Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ללאון 225/40/18

BeBest
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צכרתי את הרכב עם 23 אלף ק"מ ולא ראיתי משהו בצמיגים האלה.

לגביי הקניה, אני רוצה לשכוח מזה פשוט, בא בזמן לא טוב בכלל הפנצ'ר הזה. לא נסעתי הרבה בגדול על הרכב (2500 ק"מ בכמעט 4 חודשים זה כלום), וכמו שכתבתי, אני נוסע רגוע, לא הולך למסלולים ולא לוקח פניות ב130, חח.

אז בנתיים אני בסדר.

ולא אמרת משהו לא במקום, לא סתם נכנסתי לפה לשאול. יש כאלה שאומרים שהצמיגים שלי בסדר ויש כאלה שאומרים שהם חרא, מה לעשות :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבל פשוט להבא שהפותש לא ירוץ לקנות צמיגים בקלות דעת אלה יראה איזה צמיג יהיה עדיף לו באמת(תקציבית ופרקטית)

אתה נשמע כאילו נקנו צמיגי "לינג לונג" במחיר של PS4 ולא צמיגים מקוריים של היצרן מהשורה הראשונה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים שלא שווים תכסף שאתה משלם עליהם...

היה לי S001 וסורי זה צמיג סביר מינוס ולא צמיג שמצדיק את המחיר שלו(שנע סביב 700+ שקל), מנסיון שעל האוטו שלי שמגיע איתם במקור גם כן, PS4 משאיר הרגשה הרבה יותר טובה, מחליק פחות ותחושה אחרת בהגה. בריג'סטון לדעתי מגיע עם סתם מחיר מנופח.

ונטוס V12 איבו 2 מרגיש טוב יותר מהם ועולה 500 שקל בערך לצמיג, זאת הדעה שלי לאחר נסיון של קפיצות בין כמה וכמה צמיגים(וכן הלך לא מעט כסף עד שמצאתי מה שמתאים לי לסיגנון הנהיגה שלי).

נכון להיום התחושה ואחיזה והתגובה הכי טובה שקיבלתי היא AD08R כמו כן Z222 שעבר לסרן האחורי גם אוחז טוב מאוד.

נכון שאלו צמיגי אקסטים אבל בנהיגה יומיומית רגילה ומסלולים או טיולים(פעם בחודש) עם פניות כייפיות הם יחזיקו בלי בעיה ת30 אלף ואפ יותר, הכל תלוי בהתגרזנות שלך על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי iliahrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם יש ביקורות טובות על הפוטנזה s001 רק בארץ זה צמיג מושמץ

אני רוצה להאמין שסיאט בדקו את טיב הצמיגים לפני שהלבישו אותם על רכבים ספורטיביים יחסית

הפוטנזה צריך חימום לפני שמתגרזנים איתו.

איזה צמיגים אתה נועל היום?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נוסע הרבה על לאון 1.8T במשפחה.. הרכב עם 20K בסה"כ והצמיג מחליק בפניות, גם בעצירות חזקות לכיוון הפנייה בכלל ..

ברכב העיקרי שלי הרכבתי MIchelin Energy saver כסט קדמי (205/55/16) והאחיזה הרבה יותר גבוהה מצמיג עם 245 מ"מ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפוטנזה S001 בלאון החדשה 225/40/18, טריים - תאריך יצור סוף 2017. אחיזה מצויינת, שקט ונוח.

ברכב הקודם היו לי אסימטריק 3 ולפניהם ZE914 באותו רוחב כמו בלאון.

גם בפוטנזה וגם אסימטריק 3 צמיגים מצויינים, מה שאי אפשר להגיד על ZE914 שמחליק ביבש ועוד יותר ברטוב.

לפי ההרגשה האסימטריק קצת יותר טוב מהפוטנזה, אבל ההבדל לא קריטי.

כותבים מעלי שהפוטנזה הוא צמיג לא טוב, או מחליק, אפשר לדעת מתי התאריך יצור שלהם וכמה שנים הם עמדו בשמש הישראלית?

זה פשוט לא נכון להשוות צמיג יבש, ישן ושחוק מול צמיג חדש שעכשיו הרכיבו אותו על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפאלקן עלה לי 1860 שקל ואסימטריק 3 עלה לי 2200 שקל. ההבדל הוא לא פי 2 וחצי.

ציינתי את הפאלקן כי פותח השירשור ציין אותו וגם היה לי ניסיון עם הצמיג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הפוטנזה S001 בלאון החדשה 225/40/18, טריים - תאריך יצור סוף 2017. אחיזה מצויינת, שקט ונוח.

ברכב הקודם היו לי אסימטריק 3 ולפניהם ZE914 באותו רוחב כמו בלאון.

גם בפוטנזה וגם אסימטריק 3 צמיגים מצויינים, מה שאי אפשר להגיד על ZE914 שמחליק ביבש ועוד יותר ברטוב.

לפי ההרגשה האסימטריק קצת יותר טוב מהפוטנזה, אבל ההבדל לא קריטי.

כותבים מעלי שהפוטנזה הוא צמיג לא טוב, או מחליק, אפשר לדעת מתי התאריך יצור שלהם וכמה שנים הם עמדו בשמש הישראלית?

זה פשוט לא נכון להשוות צמיג יבש, ישן ושחוק מול צמיג חדש שעכשיו הרכיבו אותו על הרכב.

הגיעו לבושים כברירת מחדל על המתיחת פנים הצמיג היה עם ייצור של חודשיים(קיבלתי תרכב במאי הצמיג היה ממרץ)

אחרי חצי שנה החלפתי לZ222, הצמיג היה מחליק גם אחרי שהיה בנסיעה של שעה, היה לו 75% מהבשר כשהחלפתי (עבר 20 אלף) נכון להיום הZ222 עשו אצלי 12 אלף ונראים ממש טוב(אחרי פעמיים מסלול והרבה אבל הרבה כבישים מפותלים-גלבוע,יער שוייץ, מבוא חמה, כביש כינרת-אלומות).

S001 היה מחליק לי בפניה בינונית/אגרסיבית, היום עם הZ222 אני לוקח פניות ב60-80 ורק הזנב מחליק מעט(או נותן הרגשה שהולך לברוח) כי עדיין נועל S001 הפרונט לאומת זאת דבק, אותם כבישים עם S001 הייתי לוקח ב40-50 כדי לא להחליק והייתי מרגיש שאני על גבול האחיזה.

בנוסף הייתה פניה שכמעט נהרגתי בה כשהאוטו נעל S001, אחרי שהחלפתי ל Z222 האוטו עשה את אותה פניה באותה מהירות ונשאר בין הקוים בלי סצנות, אז תגידו S001 צמיג טוב? הוא טוב למי שנוסע יום יומי בלי להגיע לגבולות אחיזה ולא תוקף פניות! מי שמחפש אחיזה לא להתקרב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיעו לבושים כברירת מחדל על המתיחת פנים הצמיג היה עם ייצור של חודשיים(קיבלתי תרכב במאי הצמיג היה ממרץ)

אחרי חצי שנה החלפתי לZ222, הצמיג היה מחליק גם אחרי שהיה בנסיעה של שעה, היה לו 75% מהבשר כשהחלפתי (עבר 20 אלף) נכון להיום הZ222 עשו אצלי 12 אלף ונראים ממש טוב(אחרי פעמיים מסלול והרבה אבל הרבה כבישים מפותלים-גלבוע,יער שוייץ, מבוא חמה, כביש כינרת-אלומות).

S001 היה מחליק לי בפניה בינונית/אגרסיבית, היום עם הZ222 אני לוקח פניות ב60-80 ורק הזנב מחליק מעט(או נותן הרגשה שהולך לברוח) כי עדיין נועל S001 הפרונט לאומת זאת דבק, אותם כבישים עם S001 הייתי לוקח ב40-50 כדי לא להחליק והייתי מרגיש שאני על גבול האחיזה.

בנוסף הייתה פניה שכמעט נהרגתי בה כשהאוטו נעל S001, אחרי שהחלפתי ל Z222 האוטו עשה את אותה פניה באותה מהירות ונשאר בין הקוים בלי סצנות, אז תגידו S001 צמיג טוב? הוא טוב למי שנוסע יום יומי בלי להגיע לגבולות אחיזה ולא תוקף פניות! מי שמחפש אחיזה לא להתקרב

נשמע לי מוכר.

ב vrs קרו מצבים שה s001 היו אוחזים בצורה מדהימה. וקרו מצבים שפתאום בלי כל התראה מוקדמת האחיזה מתנתקת והרכב מתחיל להחליק (גלגלים קדמיים). תופעה של הצלחתי להסביר, זה כאילו ברגע שהם מאבדים אחיזה הם זורמים עם זה, כאילו הם אומרים: "אם כבר אז כבר".

אותו דבר למרבה ההפתעה בסופרב 4x4 ספורטליין.

מצב ספורט, סיבובים אחיזה סבירה בהחלט לצמיגים האלה, ואז קרה לי באיזה סיבוב חזק ימינה שהצמיגים איבדו אחיזה כמו שקרה לי אז ב vrs.

מתכנן להחליף ל ps4 אבל אני ישטח את הצמיגים קודם לכן כי חבל האמת.....

*** אגב, מישהו יודע אם במידה 235/40/19 ניתן להביא ps4s?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מוכר.

ב vrs קרו מצבים שה s001 היו אוחזים בצורה מדהימה. וקרו מצבים שפתאום בלי כל התראה מוקדמת האחיזה מתנתקת והרכב מתחיל להחליק (גלגלים קדמיים). תופעה של הצלחתי להסביר, זה כאילו ברגע שהם מאבדים אחיזה הם זורמים עם זה, כאילו הם אומרים: "אם כבר אז כבר".

אותו דבר למרבה ההפתעה בסופרב 4x4 ספורטליין.

מצב ספורט, סיבובים אחיזה סבירה בהחלט לצמיגים האלה, ואז קרה לי באיזה סיבוב חזק ימינה שהצמיגים איבדו אחיזה כמו שקרה לי אז ב vrs.

מתכנן להחליף ל ps4 אבל אני ישטח את הצמיגים קודם לכן כי חבל האמת.....

*** אגב, מישהו יודע אם במידה 235/40/19 ניתן להביא ps4s?

ל"א משחק הרבה פעמים תפקיד מהותי בזה, מניסיון שחיפשתי אחיזה אופטימלית, היה לי גם אותו משחק עם Z222, ישבתי אחרי כל מקצה בפצאל ושיחקתי עם הל"א.

השארתי אותו ככה אחרי המסלול(אחרי שמצאתי את הנקודה) וואלה האוטו דבק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

אני והמזל נחס שלי.

במרץ החלפתי 2 צמיגים קידמים חדשים (קיבלתי את הרכב ב11/2/18)

עכשיו 5 דקות לפני שאני מגיע לעבודה, קופץ לי "לבדוק אוויר בצמיג אחורי בצד ימין" [emoji34]

קיצור, אפשר לתקן?

או שוב להחליף 2 צמיגים??IMG_20181105_230902.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעת דופן מוחשית. אסור לתיקון.

אבל אולי מספיק צמיג אחד, בעיקר שאחורי. תלוי בשחיקה.

יש להם 6136 ק"מ.

בפעם הקודמת (סוף מרץ 2018) נדפקו לי 2 הצמיגים הימנים של הרכב (קידמי ואחורי), וקניתי 2 חדשים ושמתי מקדימה, השמאלית שהייתה מקדימה, שמצי אחורה בצד ימים (שזה צה שיש לה פנצ'ר עכשיו :-( )

הייתי כמעט בטוח שאסור לתקן, לא יודע אם לקנות 2 חדשים ולשמור את התקינה או לתת אותה בתור תשלום ושיוריד לי קצת את המחיר או לא יודע מה עוד אפשר בדיוק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, הצמיג השמאלי אחורי כרגע (מקורי, נכון?) עם הק"מ שרשמת?

לא רואה על פניו במקרה הנ"ל בעיה להחליף רק צמיג אחד, אלא אם השחיקה בפועל משמעותית ביחס לצמיג חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...