Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיווי על חום מנוע שגוי בפיג'ו 206

yoadfe
שימו לב! השרשור הזה בן 2388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני כמה ימים הלך המצבר ב206 שברשותי, לאחר ההחלפה של המצבר, שמתי לב שמד הטמפרטורה מצביע על טמפרטורה נמוכה של 70 בקושי. על התרמוסטט הישן היו סימני תקיעה וחלודה(תרמוסטט משנת 2016) לאחר החלפת תרמוסטט מקורי עדיין מתקבל חיווי של 70 מעלות בקושי.

בבדיקת מחשב נרשם חום תקין ואין אינדיקציה לתקלות. לוח המחוונים עושה רושם שהוא תקין. למוסכניק אין מושג מה הבעיה.

מצרף לכם תמונות, של לוח המחוונים בזמן שהרכב מונע ובזמן שהוא כבוי. אם למישהו מכם יש מושג במה מדובר, אשמח.

חג שמח :)

4c91e0fe-0d86-4979-8bf0-b1ddeee2268c.jpg

e3a2391f-409b-463f-8c03-f8d229c2a84f.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם החום בבדיקת המחשב לא תואם את מה שמופיע במחוג יש שני אפשרויות

א. מחוג תקול

ב. שישנם שני חיישני חום במיקומים שונים במנוע

במקרה א. יש אפשרות לעשות בדיקה ללוח שעונים

במקרה ב. צריך עיצה של מישהו בעל ידע יותר משלי

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אץ הצינור היוצא מבית הטרמוסטט לכיוון הרדיאטור ברגע הנעת הרכב שהמנוע קר לחלוטין. האם הוא מתחמם כבר בדקות הראשונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. היא מתחילה לרדת מ70 מעלות.

אולי התרמוסטט החדש תקול או שהותקן תרמוסטט לא נכון או בצורה לא נכונה.

כפי שכתבו לך יש בצע איבחון ממוחשב ולבצע השוואה בין הטמפ' בלוח השעונים לבין זו המוצגת בבדיקה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברי המוסכניק בבדיקת מחשב נרשם חום תקין. גם אחרי ניסיונות רבים במוסך חום המנוע המוצג לא עבר את ה70 מעלות, לדבריו נדיר שחלק מקורי כזה מגיע תקול. אבדוק את ההצעות. זה ממש מוזר הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחוג של הטמפרטורה נפל למטה ומתחיל מנקודה נמוכה מדי. לכן כאשר הוא מגיע לטמפרטורת עבודה הוא מראה רק 70 ולא 90.

הבעיה אצלך היא בלוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לכייל את המחוג בעזרת מחשב דיאגנוסטיקה.

פשוט להוציא את הזכוכית של הלוח שעונים ולהחזיר את המחוג בחזרה כאשר הטיפרטורה במחשב היא 90 מעלות. לא חייב לדייק ב-100%. העיקר לקבל אינדיקציה נכונה.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מכיר עסק שמתמחה בתיקון של לוח שעונים בירושלים.(לא מישהו שיודע לפתוח אבל מחזיר עם כמה חורים יותר בפלסטיקה) אני מאד אשמח. למיטב ידעתי(המוגבלת כמובן) לא כל אחד יכול לפרק לוח שעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי זאת שוב. מחוג חום מנוע יורד מה70 בעליות. כך שאם זה היה זיוף בלוח השעונים אז הזיוף היה נשאר קבוע לא?

שים לב מאיזה נקודה השעון חום אצלך מתחיל ומאיזו נקודה השעון חום בתמונה שצירפתי מתחיל. הזיוף הוא לכל אורך הסקאלה.

כלומר, כאשר הטמפ' היא 90 מעלות הוא מראה 70 מעלות. כאשר הרכב קר הוא מראה את הטמפ' האמיתית פחות כ 20 מעלות.

יש צורך לפתוח את הלוח שעונים ולמקם את המחט במקום הנכון.206.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. טעות שלי.

פירקתי אתמול את השעון והחזרתי את המחט למקומה, אחרי שהרגשתי קצת גאווה על ההישג, לאחר כמה משחקים עם הסוויץ, נשמע רעש והמחט נפלה שוב אל מתחת לנקודה התקינה.

עכשיו אני מתלבט האם לחפש מפירוקיה או לנסות לתקן/לקנות חדש.

אני ירושלמי ואין אצלנו, לפי מה שאני יודע מקומות רציניים לתיקון.

תודה רבה לך על ההתייחסות והעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...