דף 10 מתוך 12 ראשוןראשון ... 789101112 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 136 עד 150 מתוך 168

נושא: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

בעניין: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

איך שאני רואה את זה האפשרויות שלי נעות בין להיות בוגר קורסים בתכנות ללא תואר (כלל) ולצאת לשוק בגיל 34-35 או להיות בוגר תואר במדעי המחשב ללא קורסים ולצאת לשוק בגיל 38-39 או ללכת לתואר בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת בר אילן (אני מתקבל) ולצאת לשוק עם רישיון רו"ח בגיל 39-40, אבל עם הרבה ניסיון מקצועי מתחת לחגורה.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של יבגניפ

לאן אתה מצפה להתקדם?
    אתה כנראה לא תגיע להיות זה שכותב את הקרנל בגרסה הבאה של windows בכל מקרה.
    המקסימום שאתה יכול לצפות לו זה צבירת ניסיון ואולי שיפור בשכר כפונקציה של הניסיון שלך.
    קורסים במטריקס מבטיחים שיבוץ ראשוני כלשהו, לדעתי, שזה יותר טוב מכלום. המשכורות, כנראה, עדיין יהיו גבוהות ביחס לממוצע במשק. העבודה, כנראה, תהייה פיתוח מסכים לאפליקציית ניהול באיזה בנק, שמוציאים לה גרסה פעם בחמש שנים.
    אבל בברנות בתחום, כל עוד אין משברים כמו זה של 2008-2009, זה משהו שיכולים להרשות לעצמם בוגרי אוניברסיטאות טובות במשרות ג'וניור, אנשים עם ניסיון מחברות שלא נחשבות למעפנות, יוצאי יחידות טכנולוגיות עד רמה מסוימת.
    אתה לא שם וגם לא תהייה שם. זה לא דבר רע בפני עצמו. אתה פשוט צריך להבין עם עצמך למה אתה יכול לצפות ריאלית, אפילו במקרה הכי טוב.

עריכה: אם הייתי אתה, הייתי כנראה לומד חשבונאות וכלכלה בבר אילן, ואם היו לי הנתונים לכך, עושה מסלול ישיר לתואר שני.
    בהצלחוי
    ציטוט פינדר כתב: הצג הודעה
    תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

יבגני, אתה צודק לגמרי. אני צריך להיות ריאלי.

לנסות להיכנס לעולם ההייטק בתור מתכנת או לאכול חצץ עוד מספר שנים ולהיכנס לעולם ההייטק בתור איש כספים.

כל דרך שאבחר תדרוש ממני לרדת ל-50% משרה ולרדת ברמת חיים.

אני צריך לשבת עם עצמי ולהחליט. נכון לעכשיו אני נוטה לכיון תואר בחשבונאות בבר אילן + תואר שני בחשבונאות שאוכל לסגור בשנה.

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

ציטוט ChemGuy85 כתב: הצג הודעה
    איך שאני רואה את זה האפשרויות שלי נעות בין להיות בוגר קורסים בתכנות ללא תואר (כלל) ולצאת לשוק בגיל 34-35 או להיות בוגר תואר במדעי המחשב ללא קורסים ולצאת לשוק בגיל 38-39 או ללכת לתואר בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת בר אילן (אני מתקבל) ולצאת לשוק עם רישיון רו"ח בגיל 39-40, אבל עם הרבה ניסיון מקצועי מתחת לחגורה.
    בשתי האופציות הראשונות אתה תצטרך להיות מעל הממוצע של המקבילים שלך (לקורס או לתואר), ולנסות לצבור במקביל נסיון עצמאי בפיתוחים של Open Sources שונים, או להיכנס עמוק עמוק לנישה מסוימת ולקוות שתישאר שם דרישה בעוד שנה שנתיים.

אבל אני חושב שכל זה ממש מוקדם בהתחשב במה שאתה יודע על עולם התכנות, תלמד תכנות פייתון כדי להבין איך עובד תכנות, איך אתה מרכיב תוכנה מאוסף של "קוביות לגו" קטנות (בעניין הזה C למשל נחותה מפייתון, כי C זה כמו חבילת לגו קלאסיק ופייתון נניח לגו Creator חללית, עם מה יותר קל לבנות חללית?).
    כלומר C תתן לך המון המון קוביות לגו קטנות, ואתה תצטרך להרכיב מהם את הקוביות הגדולות ואז את התוכנה שלך, פייתון תתן לך קוביות גדולות שמהן תוכל ישר להרכיב את התוכנה שלך (היא תתן לך גם קוביות קטנות, עד לרמה מסוימת, מתחת לזה לא רלוונטי אליך כרגע).

הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות בפוזיציה שלך כרגע זה לעבור לחצי משרה, לקרוע את התחת בבוט קאמפ או בתואר מדמ"ח, לעבור מראיון עבודה לראיון עבודה עד שאתה מוצא משרת ג'וניור, ואחרי שלושה חודשים להגיד לעצמך "זה לא מה שחשבתי שאני אעשה בעבודה".
    ויצאת עם חור בכיס של כמה עשרות אלפי שקלים, שנים מבוזבזות, ותסכול עמוק.

האנשים שנכנסים לעולם התכנות בשביל השכר סובלים מהר מאוד מתסכול ונשטפים החוצה מהר מאוד, במקרה הטוב לאיזורים אחרים בעולם ההייטק (ניהול מוצר, ניהול פרויקטים, DevOps, IT וכו')
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

6. חבר הפורום הבא הודה לm3x7r3m3 על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

ציטוט m3x7r3m3 כתב: הצג הודעה
    האנשים שנכנסים לעולם התכנות בשביל השכר סובלים מהר מאוד מתסכול ונשטפים החוצה מהר מאוד, במקרה הטוב לאיזורים אחרים בעולם ההייטק (ניהול מוצר, ניהול פרויקטים, DevOps, IT וכו')
    גם באזורים אלה מרוויחים לא רע בכלל. זה אפילו לא נדיר למצוא אנשים שהם לא מפתחים, שמרוויחים יותר ממפתחים באותה חברה.

פורמוהוליק הסימלון של Liviur

לא כשהם באותה רמת בכירות / ניסיון.
    כל טחד מהתפקידים שציינו נמצא ברמות שכר נמוכות יותר מפתחים.

(אילי יש יוצאי דופן - אבל ממה שנתקלתי בשוק הישראלי והאמריקאי - זה ממש לא המצב)

If living is for learning
    Then dying is forgetting

9. חבר הפורום הבא הודה לLiviur על ההודעה המועילה הזאת:

נהג צעיר (> 150 הודעות)

רמות השכר של Devops זהות, ולעתים גבוהות, מרמות השכר של מפתחים. זה מידע אישי ביותר מחברה אחת.
    מנהלי מוצר ופרויקטים כמובן מתחילים נמוך יותר אבל אחרי הרבה שנות נסיון זה די מתאזן.

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות)

האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

לא משנה מה תעשה, לא חושב שיש מוטיבציה להתחיל ללמוד תכנות מ-c.

אני אומר את זה כמישהו שכותב בC ביום יום.
    אם תלמד חודש פייתון וחודש C כנראה שתגיע למקומות הרבה יותר רחוקים בפייתון. רק הזמן שתבזבז על התקנות וקומפילציה ב-C יכול להיות זמן של טאסק נחמד בפייתון.

לא מדבר בכלל על באגים, ב-c תוכל לבזבז שעות כדי להבין מה לא בסדר רק כדי שבסוף תראה שחסר לך איזה & או שהגדרת משתנה לא נכון והגעת לoverflow. זה דברים שלמישהו שלא נגע בקוד בחיים יכולים לאכול המון זמן שיכל ללכת לכתיבה של קוד.

תחשוב על זה כמו בירוקרטיה בארץ אל מול בירוקרטיה במדינה נורמאלית. ב-C יש הרבה בירוקרטיה ואתה סך הכל רוצה ללמוד לתכנת.

C לא יהפוך אותך ליותר גיבור או יותר מבין בקוד. זו פיקציה לטעמי.
    נערך לאחרונה על ידי farkash7 : 15/11/19 ב-15:24
    HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

ציטוט MiniMiz3r כתב: הצג הודעה
    רמות השכר של Devops זהות, ולעתים גבוהות, מרמות השכר של מפתחים. זה מידע אישי ביותר מחברה אחת.
    מנהלי מוצר ופרויקטים כמובן מתחילים נמוך יותר אבל אחרי הרבה שנות נסיון זה די מתאזן.
    לגבי Devops זה היה המצב לתקופה דיי מסוימת בזמן - שלפי מה שאני רואה ומכיר - נגמרה דיי לפני כמה שנים - אולי נותרו שאריות של זה.
    מה גם שיש לתפקיד הזה תקרות הרבה יותר ברורות.

מנהלי מוצר ופרוייקטים - עולים בשכר רק כשהם מגיעים משמעותית גבוהה יותר בהיררכיה האירגונית - ברמה שרוב המפתחים בה בהרבה מקרים עברו גם הם לתפקידי ארכיטקטורה / ליד וניהול.

גם מידע אישי / מעקב אחרי גלאסדור ומקורות נוספים וכו בהרבה יותר מחברה אחת וביותר משוק אחד מבחינת מיקומים בעולם.

Then dying is forgetting

נהג חדש (> 40 הודעות)

ציטוט farkash7 כתב: הצג הודעה
    לא משנה מה תעשה, לא חושב שיש מוטיבציה להתחיל ללמוד תכנות מ-c.
    שנה שעברה התחלתי ללמוד תכנות מ- C, נתנו לנו מטלה - לבנות תוכנה שקולטת sets מהמשתמש ועושה פעולות בינהם, יצא לי 200 ומשהו שורות קוד.
    הכי מתסכל היה כשהתחלנו ללמוד פייתון וגילינו ש sets כבר מובנים בשפה... לא צריך מצביעים, לא הקצאה דינאמית ולא נעליים

מעולה - אז למדת מה זה סט ואיך לממש אותו.
    (מבנה נתונים והמימוש שלו בזיכרון)
    אם אתה יודע גם להסביר מתי להשתמש בו ומה הסיבוכיות זמן של חיפוש , הוספה ומחיקה - אז אשכרה למדת משהו חשוב ששואלים / משתמשים בראיונות לתפקידי פיתוח ״של גדולים״ בכל שפת תכנות שתשתמש.

בתוצר הסופי תשתמש - אבל אף אחד לא יבקש ממך בראיון לכתוב משהו שמקבל 5 קלטים ועושה משהו.

זה בדיוק ההבדל בין משהו שממלא שורות קוד למפתח.

לדוגמא - בראיון שלי באמזון לא ממזמן הייתי יכול להשתמש במערך או סט כדי להוסיף ולהסיר אובייקטים בשאלה.
    אם הייתי משתמש בהם כמו שהם בשפה - היו מראים לי יפה את הדלת
    לכומת זאת בגלל שהבנתי מי נגד מי - הבנתי שצריך לעשות מבנה נתונים קצת שונה עם עוד מידע שהגדילה / קטינה שלו במקרי קיצון מינימליים.
    נערך לאחרונה על ידי Liviur : 16/11/19 ב-15:53
    Then dying is forgetting

נהג צעיר (> 150 הודעות)

מה שרק מחזק את הטענה שהידע הזה לא רלוונטי לחלוטין למי שרוצה להתנסות קצת בפיתוח תוכנה כדי לקבל מושג ראשוני על מה מדובר.
    זה שבראיונות עבודה שואלים שאלות שאין קשר בינן לבין עבודה (ולכן מספיק לשנן פתרונות מספר כדי להתקבל), זו בעיה אחרת.

להפך ...
    כל ״קוד קוף״ יכול לכתוב תוכנה שמקבלת 5 קלטים

אבח מי שמפתח באמת ומבין מה הוא בונה יכול לכתוב מערכת עם אופטימיזציה אמיתית שבסקייל של מליוני משתמשים לא תצריך 1000 שרתים.
    יש לי הרבה ביקורת על סגנון הראיונות (יותר בארץ אגב) אבל זה דווקא מפריד יופי אנשים שעברו כמה קורסים למהנדסי תוכנה.
    Then dying is forgetting

נגמרו ימי החידות הגיון מצד אחד ומצד שני ימי התקרא סינטקס בשפה מסוימת ותראה איפה שכחו את הנקודה פסיק.
    שואלים שאלות אלגוריתמיות , מבני נתונים וsystem architecture רציניים עם אפליקציה ישירה למערכות בסקייל בכמעט כל חברה גדולה פה - כי מצפים מאנשים שמרוויחים 6 ספרות בדולרים שנתי - לתת את הערך שמשהו שרק סיים בוטקאמפ / מפתח במדינות זולות לא יכול לתת.
    וכן - הדברים האלו מהקורסים של מבני נתונים ואלגוריתמים דווקא מתרגמים יפה למערכות בסקייל - גם אם מה שנחוץ זה ההבנה ולא המימוש בחלק גדול מהפעמים.
    צריך לדעת למה לבחור סט או Hash map ועצים ולא לעשות איטרציה על מערך.
    Then dying is forgetting

18. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של יבגניפ

סביר שאין שאלה אחת כזו שישאלו, שלא תמצא במספיק מאמץ בפורומים, אתרים שאמורים להכין אותך לראיונות עבודה וכו'.
    הרבה יותר מעיין, לדעתי, להבין אם הבן אדם מולך יודע להסביר מה הוא עשה עד היום, ולמה בחר בפתרונות אשר בחר בהם.
    את זה באמת אי אפשר ללמוד בקורס של כמה שבועות.
    שאלה מהסוג שאתה מתאר, liviur, כנראה יצליח לפתור מי שאתמול סיים תואר ראשון, והחומר מהקורסים הרלוונטים עדיין יחסית טרי אצלו בראש.

ציטוט פינדר כתב: הצג הודעה
    תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

דף 10 מתוך 12 ראשוןראשון ... 789101112 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זה הכרחי? (ננעל עקב כותרת לא ענינית. הכרחי לקרוא את כללי הפורום)
    By avioo360 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 19/02/16, 20:16
  2. קריירה במדעי המחשב, מה עם העתיד?
    By yaniv572 in forum אוף-טופיק
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 27/05/14, 10:31
  3. חזרה על החומר במדעי המחשב - JAVA
    By roeibf in forum אוף-טופיק
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 28/08/13, 15:58
  4. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 28/05/13, 23:24