Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה CHR חדשה (שעולה 150) או BMW קבריולט 2009 שעולה גם אותו דבר

haza
שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ויכוח עקרוני על זה עם חבר.

מסכימה איתו שBMW קבריולט שמורה עושה הרבה יותר רושם מטויטה CHR. עם זה אתם מסכימים?

נראה לי שהטויטה CHR עוד 3 שנים תהיה שווה הרבה פחות מהBMW. אני צודקת?

מה לגבי צריכת דלק, הוצאות אחזקה, אמצעי בטיחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הטויוטה תאבדי הרבה יותר כסף בירידת ערך מאשר על ה BMW, פה אין שאלה.

כנראה שהטויוטה תהיה חסכונית יותר, וזולה הרבה יותר לתחזוקה.

לדעתי האישית - אם קונים BMW שמפגינה אמינות מופתית - היא תהיה זולה יותר, משמעותית.

אבל זה אם גדול.

הדיון לא ממש במקום כי מישהו שרוצה לקנות BMW קבריולט לא יקנה טויוטה CHR חדשה.

מזכיר לי דיון שהיה פה לא מזמן על השוואת עלויות בין ג'ולייטה תלתן לקורולה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הטויוטה תאבדי הרבה יותר כסף בירידת ערך מאשר על ה BMW, פה אין שאלה.

כנראה שהטויוטה תהיה חסכונית יותר, וזולה הרבה יותר לתחזוקה.

לדעתי האישית - אם קונים BMW שמפגינה אמינות מופתית - היא תהיה זולה יותר, משמעותית.

אבל זה אם גדול.

הדיון לא ממש במקום כי מישהו שרוצה לקנות BMW קבריולט לא יקנה טויוטה CHR חדשה.

מזכיר לי דיון שהיה פה לא מזמן על השוואת עלויות בין ג'ולייטה תלתן לקורולה חדשה.

הדיון כן במקום. ראשית, בשביל הדיון...ולפי דעתי זה דיון מעניין. ושנית כי אני לא נעולה על רכב, ולפעמים בא לי קצת SHOW (מטבעי אני הכי לא SHOW שיש, אבל אם כבר מוציאים 150 אלף אז למה שזה לא יהיה קצת SHOW).

אז באמת, מה האחזקה של רכבת BMW - באמת יקרה כמו המיתוס? ומבחינת דלק?

אני מכירה אנשים שקונים BMW יד3 או יד4 בת 5 או 6 או 7, כבר למחרת הם מפרסמים את הרכב למכירה, לוקח להם שנה למכור, וקונים שוב BMW צעירה יותר בשנה מהBMW שמכרו, ככה כל שנה מחליפים רכב. הם טוענים שהם אפילו מרוויחים מזה (כנראה שיש להם יכולות מכירת מים לאסקימוסים, או שאני מפספסת משהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את לא נראית הטיפוס שיקנה וימכור ב.מ.וו ברווח.

קחי בחשבון שישי הפרש משמעותי בבטיחות בין BMW 2009 לטיוטה CH-R לטובת ה-CH-R.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את לא נראית הטיפוס שיקנה וימכור ב.מ.וו ברווח.

קחי בחשבון שישי הפרש משמעותי בבטיחות בין BMW 2009 לטיוטה CH-R לטובת ה-CH-R.

משמעותי בבטיחות? ואם זה BMW שנת 2011?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-bmw בת 9 יש רושם בעיקר בכפרים.

אני בספק אם במוו מיושנת תעשה על מישהו רושם באזור שלי..

לגבי עלויות, היא מאבדת בערך 50% בשלוש-ארבע שנים.

ה-CHR בתקופה כזו תאבד אולי 40%, כך שמבחינת ירידת הערך נטו ההפרש לא גדול ולדעתי דיי זניח.

העיניין הוא שג׳יפון אופנתי של טויוטה ירגיש חדש גם בעוד חמש שנים, אך ה-bmw תהיה כבר בת 14 ותרגיש זקנה גם אם תתוחזק מעולה.

בנוסף אין סיכוי שלהחזיק במוו קבריו בת 10 יהיה דבר זול, גם מבחינה מכאנית וגם מבחינת ביטוחים.

ושוב, אם זה רק בשביל הרושם אז כנראה שאת תרשימי בעיקר את מי שאת לא רוצה להרשים..

אגב זכור לי ששאלת המון שאלות בנושא בטיחות, אז ל-bmw ישנה אין הרבה במה להתגאות ביחס לרכב חדש, בטח כאשר מדובר בקבריו, ובטח ובטח שמשווים לרכב כמו chr.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני אוהבת לקרוא את התגובות שלך. תמיד הן לעניין וחכמות.

לתומי חשבתי שברכבי יוקרה איבזור הבטיחות שנכנס עכשיו ב2017 לנירו, איוניק, ספוראטז וCHR, קיים ברכבי היוקרה כבר כמה שנים (מ2013? 2011? סתם זורקת שנים). אז חשבתי שלהם יש איבזור בטחות.

נכון, הרושם הוא על אנשי הכפר, אבל 95% מהאוכלוסיה בארץ חושבת כמו כפר. לאור דווקא גרה בכפר. לצערנו.

אתה יודע, עדיין מי שנוהג אצלי בעבודה בג'יפ BMW יד3 שנת 2014 מקבל יותר כבוד מהאנשים בחניון מאשר מזדה 6 חדשה מהניילון, ותמיד אומרים עליו "זה עם הBMW", והלקוחות מסתכלים עליו אחרת, וזה מביא לו עוד לקוחות הSHOW הזה. אז נכון שמי שמבין במכוניות מייד ידע שכנראה הרכב שלו עולה כמו רכב משפחתי חדש, אבל בתת מודע כבר נכרתה איזו סטיגמה עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאי - אבל כמעט ואין אבזור בטיחות במכוניות מכל הסגמנטים לפני 2015.

מי שנותן לי כבוד בגלל הרכב - שיהיה בריא, לא רוצה את ה"כבוד" הזה.

יש לי חבר טוב שעובד בחנות של מוצרי צריכה. יש לו מצלמה מחוץ לחנות כדי לראות במה הלקוח הפוטנציאלי נוהג. בעלי BMW מקבלים תוספת מיוחדת למחיר...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון. יש גם צד שלילי ברכב יוקרה. וונדליזם, צרות עיין וכדומה. אם תחני טויוטה עם גלגל אחד על אדום-לבן הפקח יחליק. אבל אם תהיה שם במוו הוא לא רק ידפוק דוח, הוא ג ם יזמין גרר.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף מנסיון,

בעלי רכבי יוקרה כמעט תמיד, ישלמו יותר ממה שבעל רכב שאינו יוקרתי ישלם.

אפילו על מוצרים ושירותים שבחיים לא חשבתם שיש להם "מחירים מיוחדים".

בסגנון סיכת ביטחון שעולה 3 שקל בACE, תצטרף לזה את צמד המילים "לשמלת כלה" ותוכל לגבות על אותה סיכת בטחון 3000% יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שמוכר של אביזרי רכב מייד יזהה שמדובר בBMW שנת 2009 ויידע שזה או אחד שבחר לקנות רכב יוקרה ולא רכב חדש בטיחותי יותר באותו מחיר (אם היה עשיר מאוד לא היה עושה חשבון והיה קונה 2017), וסביר שזה אחד שמבין במכוניות (ומבין גם במחיר של אביזרי רכב).

אבל אם אתם אומרים, אני מאמינה לכם.

BMW זה באמת לא בשבילי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם רכבים ״ישנים״ יחסית עם רמת בטיחות גבוהה מאוד וגם פוזה.

לדוגמה יש את הוולוו XC60 עם חבילת city safe שיש לו בלימה אוטונומית ועוד כל מיני מערכות שלזמנו היו סופר מתקדמות.

גם במבחני הריסוק הוא כיכב ועד היום הוא בין הבטיחותיים שיש.

יש גם את הוולוו S60 T5 עם חבילת בטיחות מרשימה ובתקציב של CHR ניתן לקנות אחת בת שנתיים שלוש, רכב שנותן הרבה יותר מ-CHR בכל תחום וככל הנראה גם לא יקר לאחזקה.

השאלה היא מה הצרכים שלך.

תשבי ותעשי לעצמך סדר בראש, מה הצרכים וסדרי העדיפויות שלך וכמובן תקציב, ואחר כך תפתחי שרשור חדש בנושא התייעצות לרכישת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלאי - אבל כמעט ואין אבזור בטיחות במכוניות מכל הסגמנטים לפני 2015.

מי שנותן לי כבוד בגלל הרכב - שיהיה בריא, לא רוצה את ה"כבוד" הזה.

.

זה נכון אך יש חריגים.

חבר שלי, קבלן ביניין במקצועו, אמר לי שבכדי לקבל ״כבוד״ באתר הבניה מצד הפועלים שלו הוא חייב ״לדפוק כניסה״ עם רכב מרשים.

זה לא האופי שלו, רחוק מאוד מזה, אך זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם גם רכבים ״ישנים״ יחסית עם רמת בטיחות גבוהה מאוד וגם פוזה.

לדוגמה יש את הוולוו XC60 עם חבילת city safe שיש לו בלימה אוטונומית ועוד כל מיני מערכות שלזמנו היו סופר מתקדמות.

גם במבחני הריסוק הוא כיכב ועד היום הוא בין הבטיחותיים שיש.

יש גם את הוולוו S60 T5 עם חבילת בטיחות מרשימה ובתקציב של CHR ניתן לקנות אחת בת שנתיים שלוש, רכב שנותן הרבה יותר מ-CHR בכל תחום וככל הנראה גם לא יקר לאחזקה.

השאלה היא מה הצרכים שלך.

תשבי ותעשי לעצמך סדר בראש, מה הצרכים וסדרי העדיפויות שלך וכמובן תקציב, ואחר כך תפתחי שרשור חדש בנושא התייעצות לרכישת רכב.

1. הXC60 נראה לי אופציונלי לרכב הבא, בנתיים טו מאץ' פור מי :-)

2. הS60 T5 לא בשבילי. מרובע מדיי.

3. צודק לגבי הסדר. יש לי בלגן גדול שנובע מחוסר ידע ואני במצב SOS שצריכה רכב חלופי לזה שהיה לי, והאנשים מסביבי לא כזה מבינים ברכבים. הדבר שכאילו אני מרגישה שמנחה אותי זה שכדאי כמה שיותר איבזור בטיחות שמונע תאונה.

אבל תודה על העצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע זה לקחת הימור אם להשקיע ב BMW קבריולט בגלל שהשוק שלה הוא לא רחב מאוד, וגם מבחינת הבטיחות יהיה הבדל שמיים וארץ בין רכב שנתון 2009 לחדש דנדש כמו הטויוטה CHR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...