Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות בזיונית של אייר פראנס בטיסה לחו"ל

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 2082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

ידידה שלי ואחותה רכשה כרטיסי טיסה לקנקון דרך אייר פראנס, עם שני קונקשנים (פריז ומקסיקו סיטי).

לפני הטיסה היא גם הזמינה אוכל כשר שיהיה לה במהלך הטיסה.

שהיא הגיעה לנתב"ג נאמר לה שהטיסה לפריז עמוסה והיא גם מתעכבת ולכן כדי שלא תפסםס את הקונקשן, הם העבירו אותה לטיסת אל-על למינכן, משם היא היתה אמורה לעלות על טיסה של לופטנזה למקסיקו סיטי ומשם לקחת את הטיסה שתוכננה להגיע איתה לקנקון.

בפועל גם הטיסה של אל-על התעכבה והיא פספסה את הטיסה למקסיקו סיטי, בתמורה היא קיבלה לילה במלון במינכן דרך נציגי אל-על וטיסה למחרת לקנקון דרך חברת אייר אירופה, עם קונקשן במדריד - ההגעה לקנקון נהייתה 10 שעות מאוחר יותר משעת הנחיתה המקורית.

לאחר שקמה בבוקר לטיסה, נאמר לה במינכן שאין לה כלל מזון כשר, כיוון שהיא לא הזמינה (מיולר לציין שהיא עשתה הזמנה באייר פראנס וקיבלה אישור על הזמנת אוכל כשר, ככה שבמשך כל הטיסות היא לא אכלה כלום פרט לכמה פירות.

ניסיתי ליצור קשר עם נציגות אייר פראנס בישראל - הם לא ענו וגם לא היתה התייחסות למקרה, ניסיתי להתקשר גם לנציגים של אייר אירופה ושם אמרו שאין מה לעשות ושארוחה כשרה צריך להזמין כמה ימים מראש ולכן הם לא יוכלו לדאוג לה.

כמובן שעל פיצוי שמגיע לה עקב השינויים בטיסה, אף אחד לא הזכיר לה - ולפי החוק מגיע לה כרגע 600 יורו בגלל שהיא נוחתת בזמן מאוחר יותר.

מיותר לציין שמתי שלי היה אובר-בוקינג עם סוויס, קיבלתי במקום כרטיס אשראי עם 400 יורו טעונים וגם בטיסה שכרטסו אותי לא היה שום בעיה להביא לי אוכל כשר.

מי אשם בכל הסיפור הזה? ידידה שלי שוקלת לתבוע את אייר פראנס אם לא יהיה פיצוי הוגן.

ומה למעשה מגיע לה במקרים כאלה?

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האיחור בהגעה מגיע לה פיצוי של כ 3100 ש"ח .

על האוכל הכשר לא יודע מה להגיד לך.

ברור שהנסיבות הם כאלה שהתקלה יכולה לקרות .

עליה כמובן לפנות לאייר פראנס ולתבוע את הפיצוי.

יש בידה מסמך כלשהו על הגעתה באיחור לקנקון המדהימה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את פרטי הטיסה המקוריים ואת פרטי הטיסות החלופיות.

במקום לנחות ב-9 בבוקר, היא נוחתת ב-18:40.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, אוכל צמחוני היה בטיסה?

כבר קרו לי מקרים דומים שהבקשה לא נקלטה, חיש מיד הביאו לי מנה צמחונית.

גם ככה האוכל בטיסות לא להיט, לפחות ניזונים ממשהו..

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לטיסה אלה לאוכל .וזה שהאוכל כתוב כשר באמת מעיד על זה שהוא כשר ? זה שחברות תחמנים שאפילו לא מבקרים במתחמים אלה שולחים מישהו לאסוף מעטפה פעם בחודש חותמים ( חתם סופר = אחד חותם השני סופר) על זה באמת אפשר לסמוך ? בישראל שפה הכל אמור להיות כשר כל שבוע עושים בדיקות במפעלים ומראים שכל קשר בין שחיטה כשרה אמיתית למציאות בשטח זה מקרי ביותר ובחול בכלל מי יודע מי קונה מה ומאיפה . זה הכל בדיחה אחת גדולה על חשבון הלקוחות. היתה אוכלת אוכל טבעוני לא היה קורה לה כלום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות הזרות קונות את המזון הכשר בחו"ל. יצא לי לקבל מנות כשרות שיוצרו באנטוורפן, האריזה השחורה ממש התאימה לאוכל המגעיל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברות הזרות קונות את המזון הכשר בחו"ל. יצא לי לקבל מנות כשרות שיוצרו באנטוורפן, האריזה השחורה ממש התאימה לאוכל המגעיל.

שחזרתי מתאילנד בפעם הראשונה עם אל-על קיבלתי ארוחה שנארזה בתאילנד והיתה עליה חותמת של בית חב"ד בתאילנד, בפעם השנייה שטסתי לתאילנד עם אוזבקיסטן איירוויז קיבלתי בכל הטיסות מנות שרשום שנארזו בתמ"מ בנתב"ג (הבנתי שאוכל לטיסות לפעמים מחזיק כמה שבועות), בטיסת אל-על האחרונה שלי מהארץ לציריך חוץ מהחביתה כל השאר היה באריזות סגורות (יוגורט, ממרחים ועוגיית לוטוס), בטיסות שלי עם סוויס וחברת הבת שלה אדלוויס קיבלתי אוכל של חברה שנקראת "שלום אייר קייטרינג" עם חותמת של רב משוויץ.

כל חברה עובדת עם הספקי מזון שלה ואל-על לא מוכרת מנות לאף חברה.

אני יודע שהכשרות בארץ היא די "שכונה" אבל מהתרשמות שלי בחו"ל יש יותר הקפדה כיוון שהעובדים הם מקומיים ברוב המסעדות, בקנקון שישבתי במסעדה כשרה ראיתי בחור עם כיפה שכל הזמן הסתובב במטבח ובמסעדה אחרת ראיתי דף עם הנחיות לגבי עבודה עם המזון ונאמר לי מהמקומיים שכל בוקר מגיע רב של בית חב"ד כדי להדליק את האש.

שמעתי גם מחבר שעבד במסעדה יוקרתית בירושלים שמי שמשלם על כשרות של בד"צ העדה החרדית, אז המשגיח שם נמצא משמרת שלמה ומתפקד כעובד מטבח לכל דבר.

עריכה אחרונה על ידי itsik170

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהלות לא תקינה ומגיע על כך פיצוי.

תמלא טופס תלונה מדוייק עם השתלשלות האירועים, שם מדויק של הנוסעת, מספרי טיסות, eticket וכו'.

https://www.airfrance.com/vlb/ecrm/IL/en/local/core/engine/ecomplaint/InitComplaintAction.do

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהם מאוד התאמצו לעזור לה.

טיסה עם שני קונקשנים מועדת לפורענות, כל עיקוב קטן יכול לדפוק לך את הכול.

אני טסתי עם אייר פראנס מניו יורק לפריס ומשם לישראל.

הדיילים מניו יורק לפריס לא דיברו מילה באנגלית.

אי אפשר היה להזמין כוס מים מהצרפתים הדפוקים האלה.

מזל שהם הבינו בירה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייר פראנס ידועה לשמצה מבחינת השירות (ולא רק).

בשנים 2013-14 טסתי אתם מספר פעמים, רמת השירות נעה בין מצויינת למחפירה.

הקונקשן ב-CDG מצריך הליכת מרחקים גדולים מאד, גם בתוך אותו טרמינל (5).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לטיסה אלה לאוכל .וזה שהאוכל כתוב כשר באמת מעיד על זה שהוא כשר ? זה שחברות תחמנים שאפילו לא מבקרים במתחמים אלה שולחים מישהו לאסוף מעטפה פעם בחודש חותמים ( חתם סופר = אחד חותם השני סופר) על זה באמת אפשר לסמוך ? בישראל שפה הכל אמור להיות כשר כל שבוע עושים בדיקות במפעלים ומראים שכל קשר בין שחיטה כשרה אמיתית למציאות בשטח זה מקרי ביותר ובחול בכלל מי יודע מי קונה מה ומאיפה . זה הכל בדיחה אחת גדולה על חשבון הלקוחות. היתה אוכלת אוכל טבעוני לא היה קורה לה כלום .

ידידי, אל תגיב בבקשה בנושאים שאתה לא מבין בהם. אתה נשמע בדיוק כמו אלו שלא מבינים כלום בתחום הרכב אבל מדברים בביטחון.

חתימה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון - כנראה הולכים לתביעה.

הבחורה יצרה קשר עם אייר פראנס לגבי פיצוי, הם הפנו אותה לאל-על בטענה שברגע שהעבירו אותה לטיסת אל-על אז ה

האחריות עוברת לאל-על.

אל-על מחזירים אותה לאייר פראנס וטוענים שהם סך הכל "עשו טובה".

כרגע ייעצתי לה לתבוע את שני החברות והשופט יחליט מי אשם.

כמובן שגם ראיתי תקדימים של אנשים שהזמינו כשר וגם זכו בתביעה שלא סופק להם האוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור של rebooking ידוע כמועד לפורענות.

לא מזמן קראתי סיפור מארה"ב, שאני זוכר את כל פרטיו, אבל זה המתאר הכללי: על שני נערים שטסו ללא ליווי מבוגר, אני חושב שהיו בני 17. בקטע הראשון לא היתה בעיה, אבל לקטע השני של הטיסה העבירו אותם למטוס של חברה אחרת - אבל הצוות סרב להעלות אותם לטיסה. הסיבה: בחברה הראשונה הסכימו להטיס נערים ללא ליווי מגיל מסויים (נניח 14), בחברה האחרת מגיל יותר מבור (נניח 16). כיון שהיו בין לבין החברה הראשונה הטיסה אותם, השניה סרבה, והם נתקעו בנמל תעופה לא מוכר ובלי מי שיטפל בהם, וגם בלי שהוריהם ידעו מה עלה בגורלם. זה קצת יותר חמור מבעיה של מזון כשר או איחור של כמה שעות בהגעה.

פות"ש - איזה חברה ניהלה את כל ה-rebooking המסובך הזה?

לגבי אחריות - כנראה שיש כללים ברורים ב-IATA. אבל צריך מישהו בעל ידע מתאים - עורך דין המתמחה בחוקים אלה.

ולקח לנוסעים: מי שבונה תכנית טיסה עם קונקשנים קצרים צריך להביא בחשבון פקשושים. סתם דוגמא - לי היתה טיסה שהתעכבה 5 שעות, כמובן שאיחרתי לטיסת ההמשך. למזלי היה מדובר בקטע קצר עם טיסות כל שעה, אז נמצא פתרון בקלות. אבל לבנות תכנית טיסה עם קונקשנים "חמים" וקוי המשך דלילים זה סיכון לא קטן. כיום, כאשר די מקובל לטוס ב-LCC ולרכוש מספר כרטיסים נפרדים זה עוד יותר מסוכן, כיון שאחור בטיסה הראשונה עלול לגרור no show בטיסת ההמשך, הכסף ירד לטמיון והחריות למצוא פתרון תהיה על הנוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...