Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 משנת 2011(הדגם החדש יותר ולא הדגם שהגיע בשנת 2006) מנוע 1600 ללא טורבו

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי חבר טוב מהעבודה שמתלבט אם לקנות את הרכב הנל,הוא מצא רכב כזה משנת 2011 ברמת האבזור הגבוהה (Comfort Pack) עם 65,000 ק"מ יד שנייה כששני הידיים היו פרטיות,מה דעתכם על הרכב הזה והאם יש בו בעיות כמו שיש במנוע הTHP 156?הבנתי שזה אותו מנוע רק בלי טורבו(מנוע שמספק 120 כ"ס עם תיבת הילוכים בת 4 הילוכים AL8)..

תודה,

זיו.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש.

להקפיד לוודא שטיפולים בוצעו כל 15 אלף או פחות בשמן מתאים אחרת יפתח בוצע.

נזילה מאטם שסתומים.

נזילה ממשאבת ואקום.

כחלק מיישור קו להחליף שמן גיר אם לא הוחלף.

אין דבר כזה חלק חליפי בסיטרואן. הכל מקורי תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משפחתי לא יקר וללא הפתעות - קיה פורטה או מיצובישי לנסר.

לא הייתי קונה לא סיטרואן כזה ולא קרוז.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה חרא של אוטו

מה הבעיה בקרוז 2012 במנוע 124 כ"ס בעיות גיר כבר אין וזה אותה תמורה כמו של הסיטרואן לפי מה שאני מבין הוא מחפש רכב עם שנתון גבוה כי במחיר הזה הוא גם יכול למצוא מזדה 3 שנת 2009 באותו תקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
אתם קצת סוטים מהנושא,ביקשתי חוות דעת ספציפית על הסיטרואן C4 משנת 2011 וגלשתם לרכבים אחרים..

קיבלת גם חוות דעת וגם אופציות אחרות

פתח את הכיס לטיפולים יותר מהרגיל וזה אחלה רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית תברח. כתבתי פה מספיק על נפלאות סיטרואן בכלל וה c4 שהיתה לי בפרט. מה שעברתי איתו בחודש במוסך לא היה לי ב 12 שנים במצטבר עם סוזוקי וקיה. למה לדעתך המוכרים בלובינסקי קונים בעצמם רק יפניות למשפחה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...