמקולים(יש רק 2), אבל מהצד השני יש בקרת שיוט, שליטה על המערכת מההגה, מערכת עם bt והזרמת מוזיקה וכמובן חיבור usb וaux - המושב מאוד נוח והמנוע-גיר זריזים אבל המתלים נוקשים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שמדובר בדגם 1.2 טורבו, בהחלט יכול להיות שעדיין יש בהשכרה פה ושם פיז'ו 208 עם מנוע 1.6 אטמוספרי וגיר 4 הילוכים, היא נמכרה עד מודל 2014 או 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש רוצה לשדרג את הסגמנט, כי אין לי כרגע צורך בכך והמחיר אותו אני אמור לשלם מתאים לי כרגע.

בהמשך ייתכן מאוד שאעבור למשפחתית.

במשך היום הנציג אמור לחזור אליי. נראה מה אפשר לעשות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- 208 יכולה להגיע בגרסה רובוטית חד-מצמדית (מנוע 1.2 82 כ"ס) ואז כבר עדיף את התיבה הרציפה. המנוע עצמו בסדר גמור אבל מסורס ע"י התיבה.

ברמת גימור אקסס, באם מדובר ברדיו-דיסק (משנות ה- 90 אמרת), יש רק חיבור AUX וללא USB.

חלונות אחוריים עם מנואלה.

רכב מאוד נוח, גם בעיר וגם בבין-עירוני. אפילו מהנה לנהיגה.

ציינת את משקלך, באם זה נגזרת של גובה אז ממליץ מאוד לוודא כי תנוחת הישיבה/נהיגה (הייחודית לפיג'ו) נוחה לך.

מכיוון שלוח השעונים נמצא מעל ההגה, יוצא שמיקום ההגה נמוך ביחס ליתר הרכבים (בעולם), דבר שיכול להגביל גם את הכניסה והיציאה מהרכב באזור הברכיים.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סוג של מוטציה. שוקל 100 קילו על +-1.75 לא שמן וקצת שרירי (עצמות כבדות?).

בכל אופן תנוחת הישיבה ביאריס מציקה לי כי המושב עצמו בשיפוע מעצבן כלפי מעלה ועל אף אפשרות הורדת והעלאת הכיסא אני עדיין מרגיש כאילו אני יושב גבוה מאוד. אולי אני מפספס משהו? אפשרות כוונון זווית המושב (של הישבן לא הגב)? כי אם כן זה ירצה אותי.

אני לא כזה חם על ביצועים, וגם האיבזור בסדר אני יודע? רק הנוחות היא באמת זאת שמפריעה לי.

גם שדה הראייה הקדמי לא מוצא חן בעיני בעקבות הקורות שממש מול הפרצוף, אבל גם עם זה אני עוד יכול לחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...