Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם לד מלא ואבזור בטיחותי מתקדם

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. אני כבר כמה חודשים מתלבט.

מעוניין לרכוש רכב חדש קומפקטי/משפחתי

בטווח של 130k-160K.

חשוב לי הנושא של לד מלא, ומוכן גם להוסיף בשביל זה כמה אלפי שקלים. זאת משום שקצת קשה לי עם כבישים חשוכים בלילה, במיוחד כבישים מפותלים או גשומים.

מבחינת אבזור בטיחות מתקדם -

must - בלימת חרום, בקרת שיוט אדפטיבית, חיישני חנייה.

nice to have - בקרת סטייה מנתיב, מצלמת רוורס, מערכת סיוע בחנייה.

עוד פרמטרים חשובים: נוחות נסיעה, בידוד רעשים סביר מעל 100 קמ"ש, ביצועים.

גולף 7.5 150 כ"ס היתה יכולה להיות בחירה מושלמת, אילולא היו דורשים תוספת של 12k (!!!), על הלד.

אסטרה גם מצאה חן בעיניי, ומאד מפתיעה לטובה

מבחינת אבזור בטיחות! אבל לא ברור אם ניתן בכלל להוסיף לה לד, וכן גיר אוטומטי שחטף ביקורות לא משהו. (מסרס ביצועים)

אוקטביה - תוספת לד בתשלום (אם כי מעט שפוי מהגולף) ואין לה בקרת שיוט אדפטיבית.

לאון 1.8 fr - יש לד מלא, אבל חוץ מזה כלום!

שברולט קרוז - ביצועים מעולים, אבזור בטיחותי חלקי ואין לד.

המועמדת היחידה נכון לעכשיו שעומדת בכל הקריטריונים הנ"ל - סיוויק 1.5 החדשה!

קצת אני מסתייג מהאיכות הנחותה ביחס לאירופאיות, והעיצוב החיצוני הרועש. אבל יחסית למתחרות, הכי פחות פשרות!

האם יש עוד דגמים שפיספסתי?

לא פוסל אף יצרן ואף יבשת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שכחת לציין לחיוב את אמינות הסיביק לעומת המיתחרות מאירופה.

את ירידת הערך הקטנה אם בכלל לעומת האירופיות.

והרכב יותר נוח מהדגם הקודם.

ולא הרגשתי איכות נחותה ..אבל זה הטעם שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסת את המגאן החדשה.

אך לדעתי אתה מפספס משהו, לד לא בהכרח אומר שהתאורה תהיה טובה יותר.

מציע לך לבדוק באתר של IIHS שם הם בוחנים גם את עוצמות התאורה של הרכבים החדשים (ובכלל המבחנים שלהם הרבה יותר רלוונטים ומחמירים מאשר ה ncup).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שכחת לציין לחיוב את אמינות הסיביק לעומת המיתחרות מאירופה.

את ירידת הערך הקטנה אם בכלל לעומת האירופיות.

והרכב יותר נוח מהדגם הקודם.

ולא הרגשתי איכות נחותה ..אבל זה הטעם שלי.

המנועים של הסיוויק דיי חדשים בשוק - לא יודע אם אפשר לקבוע אמינות כזאת או אחרת עדיין(כן, אני מודע ללוגו האלוהי שמודבק בפרונט - אבל גם בעלי ההונדה אינסייט שבדרך לתביעה ייצוגית על בעיות אמינות חמורות במנוע היו מודעים לו).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך בקרת שיוט אדפטיבית הולכת ביחד עם קרוז או מגאן (מובילאיי בלבד, אין אפילו בלימה אוטונומית) .

נראה שעקב הדרישה לבקרת שיוט אדפטיבית זה סיוויק מול גולף בעיקר (ועם יגיע בלאון אז גם היא).

מאחר ובשרשור אחר הודיעו שהגיעו כמה יחידות של ה308 GTI מתוחות פנים, אז כנראה שהגרסה הרגילה לא הרחק מאחור והיא אמורה לקבל מערכות בטיחות אקטיביות(השאלה איזה), ואם תהיה אופציה ללדים.

עוד משפחתית האצ'בק שהשיווק שלה אמור להתחיל בקרוב זו היונדאי I30 החדשה, הפעם עם 1.4 טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שוקל רכבים בלי בקרת שיוט אדפטיבית אז קח בחשבון גם את מאזדה 3, מגיעה עם תאורת לד מלאה בכל רמת הגימור.

טויוטה פריוס לכאורה עומדת בכל הדרישות והיא גם מאוד חסכונית אבל לי אישית מאוד קשה לבלוע את העיצוב החיצוני המוזר.

יונדאי סונטה מוצעת בדגם המאובזר ב-0 ק"מ במחיר שמתאים לתקציב, היא לא משפחתית קומפקטית אמנם אבל תמורה טובה למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסת את המגאן החדשה.

אך לדעתי אתה מפספס משהו, לד לא בהכרח אומר שהתאורה תהיה טובה יותר.

מציע לך לבדוק באתר של IIHS שם הם בוחנים גם את עוצמות התאורה של הרכבים החדשים (ובכלל המבחנים שלהם הרבה יותר רלוונטים ומחמירים מאשר ה ncup).

בדקתי את גב' מגאן.

אכן יש לד, אבל אין acc. וגם קצת עגלה (יחסית..)

חשוב לי acc, דווקא פחות משיקולי בטיחות אלא יותר נוחות. בכביש מהיר אך עמוס, שזה המצב הרגיל אצלנו מחוץ לעיר, זה פשוט כיף להוריד מהנהג את מטלת הברקסים ועקיפות...

בדקתי גם באתר IIHS שהצעת . הבעייה היא שלא מצאתי התייחסות

לדגמים שמאובזרים בלד מלא. יש שם רק ציונים לגרסאות עם הלוגן. לא חיפשתי מספיק טוב?..

אגב, גם גולף וגם סיוויק קיבלו שם ציון poor על ההלוגן.

מה שרק מגדיל לי את המוטיבציה לקנות עם לד! :-)

תודה על ההמלצות של כולכם!! את הלאון אני דווקא מחבב,

וגם תמורה מעולה למחיר. אולי נחכה קצת בסבלנות,

אולי הם יאלצו בסוף ליישר קו עם השוק.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שוקל רכבים בלי בקרת שיוט אדפטיבית אז קח בחשבון גם את מאזדה 3, מגיעה עם תאורת לד מלאה בכל רמת הגימור.

טויוטה פריוס לכאורה עומדת בכל הדרישות והיא גם מאוד חסכונית אבל לי אישית מאוד קשה לבלוע את העיצוב החיצוני המוזר.

יונדאי סונטה מוצעת בדגם המאובזר ב-0 ק"מ במחיר שמתאים לתקציב, היא לא משפחתית קומפקטית אמנם אבל תמורה טובה למחיר.

בגרסת הבסיס ("פרימיום"), אני מסכים איתך שהיא באמת תמורה אפילו מצויינת למחיר = 165K.

הבעייה היא שהאבזורים שביקשתי נכללים כסטנדרט רק בגרסת "limited", שמחירה כבר קצת

פחות אטרקטיבי = 185K.

בסגמנט הזה אגב, גם מאזדה 6 בהחלט מתחרה ראוייה, וגם היא מאובזרת בהכל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...