Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים לפורד פוקוס

tamir3000
שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עלה לכביש בינואר 2012 עם כ90000 ק"מ. קראתי ברשת על אחריות מורחבת לכאורה שפורד נתנה למצמדים המקוריים. האם ידוע למישהו לגבי האחריות וכן לגבי מוסך מומלץ באיזור דרום מרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי תמיר,

האחריות המורחבת לפורד פוקוס (שנות יצור 2012-2014 בעלות תיבה רובוטית) היא:

- 5 שנים או 160,000 ק"מ (המוקדם מביניהם) לגיר

- 10 שנים או 240,000 ק"מ (המוקדם מביניהם) למחשב גיר

אם יש שאלות נוספות מוזמן לשאול כאן או בפרטי.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי הארכת האחריות העדכנית לגיר היא ל7 שנים ולא 5:

"פורד ודלק מוטורס לא מודות אמנם במסגרת ההסכם באחריות לתקלות, אבל מלבד הפיצוי הכספי הן יאריכו את האחריות לתיבת ההילוכים שכינויה המסחרי היה "פאוואר-שיפט" ושם הקוד שלה אצל היצרן DPS6, לשבע שנים (תוספת של 5 שנים) או 160 אלף ק"מ, כך שאפילו מכוניות שנמכרו בשנת 2012 יזכו לאחריות לגיר עד לשנת 2019. עוד נקבע, כי לקוחות שנדרשו לשלם עבור תקלות בבגיר באותן מכוניות, יקבלו על כך החזר."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4911655,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סליחה, טעות שלי :)

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בשטח, אנחנו היום מחליפים קלאצ'ים גם לרכבים שכבר לא נמצאים במסגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחת "רצון טוב" שכזה? שמעתי על כך מעוד מכונאים (במוסכים מורשים) שאמרו לי "בצד" שגם לאחר תום אחריות ימשיכו להחליף ערכות קלאצ'ים.

האם זוהי הוראה של היצרן? אחרת כיצד אתם מרוויחים מכך? (או שאולי הרווח שלכם הוא דווקא חיובי עקב הוראת היצרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחת "רצון טוב" שכזה? שמעתי על כך מעוד מכונאים (במוסכים מורשים) שאמרו לי "בצד" שגם לאחר תום אחריות ימשיכו להחליף ערכות קלאצ'ים.

האם זוהי הוראה של היצרן? אחרת כיצד אתם מרוויחים מכך? (או שאולי הרווח שלכם הוא דווקא חיובי עקב הוראת היצרן).

מצטער אם שלא במקום הכנסתי לעניין את נושא הרווח וכו'.. לא היתה כוונתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

סוג של רצון טוב, כן.

לא קיבלנו סירוב נכון להיום על קלאץ' בפוקוס.

כמובן שאני לא יכול להתחייב לגבי העתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מניסיון לכל מני מקרים של הארכת אחריות לתקלות שונות בדגמים שונים, החלפקים החדשים הם משופרים ומעודכנים ולא צפוי שיהיו תקלות חוזרות או בלאי מוקדם מהצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי הגרמניות' הצ'כיות וההספרדיות יכולים רק לחלום על יחס דומה לזה העולה משרשור זה. יישר כוח לדלק מוטורס.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי הגרמניות' הצ'כיות וההספרדיות יכולים רק לחלום על יחס דומה לזה העולה משרשור זה. יישר כוח לדלק מוטורס.
מה קשורים דלק מוטורס לעניין? הארכת האחריות היא מדיניות היצרן.

גם לייצרים אחרים, כולל VAG, יש הארכת אחריות לתקלות כאלו ואחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רצון טוב" היא עניין של היבואן, שמגובה פעמים רבות ע"י היצרן אך לא תמיד.

כאשר לאמי היתה פיאסטה רובוטית בשנתה הרביעית התקלקל מדחס המזגן שהוחלף גם הוא חינם לחלוטין תחת "רצון טוב".

יתרה מכך, לאחר שהתלוננו מעט על המצמדים הם העניקו לנו 5 שנות אחריות וזאת הרבה לפני שהם העניקו אותה לכולם, וזאת בנוסף להתחייבות לקנית את הרכב במחיר מחירון במסגרת טרייד אין (דבר שבסופו של דבר באמת התממש, ואפילו לא עבור רכב חדש אלא דרך טופ טרייד).

תמיד היו מנומסים ונעימים אלינו.

גם מתוך חוויתי האישית וגם מתוך קריאה יומיומית בפורום במשך שנים אני לא מכיר יבואן שמתקרב לרמת השירות שדלק מוטורוס מציעים.

שאל את עצמך את השאלה הבאה: על כמה לקוחות דלק מוטורוס שמעת שביקשו רצון טוב על מצמדים ולא קיבלו? האם זה כך גם אצל שאר היבואנים?

צריך לדעת גם לפרגן כשצריך ולא רק לנזוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...