Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טאבלט HTC Nexus 9 בתור HU ?

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 2358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בחיפוש אחר HU טוב למאזדה 3 2010 (דור 2 ), שיתן מענה גם לאיכות וגם לצרכים שלי.

מבחינת איכות, אני לא איזה אודיופיל מקצועי, אבל אוהב לשמוע מוזיקה (ולא רוצה שזה יצרום - יכול להיות שזה כבר קשור לרמקולים/הגברה, אבל משער שגם ל- HU יש חלק נכבד בנושא).

מבחינת צרכים,

-מעדיף מסך כמה שיותר גדול

-WAZE על המסך

-דיבורית (חיבור בלוטוס מהפלאפון)

-חיבור מצלמת רוורס

-צפייה בקליפים במסך/קריאת USB

-שליטה מההגה

-אם אפשר מירור של הפלאפון על המסך, יהיה נחמד

מישהו מכיר את הטאבלט הזה? מבחינת הוצאת סוללה ראיתי שזה מאוד פשוט.

יש אולי אפשרות במקום לחבר כבל טעינה, להוציא את הפאנל האחורי ולחבר ישירות כבל ללוח ?

מבחינת הגודל, אני חושב שכן יתאים, כי יש מערכת אנדרויד בגודל הזה,

https://www.aliexpress.com/item/9-Ownice-C500-Android-6-0-Car-DVD-player-GPS-For-Mazda-3-Mazda-6-Autoradio/32830591622.html

אולי רק אצטרך מסגרת בהתאמה אישית לטאבלט.

אשמח לשמוע את דעתכם.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרונות הקיימים היום לשילוב טאבלט רבים - אני מחלק אותם לשלוש קטגוריות עיקריות:

1. שילוב טאבלט עם HU ייעודי לרכב שיש לו חיבור BT

במובן הזה אני מאוד אוהב את הפתרונות של סוני כי יש להם אפליקציה לאנדרואיד שמאפשרת לך לשלוט בHU דרך מכישר האנדרואיר כלומר הטאבלט.

היתרונות - מאוד נוח, מאוד אמין, לא צריך פרוססור חיצוני ולא חייב הגברה חיצונית - לסוני עצמם יש היום HU עם הגברה פנימית חזקה ואפילו תומכת בגישור!

2. שילוב טאבלט עם פרוססור חיצוני (DSP) בחיבור אופטי דרך USB DAC/OPTIC CONVERTER

פיתרון סופר איכותי הבעיה היא שאתה צריך טאבלט עם מערכת הפעלה יציבה עם קהילת פיתוח גדולה מאחוריה, אתה צריך DSP והם נכון לעכשיו כולם מנוהלים דרך מחשב, אתה צריך לדעת מה אתה עושה! ובסופו של דבר כל שינוי של מערכת הפעלה יכולה לפגום עד להשבית את הפרוייקט וגם אתה צריך להשאיר תמיד את האפשרות להגיע לחלק מהמכשירים בכדי שתוכל לנתק לחבר אותם.

הייתי עם הפתרונות מהסוג הזה מספר שנים (כי לא היה משהו אחר בעצם) - כשזה עובד זה מדהים - כשזה לא זה יכול להיות כל דבר החל מטיפה מרגיז ועד גיהנום.

3. שילוב טאבלט עם פרוססור חיצוני - בחיבור אופטי דרך מקלט BT

כיום לרכב יש רק פתרון ייעודי אחד שכזה מבית MOSCONI אשר נקרא AMAS2 אבל אם אתה מוכן להשקיע הרבה כסף באינטגרטור טוב כמו HELIX DSP - יש לו מקלט BT מובנה והוא לא פחות ממדהים.

אני עובד היום עם הפתרון השלישי - היתרונות שלו הם שאתה לא מוגבל לסוג מוצר או מערכת הפעלה כולל חלונות, אפל OS וכל דבר שיכול להזרים מוזיקה ב BT פרוטוקול 3 ומעלה.

חסרונות - אתה עדיין צריך לנהל את הDSP עם מחשב חיצוני - אתה צריך לדעת מה אתה עושה!

ויש משפחה נוספת של פתרונות שזה בעצם 4 אבל אני פחות רוצה להתייחס אליו כמשהו איכותי וזה להשתמש ביציאת האזניות של הטאבלט בכדי להכנס לHU עם כניסת AUX -> לא בבית סיפרי אבל סה"כ פיתרונות מאוד זולים ומאוד יעילים.

לגבי מיתקון הטאבלט תחשוב אם אתה רוצה פשוט לקנות זרוע ותושבת או תושבת שנכנסת לחריץ הCD ולגמור עניין או שאתה רוצה התקנה קבועה בה גם מאוד מומלץ לנתק את הסוללה של הטאבלט, לעבור לעבודה עם שני ספקי כוח (יש פתרונות מתועדים כאן בפורום תחפש שרשורים של STOLLEROCOM) וגם להכנס לפרוייקט בנייה לא קטן.

על קצה המזלג :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי תודה רבה על התשובה המפורטת,

לגבי DSP לא חשבתי שזה כזה רציני, (זאת אומרת אני לא יודע מה הכוונה ב" אתה צריך לדעת מה אתה עושה "),

לגבי הפתרון של סוני, זה אומר שהטאבלט צריך להיות נשלף ? או שאפשר לשלוט בכל המערכת עם הטאבלט ?

בגדול, אני לא מחפש טאבלט נשלף, אלא התקנה קבועה, הטאבלט ישמש נטו כ- HU לרכב.

ה- טאבלט בכותרת הוא טאבלט שאמור לקבל עדכונים ישירות מגוגל, לא שאני מחפש עכשיו איזו מערכת עם עדכונים וכו', אבל מה שאני מתכוון זה, שזה אמור להיות יחסית יציב.

בגדול אין לי בעיה להלחים ולחבר דברים, השאלה איך בסוף הכל יצא.

*והשם משתמש הוא - stolercom

עריכה אחרונה על ידי ChaoscripT

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מסגרת רדיו דאבל דין שמתאימה למאזדה 3. זה בדיוק הגודל של טאבלט 7 אינטש. תתקין על הטאבלט אפליקציה של ה HU שתקנה. זה יכל ליהיות סוני כמו שהמליץ החבר למעלה. זה יכל ליהיות פיוניר (גם להם יש אפליקציה.) ויש עוד חברות. תראה סרטונים ביוטיוב זה נקרא ARC. שים לב שהטאבלט חייב ליהיות סים ולא וואיפיי. כי אחרת לא תצליח להתקין עליו את האפליקצייה. את הHU אתה יכל להתקין במקום נסתר תא כפפות או כל מקום אחר. זה אומר שאתה יכול לקנות מכשיר 1דין.

אפשר לתקשר בין הטאבלט לHU בBT ואפשר ישירות עם כבל USB. אני חושב שעדיף עם קבל כיוון שכך הטאבלט יקבל גם על הדרך חשמל. הטאבלט שולט בצורה מלאה על המכשיר. האפליקציה מקשרת לוויז יוטיוב לגוגל מפות ואפשר לכוון דרכה את ה HU. אפשר להוריד קישורים לערוצי טלוויזיה.

הטאבלט יהיה מורכב מהחלק הפנימי של המסגרת רדיו שתקנה (בהדבקה עם סיליקון) והכבל יהיה נסתר כך שזה יראה ממש מקורי מהחברה. הטאבלט במצב דלוק קבוע כך שלא צריך גישה לכפתורים שלו. לחצן הבית כן נגיש (המסגרת לא מכסה אותו. אפשר לעשות קדח של 2 מ"מ מעל לחצן כיבוי הדלקה ובמקרה שהטאבלט נתקע יהיה גישה לכפתור.

שים לב שאתה קונה מכשיר שתומך באפליקציה של אותה חברה. לדוגמא פיוניר (זה מה שאני מכיר) אז מכשיר שתומך ב ARC.

בהצלחה בפרוייקט. נשמח לראות תמונות

עריכה אחרונה על ידי silence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

silence,

תודה רבה רבה על התגובה, לפני שאני מתחיל בפרוייקט, אני אוהב לחקור ולבדוק שזה מתאים לצרכים שלי,

אז ככה, לגבי הגודל, אני יודע שקיים מסגרת ל- 7", המטרה שלי היא לנסות להכניס טאבלט כמה שיותר גדול, וכמו שציינתי בהודעה הראשונה, יש מערכת שהיא 9" עם מסגרת (נפרדת), אז אני מקווה ומאמין שגם אפשר להכניס טאבלט בגודל כזה, (למרות שהטאבלט תכלס בערך בגודל 8.9").

לגבי הטאבלט, אין לי בעיה להשאיר אותו מאחורה פתוח ולהוריד את המצלמה, תכלס אני לא מתכוון להוציא אותו מהמקום, אלא אם כן חלילה יתקע משהו.

לגבי ה- ARC של פיוניר, ראיתי את האפליקציה, באמת זה שולט על כל המערכת (מהטאבלט), אבל יש לי כמה שאלות,

לגבי ה- USB לחבר לטאבלט, אני מאמין שאפשר למצוא פתרון, ובמקום לחבר מהחיבור המקורי, אני מעדיף לחבר מאחורה (כי החיבור המקורי בדר"כ יושב במיקום פחות נוח).

עכשיו אם אחבר את ה- USB מהמערכת לטאבלט, איך אוכל לחבר DOK נוסף ?

אם אשתמש בחיבור BT (מהטאבלט למערכת במקום ה- USB) איך אשתמש בדיבורית בלוטוס ? (לסוני ראיתי שיש מערכות עם 2 חיבורי BT)

לגבי מצלמה - בכל מקרה צריך לבדוק חיבור לטאבלט

לגבי ספקי כוח - צריך לבדוק את זה לעומק

לגבי שליטה להגה - גם צריך לבדוק את זה.

עריכה אחרונה על ידי ChaoscripT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...