Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנה עוד סיבה למה כדאי לנהוג בזהירות באוטו

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום (שלישי) בשעה 10 בלילה יצאתי לכיוון תחנת הדלק, היה גשם, הכביש היה חלק, באתי לעשות פנייה ב 30- 40 קמ"ש, סיבבתי את ההגה ואני רואה שהאוטו לא פונה לי (ימינה) הוא ממשיך ישר !, בלמתי בכל הכוח האוטו המשיך להחליק קדימה ולא לפנות או להטות את עצמו לצד , הייה שלט מולי, כשאני עוצר אני שומע בום !, אני יוצא וכלום לא קרה, ממש מוזר, אז מה שרציתי לאמר כאן שלא צריך ליסוע מהר במיוחד שהכביש רטוב /יש גשם אם אני הייתי נוסע יותר מהר אני הייתי עכשיו או בבית חולים או בשמיים !

המסקנה : סעו לאט !

במזל..הטיסן..:)

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הכותרת הייתה צריכה להיות - הנה עוד סיבה למה כדאי לעשות קורס נהיגה מתקדמת ולתרגל אותו.

כשאתה במצב של תת היגוי חריף לחיצה על הבלמים בכל הכח לא תעזור בגרוש.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה דומה.... נסעתי על 50 בכביש ישר חלק ורטוב על הילוך שלישי, ואז כשרציתי להוריד לשני ולבלום ההילוך לא רצה להכנס לשני וכשבלמתי הרכב לא רצה לעצור.

הספקתי לעצור מעט לפני הרכב שלפניי.

בגשם סעו לאט! בזהירות פי כמה מכביש יבש ושמרו מרחק זה הכי חשוב!

תכף החורף נגמר... אבל מילא...

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לא שמעתם על זה שבעת החלקה לעולם אבל לעולם לא דופקים ברקס ? בטח ובטח שלא בכביש רטוב !!!

יש לנסות להחזיר את הרכב להיגוי באמצעות לחיצת גז וסיבוב הגה הפוך לכיון ההחלקה (קצת קשה להסביר דרך האינטרנט), וכמו שמוטי אמר, גשו לכם לקורס נהיגה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת הייתה צריכה להיות - הנה עוד סיבה למה כדאי לעשות קורס נהיגה מתקדמת ולתרגל אותו.

מוטי.

אני חייב להודות- הגזמתי:oops: - לא בכל הכוח אפילו יותר (טיפה יותר מחצי)

סעו לאט, ועוד משהו, אני חושד בצמיגים- הם עברו טסט לפני חודש-מוזר

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנייה ששלחתי את התגובה שלי היה לי ברור מה תהיה התגובה הבאה - התנצלות על טעויות ניסוח - "לא באמת לחצתי בכל הכח..." לא באמת הייתי בפנייה.." לא ולא ולא... עזוב את זה.

עשית שטות של טירון כי לא ידעת מה לעשות כשהחלקת, למזלך הרב יצאת בזול.

אתה יכול עכשיו לבוא ולהגיד "סעו לאט" שהיא באופן כללי לא עצה רעה, אבל זה לא ישנה את העובדה שאתה עדיין לא תדע מה לעשות בפעם הבאה שמשהו יקרה ומראש אני אומר לך - אל תכניס לעצמך את השטות של "לי זה לא יקרה", זה קורה, לכולם.

אז אתה יכול עכשיו לחשוב לעצמך שאני מבלבל לך את המוח ולחשוד בצמיגים מפה ועד מחרתיים, אבל אתה יכול גם להבין שיצאת בזול ואם היית נכנס בעמוד במהירות טיפה יותר גבוהה הנזק לאוטו שלך היה עולה הרבה יותר מאיזה שני קורסים טובים לנהיגה ואני בכלל לא נכנס איתך לסרט של מה היה קורה אם היה שם רכב נוסף והנזק שלו ובוא לא נזכיר הולכי-רגל בכלל.

והכי אני אוהב את העצות בסטייל של "עשיתי שטות בגשם, החלקתי ונכנסתי בעמוד - סעו לאט כי יש מצב שהצמיגים שלי דפוקים".

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, לא שמעתם על זה שבעת החלקה לעולם אבל לעולם לא דופקים ברקס ? בטח ובטח שלא בכביש רטוב !!!

יש לנסות להחזיר את הרכב להיגוי באמצעות לחיצת גז וסיבוב הגה הפוך לכיון ההחלקה (קצת קשה להסביר דרך האינטרנט), וכמו שמוטי אמר, גשו לכם לקורס נהיגה.

זה הפיתרון להיגוי יתר, לא לתת היגוי.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, בדיוק עכשיו נסעתי בהרצליה פיתוח ובאחת הכיכרות בלנו לפני פשוט המשיכה ישר על הכיכר במקום לנסוע מסביבו. הנהג היה כנראה קצת מבולבל או לא שם לב או נכנס מהר מדי (כביש רטוב, גשם) וטיפס על הכיכר (המוגבהת) תוך כדי שהוא מפנצ'ר לעצמו את הגלגל ומעיף אבנים לכל עבר. עזרתי לו להזיז אותן אבל לא היה הרבה יותר מה לעשות... קצת חוסר תשומת לב וזה קורה, אז תארו לעצמכם בכביש מהיר כמה מסוכן זה יכול להיות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, בדיוק עכשיו נסעתי בהרצליה פיתוח ובאחת הכיכרות בלנו לפני פשוט המשיכה ישר על הכיכר במקום לנסוע מסביבו. הנהג היה כנראה קצת מבולבל או לא שם לב או נכנס מהר מדי (כביש רטוב, גשם) וטיפס על הכיכר (המוגבהת) תוך כדי שהוא מפנצ'ר לעצמו את הגלגל ומעיף אבנים לכל עבר. עזרתי לו להזיז אותן אבל לא היה הרבה יותר מה לעשות... קצת חוסר תשומת לב וזה קורה, אז תארו לעצמכם בכביש מהיר כמה מסוכן זה יכול להיות...

רוני

שאלת אותו אם נכון להגיד"סיבוב ישר" או "סיבוב ישרה"?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו נבהיר דבר אחד מאוד מאוד מאוד חשוב, נהג לא מנוסה ולא מתורגל (כמו מי שנוהג לתת היגוי הפוך במכונית הנעה קדמית במקרה של תת היגוי ו/או היגוי יתר) שמאבד שליטה על מכונית טוב יעשה אם יעמוד על הברקסים כאילו אין מחר במקום לנסות תרגילי שליטה שלמד בהתכתבות. זה אולי לא ימנע תאונה אבל ידאג לכך שהמפגש של המכונית עם גורם הפחחות יהיה במהירות מינימלית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי.

אני מחזק את מוטי !..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...