Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה: אאודי Audi Q2

Cadillac58
שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אודי מזדקנת קטסטרופה וכך גם שאר האירופאיות. רכב יפני/קוריאני בן 10 מקביל בערך לרכב אירופאי בן 3.

בסדר...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע באיזה אודי החזקת וכמה זמן אבל a3 שנת 2007 עם 130 אלף קמ לא היה קרקוש אחד. כנל עם q3 2012 וגם a4 שנת 2010. יפנית זה פח. זה מה יש.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

קראתי את זה רק עכשיו משום מה - דוד של אשתי קנה Q2 דגם בסיסי עם מנוע בסיסי

מושבי עור שמזכירים לי בכלל סקודה אם להיות כנה.

דש בורד ופלסטיקה שאין בהם - שום דבר מלהיב.

נוחות נסיעה סבירה ולא יותר - בעיני.

הדברים הטובים בה - הם תא מטען, צריכת דלק ובסופו של דבר - כן, מחזיק מפתחות של אאודי וגם אאודי בחניה - בלה בלה בלה - אאודי!

הדברים המוזרים בה - עיצוב חיצוני שפשוט מזכיר לי קקטוס של סיטרואן! זה ללא ספק העוף המוזר של אאודי.

הדברים ה"רעים" - כל כך הרבה דברים שיכולים להתקלקל - טורבו, גיר, טכנולוגיית הדממת בוכנות

אבל בסופו של דבר - באמת, בלה בלה בלה - אאודי! איך שלא תביטו על זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

משהו קטן שהתפספס, אין צורך להעביר את ידית ההילוכים לניטרל ברמזור, כיוון שמדובר בתיבה רובוטית, כל זמן שהרגל על דוושת הבלם בעמידה, הגיר עובר לניוטרל, גם עם הידית במצב D.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
Cadillac58 - יש איזה סקירה ״שנה עם q2״ בדרך ? 8)

אני 14 חודש עם הרכב ונסעתי 25,000 ק"מ - אין לי הרבה מה לחדש לעומת הסקירה מלפני שנה.

צריכת הדלק (הרוב בינעירוני) התייצבה על טיפה מתחת ל-15 קמ"ל, ובנהיגה לא ממש חסכונית - 120 קמ"ש בעלייה לירושלים למשל. מדובר בצריכה בחישוב ידני, מחשב הדרך יותר אופטימי מזה.

הביקור היחיד במוסך היה בטיפול 15K והוא עלה 848 ש"ח.

לגבי הגיר (DQ200) - אין שום סימן לרגרסיה כלשהי והאמת אני גם לא מאמין שתהיה. כמעט לכל מותג יש היום תיבת DSG7 ואין סיבה להאמין שדווקא בפולקסוואגן לא יודעים לעבוד וללמוד מטעויות.

מי שיש לו שאלות נוספות מוזמן לשאול בפרטי.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...