Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השבוע יוצאת גרסא חדשה של המשחק GranTurismo

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתוכנן לצאת השבוע ב17.10.

מה הדרך הטובה ביותר להשיג את המשחק?

ובמחיר הטוב ביותר?

יש חנות מכוונת למשחקי פלייסטיישן שאפשר להוריד את המשחק?

שווה לחכות לבלאק פריידי לצפות להנחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בהתחלה, האופציה הזולה ביותר תהיה הזמנה מחו"ל.

כמובן שהאופציה של קניה בחנות המקוונת של סוני תיתן מענה הכי מהיר, אבל המחיר בהתאם:

https://store.playstation.com/#!/en-il/games/gran-turismo-sport/cid=EP9001-CUSA02168_00-GTSPO17PSNPREORD

באופן כללי, שווה להתחיל את השוואת המחירים כאן:

https://gamerdeal.co.il/product/?id=597

עריכה אחרונה על ידי alexg1987
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני רמזתי לאשתי לפני 3 חודשים שזו יכולה להיות מתנת יום הולדת מעולה :-D

ואיזו הפתעה, זה בדיוק מה שקיבלתי - אין עליה ואין על המשחק הזה - תענוג

נקנה בבאג

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

איך המשחק?

לפני הקניה שמחינתי הייתה וודאית ביררתי קצת מסיקורים בחול .

מסתבר שלמשחק אין בכלל career mode ועיקר המישחק זה להתחרות באון ליין. יציע הרכבים מאוד מצומצם -פחוץ מ200 לעומת Gt6 שהיו שם 1200 רכבים.

מה שמחינתי זה אכזבה כי אני משחק רק באוף ליין ונהנה ממגוון הרכבים- כנראה לא אקנה.

מקווה מאוד שהם ישחררו עוד משחק עם Career Mode נורמלי ושה Gt Sport היה רק גרסת האון ליין שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי ה-VR במשחק? ואיך ה-PS VR באופן כללי? מישהו התנסה? יש מקום שאפשר להתנסות?

לפי מה שראיתי בסרטונים ב-YT, החוייה הרבה יותר אימרסיבית (מה המילה המקבילה בעברית?). אני רק לא בטוח לגבי ה- FOV והרזולוציה שיכולות לפגוע בחוייה. מתלבט אם שווה את ההשקעה של 4000-4500 ש"ח כדי להרים סט-אפ כזה. אולי שווה לחכות לדור השני וזהו? הגה ודוושות כבר יש (G25).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים מדהים, אבל אני אולי קצת משוחד. אני כבר שנתיים מחכה למשחק מאז שמכרתי את ה ps2 שהיה לי עליו gt4.

הגרפיקה מהממת, התגובות כרגיל מאוד ריאליסטיות. לגבי הקריירה, יודע שזה שונה, אבל בכל זאת קיים. בלי זה זה לא אותו דבר.

תראה מה שכתוב פה:

https://www.finder.com.au/gt-sport-career-mode

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול ממש להזדהות איתך.

המשחק האחרון שלי היה gt4 בPS2 .

חיפשתי PS4 כי חשבתי להריץ בו GT6, התאכזבתי לגלות שGT6 הוא רק לPs3.

אני בעיקר משחק בCareer שמבחינתי זה להתחיל את המשחק עם איזה 240sx Nissan ולהתקדם משם עד לטופ.

הcareer בGT7 פשוט לא כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מסכים איתך.

זה קיים אבל לא אותו דבר.

לפחות זה נותן לי משהו להנות בינתיים.

עוד לא התחלתי אפילו ללמוד את כל האפשרויות. בהחלט נראה שיש עניין, אולי האונליין יהיה נחמד. אולי ישדרגו? אולי תצא גרסה אחרת? לא רציתי לחכות.

איפה ימי הgt4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רוצה לעדכן

ממשיך לשחק די הרבה, ניסיתי את משחקי האונליין. לא קל בכלל, צריך להתאמן בכדי לטפס במיקום הפתיחה עד שמגיעם ל pole position והצלחתי לסיים במקום ראשון כמה פעמים - באמת לא היה קל.

העניין באונליין הוא שכל יום זה מסלול שונה ו/או מכונית שונה, אז יש המון אפשרויות וכל מכונית הרי מתנהגת שונה וצריך להתאמן על הסטאפ המתאים לה.

יש לי עוד המוווון אופציות שלא ניסית עדיין. בביתהס לנהיגה מתקדם כבר ל87%, לוקח לי זמן כי קצת מתחרה וקצת במשימות נהיגה (מתעקש על זהב בכולם...)

כל שבוע יש עדכון תוכנה במשחק והיום הגיע עדכון מהותי:

בנוסף ל Campaign שהיה קיים ובעצם כמו ה career mode הקודמים (רק מצומצם יותר), נוספו היום עוד מוד חדש במשחק שנקרא - GT League שכולל עוד עשרות מרוצים שמאפשרים לך לכוון את המכונית שאתה בוחר מהגראז שלך...ולהתחרות עימה... ממש כמו שהיה במשחקים הקודמים - SWEET

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...