Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סט מברגות המיוצר בסין (סט מברגה+אימפקט מקיטה)

Sagi Avraham
שימו לב! השרשור הזה בן 2377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יש לי יומולדת והחברה רוצה לקנות לי סט מברגות חדש של מקיטה [חובב שיפוצים].

הדגם הינו :DLX2127X1

http://www.workimhi.co.il/items/873036-873036-D7-A1-D7-98-18V-D7-9E-D7-A7-D7-93-D7-97-D7-94-D7-90-D7-99-D7-9E-D7-A4-D7-A7-D7-98-DLX2127X1-D7-A1-D7-95-D7-9C-D7-9C-D7-95-D7-AA-4AH-Makita

השאלה שלי אם לא קצת מפחיד להשקיע סכום גדול על מוצר אשר מיוצר בסין.

יש על מי לסמוך ?

והאם מישהו מכיר חלופה לאותה רמה או נתקל בסט הזה?

תודה.

נ.ב לא מצליח לפרסם את המודעה ב "אוף טופיק"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מייצרים בסין, גם בוש.

מקיטה כבר מזמן סיני. חלק מהמוצרים ממש טובים ומרגישים איכותיים ומאסיביים, חלק נראים כמו צעצוע סיני במובן הרע של המילה.

תמיד טוב לבדוק את הכלי פיזית בחנות ולראות איך הגימור ואיך הוא מרגיש ביד.

אישית אני אוהב יותר את בוש, אבל הכל פתוח ונתון למו"מ. אני אוהב לראות את הכלים בעיניים ולהחזיק אותם לפני שאני קונה.

אם אתה מחפש מעט לחסוך - סוללות 4AH לשימוש ביתי הן OVERKILL - וככל שהקיבולת גבוהה יותר אתה גם משלם הרבה יותר. אפשר לחסוך כמה מאות טובות של שקלים עם הסט של ה 1.5AH. אל תשכח שמטרת השימוש העיקרית היא תחביב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעבודה כמה, אחלה לגמרי ועובדים קשה.

אחת נהרסה אחרי חודשיים ותוקנה.

לבית לקחתי 10 וולט ואני מצטער על זה.

עריכה אחרונה על ידי vogel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...