Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגנה על הצבע מפתיחת דלתות

Avenger
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי שכנה שחונה על ידי ולא נוסעת הרבה, אבל כל פעם שהיא כן נוסעת נשאר סימן קטן על הדלת שלי :(.

אני מחפש משהו שיגן על הצבע וראיתי משהו בחו״ל, אבל הם לא שולחים לארץ (http://www.doorshox.com).

מישהו מכיר משהו כזה מקומי? המטרה היא משהו לא קבוע, שניתן לשים אותו ולהוריד.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמדובר בפס הגנה שמגן בגובה ספיציפי, אילו הדלת תפגע בגובה אחר לא תהיה הגנה.

מאחר ואתה חונה באופן קבוע ליד רכב של השכנה שלך, הייתי מבקש ממנה לאפשר לי לפתוח את הדלתות שלה הפונות לרכב שלך ובודק בדיוק היכן הן פוגעות ברכב שלך (כמובן בלי לפגוע ברכב שלך במהלך הבדיקה :-)) ואז ממקם את ההגנה בדיוק בגובה המתאים אולי זה יהווה פתרון טוב.

אפשר למצוא את פסי ההגנה האלו ואחרים בכל חנות לאביזרי רכב.

אבל לגבי פגיעה מרכבים אחרים בחניות אחרות כאמור בחלק מהמקרים לא תהיה הגנה.

אני פשוט לא חונה במקביל לרכבים אחרים עם הרכב שלי, אפילו לא חונה בחניה הפרטית שלי ליד הבית, אלא אני חונה רק מאחורי או לפני רכבים, או במקומות חניה בודדים במקביל לרכבים אחרים (בין עמודים למשל).

כבר למעלה מחמש שנים אני נוהג כך ללא בעיה מיוחדת, לכל היותר אני חונה קצת רחוק יותר והולך טיפה ברגל זה טוב לבריאות, זאת מאז שרכשתי את הרכב הנוכחי שלי.

אין לי פגיעה אחת בדלתות.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה לך הגיוני לא לחנות במקום החנייה שלך שרשום לך בטאבו כי השכנה שלו מפגרת שלו לא שמה על רכוש של אחרים?

אני הייתי דופק לשכנה בדלת ונותן לה בראש עד להבנה מלאה, ראיתי שכבנים בבניין שלי עושים את וזה עובד יופי.

תתחיל מפתק על השמשה שלה "את פוגעת ברכוש שלי על ידי פתיחת הדלת של הרכב שלך, אנה המנעתי מזה לטובת שכנות טובה." ומשם רואה מה הולך. שום פסים לא יעזרו לך כנגד טמטום של אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארתי לה כבר פתק. היא אשה מבוגרת ולא נראה לי שאצליח לחנך אותה... זו גם דירה בשכירות (החניה על ידי), אז זה מועד לפורענות והפתרון היחיד שנראה לי סביר כרגע זה משהו כמו בלינק שצירפתי. כמובן שזה גם טוב לקניונים וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין עמודים בקצות החניה עם שרשרת מתוחה בינהם לאורך, או פסי מתכת במספר גבהים, ושתפתח את הדלת שלה על השרשרת המתוחה / פסי המתכת המתוחים, ושתדפוק לעצמה את האוטו.

התופעה הזו של פתיחת דלתות ופגיעה ברכוש של אחרים הזויה היא לכשעצמה וממש מכת מדינה, ובמיוחד בקרב אנשים שחושבים שאוטו "זה רק בשביל להגיע מנקודה א' לנקודה ב' ".

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין עמודים בקצות החניה עם שרשרת מתוחה בינהם לאורך, או פסי מתכת במספר גבהים, ושתפתח את הדלת שלה על השרשרת המתוחה / פסי המתכת המתוחים, ושתדפוק לעצמה את האוטו.

התופעה הזו של פתיחת דלתות ופגיעה ברכוש של אחרים הזויה היא לכשעצמה וממש מכת מדינה, ובמיוחד בקרב אנשים שחושבים שאוטו "זה רק בשביל להגיע מנקודה א' לנקודה ב' ".

אהבתי!

האם מבחינה חוקית מותר לי לשים עמוד + שרשרת בתחום החנייה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שבדקתי מול "תרבות הדיור" או משהו כזה, אז ממש כן. ממש כן.

דוגמא

http://www.tarbut-hadiur.gov.il/content/19793

עריכה אחרונה על ידי דני זומרשטיין

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם דני, אצל אמי בחניה הפרטית היתה דיירת שכל הזמן נצמדה לחניה של אמי, למרות שיש לשכנה חניה מרווחת.

התקנו עמוד חסימה אחד במקום שבו הדלת של רכב השכנה, ומאז לא נצמדת יותר.

העמוד ממוקם בשטח החניה הפרטית שרשומה בטאבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש..

אני רכשתי את המוצר הבא באמאזון, כדי למנוע פגיעה בצבע הדלתות מפתיחה לא זהירה על הקירות בחניה הפרטית..

https://www.amazon.com/gp/product/B01LWIYT2V/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

ניתן לחתוך את החומר לצורות ואורכים שונים כמובן.

Capture.JPG

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
אז בסוף התקנתי עמוד עם שרשרת. היה הרבה יותר קל משציפיתי וחבל שלא עשיתי את זה קודם, הייתי חוסך עוד איזו נגיעה או שתיים...

[ATTACH=CONFIG]498552[/ATTACH]

יצא יפה אבל חבל שלא התקנת את העמוד עוד כמה ס"מ ליד הפס הלבן או אפילו קצת עליו. תכנית האיזור הוא שלך עד הפס הלבן. עכשיו אם תכנס לחנייה ומישהו ירצה לצאת מצד הנוסע זה יהיה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...