Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת לאדה ניבה

עומר אטינגר
שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

מצאתי לאדה במחיר זול, ואני מעוניין לקנותה. אני חדש מאוד בתחום הג'יפים, אך אני מודע למצבן של הלאדות. לכן אני רוצה להשיג מומחה שיעשה לה בדיקה כוללת. אם תוכלו לעזור לי בזה אודה לכם מאוד!

בנוסף לכך, אם אתם מכירים מישו שיש לו לאדה להתייעצות, אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאדה ניבה כרכב שטח לטיולים אינה מומלצת למרות שיש לה יכולות שטח גבוהות מאוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניבות שיש בארץ הן מודל 1992-1997.

אל תקנה. קשה לחשוב על רכב פחות מתאים למתחיל. ניבות סובלות מחלודה קשה מאוד, ברוסיה נהוג לבצע כל שנה מיגון נגד חלודה וגם זה לא ממש עוזר.

זה רכב שכבר לפני 10 שנים היה מתאים רק ל"דוד איגור" כזה שיש לו רתכת ביד אחת וג'בקה ביד השניה, מבין במכונאות ומסוגל לתחזק את הרכב בכחות עצמו כולל חיפוש והשגת חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

בהרחבה,

היתה לי בשנת 1999 ניבה מודל 94'. כבר אז היא היתה גרוטאה.

עבירות מצוינת בשטח אבל הדרך לשטח וחזרה היתה בלתי נסבלת בגלל רעש היסטרי מתיבת ההעברה.

זה לא היה רעש 'מקולקל'. זה היה הרעש כשהיא היתה תקינה. לחשוב לנסוע בכזה לטיול - מוציא לך את כל החשק לטייל.

מעבר לכך, כבר אז היה קשה לתחזק אותה בצורה נאותה. אני לא רוצה לחשוב מה קרה לתחזוקה שלה.

להחזיק כזו היום זה רק אם יש לך שטח גדול ואתה קונה גרוטאות של ניבה ומשתמש בהן לחלפים. או שיש לך דוד ברוסיה ששולח לך חלקים.

הרכב יוציא ממך את החשק לטייל.

יש היום רכבי שטח בכל תקציב. תמצא משהו פחות גרוע.

תוותר.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כבר בגיזרה של מכוניות מאמצע שנות ה 90 - תקנה ג'ימני. מתחילים בשנת 99'. יעלה עוד קצת יותר, יתן כל-כך הרבה יותר.

אם אתה מתעקש להישאר על תקציב של 12.0 אש"ח לרכב שטח - המלצתי החמה - אל תקנה. או שתמצא טנדר מאזדה / ניסאן ישן, גיר ידני והנעה כפולה.

אבל רכב כזה, כל רכב בסכומים האלה, צפה לתקלות. חפש כמובן גיר ידני, ורכב שכבר הושקעו בו כספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...