Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גריל גז BBQ

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 1452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

אני מתלבט בין כמה דגמים שיש עכשיו במבצע ב ACE

https://www.ace.co.il/garden/grills/gas-grill.html

ההנחה די משמעותית, עדיין לא הלכתי לראות אותם אבל כנראה שאני אקנה את ה balcony 2 אם במחינת הגודל הוא יראה לי מספיק גדול בשביל מה שאני צריך.

אם לא אז balcony 3 או elegance.

מישהו יכול לתת חוות לדעת על אחד מהם? או על החברה BBQ בכלל?

איך הם בהשוואה ל camptown?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מכיר את החברות האלו. ההמלצה שלי היא ללכת על וובר. הפרש המחיר אפילו לא כזה גדול.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגריל גז יש כמה משתנים שאין אפשרות למדוד אותם "על הנייר" אם מסתכלים באתר אינטרנט של החברה.

אומנם כולם מתהדרים ברשת יצוקה, אבל השאלה היא מה המשקל שלה ועד כמה השקיעו בה "חומר". יצוק יכול להיות יחסית דק ויכול להיות גם מאוד עבה.

שילוב המבערים והרשת היצוקה -

היצרנים מוצאים כל מיני פטנטים (חלקם טובים, חלקם לא) למניעת התלקחות שמן ופיזור שמן שנוטף מהרשת לכיוון המבערים.

הגדילו "קמפטאון" לכסות את המבערים בחתיכת פח בצורת A מעל המבער, מה שגורם לחתיכת פח הזו להתחמם מאוד ובכל טיפטוף של שמן להתלקח עד לכדי סכנת נפשות.

בגרילים יקרים ואיכותיים (גרנדהול, וובר וכד') גם כאשר השמן מטפטף - אין התלקחויות. הרשת עצמה רחבה יותר מעל המבערים או שהיצרן תיכנן כיסוי יותר איכותי למבער ואז נמנעות כל אי הנעימויות.

כמו כן קיים כלי איסוף שמן מתחת לגריל. בגרילים טובים הם תוכננו שיהיה קל לשלוף את המגש ולהחליף או לנקות אותו. החלפה היא במגשית אלומיניום חד פעמית או ניקוי של הכלי (ראיתי בכמה מנגלים...).

בוובר הכלי הוא נשלף מהצד בצורה קלה, מעין תבנית מתכת שבתוכה יושבת מגשית אלומיניום חד פעמית.

למה זה טוב ? ככל שהכלי יותר גדול הוא צובר יותר שומן ולאורך זמן זה מסריח בטירוף. עדיף כלי שהוא לא גדול אבל ניתן לשליפה ואפילו חד פעמי, מאשר כלי שאוגר את כל הליכלוך לאורך זמן.

שמתי לב שגם ישנם מנגלים שהוצאת הכלי היא מאחור, וזה פחות נוח. מהצד או מהחזית זה עדיף כי לא צריך להתחיל להזיז את המנגל לכל מיני כיוונים.

אם אתה באמת אחד שאוהב לאכול בשר על האש, תשקיע פעם אחת על משהו טוב ואל תתפשר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מבין את הפטנט הזה של קאמפטאון, כל מי שיש לו גריל שלהם מתלונן על זה-

למה הם עדיין ממשיכים עם השטות הזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף קניתי את הגריל כי היה שווה לקנות אותו במחיר הזה.

עכשיו צריך לחבר אותו לגז. אצל אח שלי היה איזה מתקין גז פרטי שחיבר לו מיכל 13.5 ק"ג עם ווסת.

בשביל מה צריך לחבר דרך ווסת? אי אפשר פשוט לחבר את המיכל ישר לגריל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ווסת איך תווסת את כמות הגז היוצאת ?

הכל פשוט יצא בלחץ ...

עד כמה שאני יודע, בדירה רגילה חוקי לשים בלון גז של עד 5 קילו, בית פרטי החוקים אחרים.

אתה הולך לקנות באמגזית / אמישראגז בלון ווסת וצינור (אם אין לך צינור מצורף) ומחבר הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע על רשת חנויות כרמל דיירקט. יש להם מנגלים באיכות מאד גבוה ואפשר להתייעץ עם המוכר שיתן תשובה מפורטת ויתאים לך לצרכים שלך. ממליץ מאד קודם לגשת לשם ולברר. כמובן גם וובר מאד מומלץ אך עובדים איתם בשיטה קצת אחרת משאר המנגלים. לרוב עובדים עם מכסה סגור. והוא מאד חסכוני בגז. אישית לא הייתי ממליץ על מנגל זול אם אתה רוצה להנות איתו לטווח ארוך

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה - 99% מהמנגלים על גז שנקנים לצרכים ביתיים ובתקציב של כמה אלפים בודדים - צריכים לעבוד עם מכסה סגור.

אכן ה-וובר מאוד חסכוני בגז.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את t22 ואני לא עובד איתו עם מכסה סגור. ניסיתי ולא אהבתי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה צריך לחבר דרך ווסת? אי אפשר פשוט לחבר את המיכל ישר לגריל?

אפשר, רק תבקש מהשכן מהקומה השניה שלא יוציא ראש מהחלון אם הגבות שלו חשובות לו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וסת משויך לבלון, לא למנגל

יש בלונים עם חיבורים מהירים, יש בלונים עם חיבורים רגילים, הוסת מתאים לבלון והיציאה שלו היא גלובלית לצינור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדילו "קמפטאון" לכסות את המבערים בחתיכת פח בצורת A מעל המבער, מה שגורם לחתיכת פח הזו להתחמם מאוד ובכל טיפטוף של שמן להתלקח עד לכדי סכנת נפשות.

אה-הה! עכשיו סוף-סוף הבנתי מה קרה אז, אי-שם לפני כמה חודשים כשהפעלתי איזה קמפטאון (לא שלי).

תודה לאל, עדיין יש לי גבות, ותודה לאיציק על ההסבר.

עריכה:

בעל אותו גריל קונה אחת לכמה שנים גריל חדש, כל פעם אני מגלה איזו גרוטאה נוספת בחצר,

למרות תדירות שימוש נמוכה להפליא. מה שזול עולה ביוקר וגו׳.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...