Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלוטוס הפסיק לעבוד לאחר התקנת מגבר

yoelb00
שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי את הרכב עם מגבר סיני ומערכת דין אחד:

Kenwood KDC-BT33U

IMG-20170731-WA0031.jpg

המגבר הסיני לא עבד, קניתי מגבר Focal R4280 וסאב סיני של Infinity,

מהמגבר הסיני לא היה חוטים לפלוס ומינוס לרמקולים היה רק לסאב,

אז העברתי 4 חוטים וחיברתי אותם למערכת:

20170901_024919.jpg

רמקולים גם הוחלפו והותקנו Pioneer TS-G1605C.

מאז שהתקנתי את המגבר וחיברתי את הרמקולים למגבר אי אפשר יותר לשמוע בבלוטוס,

רשום מחובר גם במערכת מזהה שמחובר אבל עדיין לא שומעים כלום,

מה אפשר לעשות?

כרגע משתמש רק בכבל AUX

וגם בזמנו שהBT עבד המיקרופון היה על הפנים ושומעים אותי גרוע לא משנה כמה קירבתי את המיקרופון לפה,

יש לזה פתרון?

תודה מראש :-D

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה קונקטור של בלוטות' אתם מדברים? זה לא מובנה במכשיר?

אם אתה מחבר את הרמקולים בחזרה לחיבור המקורי, הסאונד חוזר?

האם ביצעת את כל הפעולות כשהרכב והמערכת כבויים לכל הפחות?

האם הבנתי נכון שממקורות סאונד אחרים אין בעיה (כולל רדיו, USB וכד')?

ניסית לאפס לחלוטין את חיבורי ה-BT בר"ד ובטלפון ולהתחבר מחדש?

מערכות מסויימות מוציאות שמע מה-BT רק לזוג ערוצים. אולי זה הזוג שחובר לערוצים של הסאב ולכן אתה לא ממש שומע משהו?

היכן המגבר ממוקם? אולי הפרעות מסויימות?

החיבורים בוודאות נכונים?

לגבי השמע במיקרופון, אולי מיקום לא מוצלח (למרות שראיתי שהתייחסת גם לצמוד לפה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה קונקטור של בלוטות' אתם מדברים? זה לא מובנה במכשיר? אין לי שמץ לא ידעתי שיש כזה.

אם אתה מחבר את הרמקולים בחזרה לחיבור המקורי, הסאונד חוזר? לא ניסיתי להחזיר לאיך שהיה אני אנסה ואעדכן.

האם ביצעת את כל הפעולות כשהרכב והמערכת כבויים לכל הפחות? הכל היה כבוי.

האם הבנתי נכון שממקורות סאונד אחרים אין בעיה (כולל רדיו, USB וכד')? נכון, רדיו USB ו AUX עובדים.

ניסית לאפס לחלוטין את חיבורי ה-BT בר"ד ובטלפון ולהתחבר מחדש? ניסיתי לאפס, להתחבר מחדש להחליף טלפון שום דבר לא עוזר.

מערכות מסויימות מוציאות שמע מה-BT רק לזוג ערוצים. אולי זה הזוג שחובר לערוצים של הסאב ולכן אתה לא ממש שומע משהו? היה זוג שמחובר כבר לסאב בעבר והBT עבד, רק רמקולים לא היו מחוברים.

היכן המגבר ממוקם? אולי הפרעות מסויימות? על המושב מאחורה.

החיבורים בוודאות נכונים? חיברתי הכל בעזרת חבר טלפוני ואחרי ההתקנה הלכתי למתקין שיבדוק הכל, הוא גם אמר אין לו מושג למה ה BT לא עובד צריך להשאיר את הרכב ולבדוק.

לגבי השמע במיקרופון, אולי מיקום לא מוצלח (למרות שראיתי שהתייחסת גם לצמוד לפה). ניסיתי כל מיני מקומות, יש אפשרות להזמין מיקרופון של מערכת מולטימדיה של חברה יקרה?

אני אנסה להחזיר את הרמקולים בלי מגבר ואני אעדכן אם עובד.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יותר פשוט לך, יכול לנסות להפוך בין הערוצים במגבר גם (בהנחה והתאוריה שלי לגבי רק זוג ערוצים נכון).

אני לא בטוח אם הבעיה היא ספציפית במיקרופון.

גם אם רוכש אחר, צריך לדעת שהחיבורים שלו זהים (ולא רק בגודל החיבור) למה שאתה צריך. אולי למתקין יש משהו שאפשר לנסות איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...