Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 308 1.2, מאזדה 3 2.0, אופל אסטרה 1.4

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתעניין ברכישת רכב יד 2.

מתלבט כרגע בין פיג'ו 308, מנוע 1.2 טורבו.

מאזדה 3 הדגם האחרון, מנוע 2 ליטר.

אופל אסטרה מנוע 1.4 עדיפות ל-5 דלתות.

א. אני יודע שלאופל יש בעיה עם מערכת הקירור והגיר.

אז אולי זה נמחק מהרשימה.

ב. מה הן המחלות של המאזדה 3?.

ג. פיג'ו 308, הבנתי שהמושב האחורי צפוץ יותר מהדגם הקודם, על מנת להגדיל את התא המטען?.

האם ישנן אי אילו מחלות אחרות לרכבים?.

אשמח לתשובתכם.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה לאיזה דור של האסטרה אתה מכוון, לא ציינת תקציב.

אישית לא שמעתי על בעיות עם המאזדה 3, אבל גם היא צפופה מאחור.

308 חדשה, מלבד כמה מקרים נקודתיים של מנועים שהוחלפו באחריות והופיעו בפורום, לא מכיר בעיה כרונית, ויש כאן כמה משתמשים שמדווחים על אמינות מצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי,

חיפשתי תקלות לטויוטה אוריד וליאריס כל אחת תקלה אחת.

ו208 ול308 ממש לא חסר תקלות, אני לא אומר ולא רומז, רק כותב מה בחרתי ומה קיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא כלכך שאל לגבי טויוטה,יותר בכיון של מזדה בקטגוריית היפניות.

מצאת משהו על האופל?

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי,

עוד פעם ה"חיפשתי"? תרשום, תרשום, כל עוד אתה לא מצרף קישורים רלוונטיים או לפחות רושם בעיות למה שמישהו יתייחס לזה בכלל? וכמדומני, הוא לא ממש התעניין ב-208, אוריס או יאריס.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי,

אוי ואבוי,

חיפשתי את המשתמש boobleit ומצאתי שלובינסקי לא נתנו לו מחיר טוב על ה-301 שלו בטרייד-אין.

אני לא אומר ולא רומז, רק כותב מה בחרתי ומה קיבלתי.

ומעבר לטרולינג הילדותי, מדובר בריקולים שנעשו לסדרות הייצור הראשונות, יכול להיות שחלק מהם בכלל לא רלוונטיים לדגם שנמכר בארץ. גם אם כן, רכב מסדרת ייצור חדשה יותר כבר יצא בלי הבעיות מהמפעל, ורכבים ישנים אמורים היו לעבור את כל התיקונים הנדרשים במסגרת הריקול, אם היה. אז זה באמת לא ממש מעניין.

נקודה חשובה, המחיר של 308 ומאזדה 3 2 ליטר מאותו שנתון עלול להיות שונה (משמעותית), אז כדאי לציין תקציב. אני לא אומר איזה מהם יהיה טוב יותר (זה תלוי בדרישות), אבל צריך להשוות בין רכבים (גם) לפי המחיר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם ה"חיפשתי"? תרשום, תרשום, כל עוד אתה לא מצרף קישורים רלוונטיים או לפחות רושם בעיות למה שמישהו יתייחס לזה בכלל? וכמדומני, הוא לא ממש התעניין ב-208, אוריס או יאריס.

אתה ממה פינצ'ר אה?

תבדוק את הURL שהוא מסר: זה אם אתה כזה עצלן:

http://ukcar.reviews/

יא טרול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש,

ועכשיו לעניין השרשור:

לגבי האופל אסטרה (אני לא מכיר את שני הרכבים האחרים) - רכשתי לפני שבוע אופל אסטרה ברלינה 2013 1.4 טורבו משלמה סיקסט עם 116,800 ק"מ.

1. ראה את שני השרשורים הללו שפתחתי,אחד בפורום הטכני ואחד בפורום ייעוץ במכירה.

עלו שם תגובות מעניינות מבעלי ניסיון עם הרכב הזה,כך שתוכל להתרשם.

2. הרושם המועט שלי בינתיים העלה את הנקודות הבאות:

לחיוב:

* רכב מרווח,כולל תא מטען גדול יחסית.

* נוחות נסיעה טובה.

* בידוד רעשים מעל הסביר.

* מזגן מעולה.

* איכות שמע טובה מהמערכת ומהבלוטוס.

לשלילה:

* גיר קצת מעצבן.להרגשתי נותן לסל"ד לרדת יותר מדי לפני הורדת הילוך,מה שגורם בתחומי סל"ד מסויימים לקצת רעידות.

* בגלל מבנה הדלת הקדמית יש יותר שטח ראיה מת יחסית לרכבים אחרים שנסעתי בהם.

* תפעול מערכת המולטימדיה בכל הקשור למוזיקה ממקורות חיצוניים קצת מעצבן.המערכת בכללי מסורבלת להפעלה ותגובת כפתורי המגע לא משהו.

פרט מידע נוסף שאני לא יודע אם הוא חיובי או שלילי זו צריכת הדלק.

אני עושה בעיקר נסיעות בינעירוניות,והצריכה היא בין 1:12 ל-1:13,תלוי במצב התנועה.

בסך הכל רכב נוח,ולדעתי מהווה תמורה סבירה למחיר.

זהו,מקווה שתרמתי מידע מועיל.

*עריכה: היו/עדיין יש בבעלותי או בבעלות בני משפחה קרובים מאד 3 מגאנים - שנת 99 ידני שסיים את תפקידו רק לפני שנה,מגאן 2008 שעבר ממני לבן משפחה קרוב ולמעשה עדיין באחריותי ומגאן 2007 (שנת דגם 2008 - זה משמעותי כי בשנת הדגם הזו פתרו המון בעיות שהיו עד אז) אצל בן משפחה קרוב נוסף,שעדיין ברשותו ומשרת אותו ואת משפחתו נאמנה.כל השלושה הראו/מראים אמינות מעולה,ועלות אחזקה סבירה למעט עניין החלפת רצועת התזמון שזו נקודה כאובה ברכבים הללו.אני רושם את זה כדי לסתור את הסטיגמות על רכבים צרפתיים לא אמינים כהגדרה,וזה כמבוא לשאלה שלך לגבי ה-308.לא צריך לפסול על הסף אלא לבדוק עניינית.

מניסיוני זה פשוט לא נכון,וכל דגם לגופו ולאחר מכן כל רכב לגופו - איכות האחזקה ואופי הטיפול.

לסיום אצטט משפט שקראתי כאן בפורום - "לכל חברה יש לימונים,מה שמשנה זה איך היא מתמודדת עם המיץ..."

עריכה אחרונה על ידי adz

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממה פינצ'ר אה?

תבדוק את הURL שהוא מסר: זה אם אתה כזה עצלן:

http://ukcar.reviews/

יא טרול

לא רק ש- pooh-bear כן קרא את הכתוב בלינק הביקורת וענה תשובה עניינית(ראה תגובה 9# בשרשור זה),

אתה אפילו להעתיק לינק כמו שצריך לא הצלחת...

http://ukcar.reviews/peugeot-308hatch-t9-2013-problems-recalls/

boobleit, אולי הגיע הזמן לשחרר?

עריכה אחרונה על ידי adz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי ה-3, התרשמות ראשונית אחרי כ-1000 ק"מ:

1. הרכב מאובזר היטב, לא חסר בו דבר, בייחוד לא ברמת הגימור קומפורט או רמת הגימור שמעליה, בספורט חסרה מערכת לתיקון סטייה מנתיב.

2. המנוע סוחב היטב, זאת לא סחיבה של מנוע טורבו, אבל כשצריך ממנו כוח - הוא זמין.

3. באופן מפתיע מאוד, התדלוק הכי "גרוע" הניב צריכה של 1:12.5 בערך (משולב), כאשר אחרי 1000 ק"מ של הרצה, צריכת הדלק עומדת על 1:14.1. הכול עם מזגן. בעיניי צריכה מצוינת למנוע 2000 עם גיר אוטומטי פלנטרי. כנראה תודות לסטארט סטופ ולסקיי אקטיב.

4. המושב האחורי צפוף יחסית, לשני מבוגרים זה בסדר. המושב האמצעי צפוף מאוד ולא נוח.

5. תא המטען בגרסת ההצ'באק לא מדהים, לא נכנסות שם יותר משתי מזוודות. יש כאלו שזה לא מפריע להם, לנו זה כן חיסרון.

6. נוחות הנסיעה מפתיעה לטובה, כמי שנהג לא מעט על רכבים צרפתיים, הופתעתי לטובה בנושא הזה.

7. בידוד רעשים מצוין.

8. מזגן מעולה, מקפיא את חלל הרכב מאוד מהר.

אם יש לך שאלות, אנסה לענות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שהתשובה תמצא בנסיעת מבחן שתבהיר טוב מכל לשואל מה מתאים לטעמו וצרכיו. הפז'ו והמזדה זמינות אצל היבואן, האסטרה, שהוחלפה בינתיים בדגם חדש, אפשר ברכב הספציפי בו אתה מתענין, למעשה כך גם שתי הראשונות. שאלות על אמינות וכאלו מיותרות, מכוניות הן מוצר אמין יחסית, אין סיבה לחשוב אחרת בלי קשר לדגם הספציפי, חשוב מכך האופן בו תוחזקו וטופלו ע"י הבעלים הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושת הרכבים טובים בסגמנט,

האופל מציעה מרווח מאחור, בגרסת סטיישן יש ה מ ו ןמקום, מזגן מעולה, שים לב ששם החתך של הצמיגים הוא 17 ויכול לפגום מעט בנוחות.

הרכב בכוח הוא בינוני, גיר עצל זו הבעיה שלו.

ירגיש די דומה למזדה.

הפגו מרווחת, זריזה, מעט יותר מהאופל , גם לה יש גרסת סטיישן עם בגאז ענק.

כן שמעתי על מנועים שהוחלפו כנראה במסגרת סדרת ייצור, מעבר לזה לא שמעתי משהו מיוחד. כן אציין שברכבים מהעבודה שכן נסעתי עליהם היו רעידות בסלד נמוך ומנוע יחסית רועש, 3 צילינדר. המולטימדיה שלה שולטת על רוב הרכב לרבות המזגן, יש שזה מפריע להם, באופל למשל יש מיליון כפתורים שזה כבר מוגזם

מזדה 3 היא ברמת העקרון הכי מהנה, הכי צפופה, פלנטרית ואטמוספרית ותחסר לה זריזות של מנוע טורבו בסלד נמוך.

אמינה גם כן.

תשובתי מבוססת על מספר שעות נהיגה רב ברכבים.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...