Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיקנטו \ ספייס סטאר \ ספלאש. הכותרת נערכה. נמחק שמדובר בייעוץ בקניית ברכב, זה די מובן

Eran Bam
שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

מתלבט בין שלושת סוגי הרכבים:

-קיה פיקנטו

-מיצובישי ספייס סטאר

-סוזוקי ספלאש

*אוטומטי , 2017 , חדש.

* קיימת חשיבות רבה לצריכת דלק, תיקונים וחלפים. אוטו חסכוני שמתאים לסטודנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס תהיה חיסכונית מהפיקנטו אבל מעניין להשוות אותה מכול האיגניס שגם לה גיר רציף ומשקל קל.

האיגניס לדעתי עדיפה מהספייס והפיקנטו.

היא זריזה יותר,מרווחת יותר,נוחה יותר.

אם יש אפשרות להוסיף לאיגניס תקבל רכב טוב יותר וחיסכוני.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיגיס עולה 85 לדגם האוטומטי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לפיקנטו יתרון משמעותי בדמות בלימה אוטונומית.

אני חושב שאם אתה מכוון למקסימום חיסכון בעלויות אז ספייסטאר מהדגם הפשוט יותר תעשה את העבודה ותציע צריכת דלק חסכונית ועלות אחזקה זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את שלושתם (ספלאש לא איגניס), ולדעתי הספלאש עגיפה על הפיקנטו והספייס, קח נסיעת מבחן קצרה בקיה ובאיגניס ותבחר לטעמי בנסיעה הספייס נחותה משתיהם (אם כי חסכונית מהקיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי כעת סוזוקי איגניס, יותר כמו 88 על הכביש עם תוספות הגענו כמעט ל 92.

התלהבנו מהמראה החיצוני והתוספות, היינו רוכשים פיקנטו, אבל הגענו להחלטה שמקבלים יותר מהאיגניס.

לחלופין רצינו לרכוש I10 בגלל המחיר הזול יותר, הרכב מאוד נוח, אבל די פשוט ומניסיון מהאוטו-תל כל רכב מתנהג קצת שונה.

אם כולם רוכשים פיקנטו אז כנראה שהחבילה טובה, אבל הייתי מעדיף רכב יותר מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדי לך לבדוק את הפיקנטו בגלל שתהיה לך עליה 7 שנות אחריות יצרן, שייתן לך שקט להמון זמן. מבחינת תצרוכת דלק הספייס קצת יותר חסכונית ממנה אבל לא בשיפור ניכר, אבזור הפיקנטו יותר מאובזרת. הספלאש אני פחות מכיר אז לא רוצה להגיד סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסטאר מול הפיקנטו, לדעתי הפיקנטו החדשה לוקחת. גם רכב עם שוק יחסית טוב וגם הוא מגיע עם הרבה אבזור יחסית לקטגוריה ונוח לצרכים של סטודנטים. הייתי בודק אותה קודם כל אבל מן הסתם תראה מה מרגיש לך הכי בנוח ואז תחליט. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...