Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי 2010 sx4 אוטומט שמן גיר

oren1
שימו לב! השרשור הזה בן 2372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב יש לאוטו 75680 קילומטר מתי צריך להחליף שמן בגיר ואיזה סוג שמן .עשיתי אישור כב החלפת שמן מסנן שמן פלגים מסנן אויר מסנן דלק הכול הלכים מקוריים .האם צריך לעסות עוד משהו? אשמך לקבל המלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות אשר מופיע תקן טויוטה Type T-IV ותקן יונדאי ומאזדה M-V - תואם סוזוקי ATF-3317

JW 3309/JWS 3314/Type T-IV

להקפיד כי הממסרה אצלך אוטומטית, ולא רציפה CVT.

ההחלפה הרצויה כל כ 4-5 שנים ועד 60.000 ק"מ - החלפה חלקית ריקון אגן הממסרה ומילוי.

הנוזלים הללו מתאימים גם לסובארו מאזדה מיצובישי , סוזוקי .. ושאר היצרנים היפנים.

כאשר נכנסים לדף המפרט הטכני של יצרן נוזל הממסרה - ירשמו כל שאר היצרנים.

אני מצרף נוזל / שמן ממסרה טוב, אשר בשימוש אצל חברים שלי במוסך..

הוא מתאים לטויוטה יונדאי.. מאזדה.. וסוזוקי ספיישל ..- בדוק את המתאים לך.

א - שמן גיר אוטומט GS Oil Kixx ATF Multi 4L

http://www.autostore.co.il/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-GS-Oil-Kixx-ATF-Multi.html

ב - אוטוסטור - שמן גיר Motul Multi ATF - http://motul.speclube.com/wp-content/uploads/2014/09/Multi-ATF-GB-0714.pdf

ג - אוטוסטור - שמן גיר Valvoline MaxLife ATF 3.78L

כאן מצורף מידע, על טיפולים והוראות טיפול.

א - ATF 3317 vs 3309 לממסרה אוטומטית סוזוקי 2010 מינרלי\סינטטי\מקורי ?

ב - סוג שמן ונוזל קירור לסוזוקי קרוסאובר 2015 - יש קישור לספרי רכב סוזוקי .

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך אל הכתבה המלאה עכשיו אני מחקה לספר רכב מחבר כדי לבדוק מה היצרן ממליץ .

מה כל כך מסובך ? מתקשרים לסוזוקי ומקבלים תשובה במקום,יותר מזה גש ותחליף שמן ! חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, לפי ספר הרכב צריך להחליף את השמן כל 165K ק"מ או 11 שנה המוקדם בינהם.

לעומת זאת כאן בפורום והן בפורומים הזרים רווחת דעה של החלפה כל 60,000 ק"מ.

אצלי הרכב מתקרב ל 120K ואני מתכוון לבצע שתי החלפות חלקיות בקרוב.

אינני מכונאי ולכן קטונתי מלהמליץ על שמן זה או אחר, אבל ברכב שלי אני אשים אך ורק את SUZUKI ATF 3317 או MOBIL 3309.

לא אשתמש בשמנים אחרים אפילו אם רשום שהם עומדים בתקן בשל העובדה שאני עושה החלפה חלקית ולא מלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים קיבלתי את ספר הרכב וראיתי מה מומלץ כמו שכתבתם 165000 ק"מ או 11 שנה אבל אני מקבל את המלצתכם ואחליף אחשב שמן מקורי של suzuki כולל מסנן .מודה לכם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...