Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכנות דאציה בנשר (חוות דעת חיובית)

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבעלים של 2 רכבים מתוצרת דאציה שאחת נירכשה כחדשה מהסוכנות בפתח תיקווה והשניה משומשת

החלטתי להשתדרג בדאסטר אוטומט דיזל. הענין היה למכור את הרכב המשומש בשוק הפרטי

פגישה עם מנהל הסניף בנשר(סלבה) הוחלט לתת להם את הרכב בטרייד אין סוכם מחיר שהיה סביר לשתי הצדדים

כל התהליך היה צפוף מאוד בגלל החגים , סלבה דאג לי לרכב בהספקה מהירה ולענות לכל השאלות גם מחוץ לשעות העבודה

כל העניין עם הטרייד אין הלך חלק בלי יותר מידי בעיות בדרך וכמו שסוכם ברגע שהרכב הגיע לסניף הבאתי את הרכב הישן וקיבלתי את החדש

פה ניכנס נציג נוסף בסניף (מורן ) שאחראי על כל הלוגיסטיקה בקבלת הרכב. גם פה קיבלתי הסבר מפורט למרות שאני מכיר את הרכב ולא יצאתי עד שהיתי מרוצה

וגם פה ניכנס נציג נוסף (אלעד) שאחראי על כל התוספות והתקנות שמוסיפים לרכב, פגשתי בחור נחמד עם ידי זהב

דאג שאצא יותר ממרוצה

כל השירשור הזה ניכתב מכמה סיבות

1: הסניף הזה קיבל כמה סירטונים ברשת מלקוחות לא מרוצים ומטענות על חוסר מקצועיות מצד העובדים

שהרכבים הגיעו מלוכלכים ,אני אישית קיבלתי את הרכב נקי

2: אני היתי חייב כלקוח נאמן למותג לציין לשבח את העובדים ואת סניף נשר

אציין שאין לי ולא היה לי קשר קרוב כל שהוא לעובדים בסניף ואני מאמין שככה הם מתנהגים גם ללקוחות אחרים

-603471AC879D.jpg-603471A299EC.jpg-603471A19734.jpg-603471A0D7ED.jpg-603471B46CEF.jpg

המותג דאציה נכנס חזק בשוק הישראלי ובאמת רואים יותר ויותר רכבי דאציה על הכביש.

היבואן ממתג נכון ומכוון את קהל היעד לכלל האוכלוסיה -603471AD1A68.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב!

אמנם לא קניתי דאצ'יה אך לא מזמן עשיתי ביקור התעניינות בסניף הזה וקיבלתי יחס אדיב ושירותי.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, כיף לשמוע יותר ויותר על רמת שירותיות גבוהה.

בהתעניינות ברכב בסניף פתח תקווה נתקלתי ביחס אדיב גם כן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין לחיוב את עידן מנהל את מערך הטרייד אין של קרסו שגם דאג שאצא מרוצה העסקה

כמה קיבלת על הרכב הישן בטרייד אין לעומת המחירון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר באחד הרכבים שנותנים הכי הרבה תמורה לכסף ! סתם שאלה לא היה שווה לחכות לדגם המחודש שלפי כל השמועות הרבה יותר איכותי מבפנים ?

בכל מקרה אחלה רכישה , תתחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שקיבלתי על הרכב התאים לי רק בגלל שלא רציתי להיות ללא רכב וחסכון גדול בכאבי ראש מול לקוחות פרטיים

אני אישית מאוד מרוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך העידן הזה נדחף לכל מקום....

תתחדש גבר.

עידן

תכלס ;)

לירוי תתחדש.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותהנה.

לדעתי עשיתה את הבחירה הנבונה והלכתה על הדיזל,

אני באמת שוקל שהרכב הבא שלי יהיה אוטומט דיזל, יכול להיות שאעבור גם לדאסטר חדש בסוף, בהנחה שאוכל למכור את הרכב שלי מתישהו 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...