Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה להאמין לאתרים האלה גם, אבל הם פחות רלוונטים לישראל, גלאסדור בקושי מראה תוצאות שאתה מחפש שכר בארץ, באחרים אין בכלל אופציה לישראל.

מראש אמרתי שאני לא הולך לדבר על ארה"ב מכיוון שכל הת'רד הזה הוא על ישראל וגם אין לי באמת מושג מה הולך שם, אני יכול גם לתת דוגמאות על קנדה אבל מה זה רלוונטי?

אשמח אם תסביר את המשפט האחרון שלך, מי זה אלה שאתה מכיר שהם היו באמת היו דוואופס ולא סיסטם? לא זכור לי שלפני עשור ה"תפקיד" היה קיים.

שהתחילו לדבר על התנועה והבינו את הצורך נהרו אליו מכל הסוגים, אנשי ALM, אינטגרציה, סיסטם, אוטומציה ואפילו מפתחים, לא זכור לי שמישהו נולד עם הטייטל הזה.

קודם כל מגמות בעולם מחלחלות לישראל

זה לא שוק בוואקום וזה קורה מהר מאוד.

לגבי החלק השני - אני מתייחס לאנשים שהטייטל שלהם בין 2012-2016 פלוס מינוס היו נינגות דוואופס - הפכו כולם פתאום לfull stack cloud developers לדוגמא

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בכל פעם שאני שומע איזו הטייה של אחד מהביטויים בסגנון ״נינג׳ה״ או ״רוקסטאר״ אני מתאפק שלא לשבור משהו.

אגב, זה אחלה כלי לסינון ספריות - ברגע שיוצר/מתחזק הספרייה מכנה את עצמו באחד הביטויים האלה, היא נפסלת במיידי.

לא להאמין כמה באגים מנעתי בשיטה הזו...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...