דף 8 מתוך 12 ראשוןראשון ... 567891011 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 106 עד 120 מתוך 168

נושא: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

סמכות אודיו - חשמל הסימלון של מרק10

בעניין: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

ציטוט Liviur כתב: הצג הודעה
    לדוגמא - לא ממזמן התחלתי לעשות עם חבר פרויקט קטן של ארדואינו שיהיה שעון גדישה וטמפ׳ שמן לרכב שלו כי רצינו לעשות משהו קצת שונה. (והפיתוח לזה דיי קטן)
    אשמח לראות את הפרוייקט הזה. אם יש סכימות חשמליות מה טוב וגם צילום של הפרוייקט הסופי.

אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת רק מילה בעברית חודרת
    אל עורקיי, אל נשמתי בגוף כואב, בלב רעב כאן הוא ביתי...

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

פורמוהוליק הסימלון של Liviur

ציטוט מרק10 כתב: הצג הודעה
    אשמח לראות את הפרוייקט הזה. אם יש סכימות חשמליות מה טוב וגם צילום של הפרוייקט הסופי.
    יש סכימות של החלקים בנפרד עם הBoost עובד (לEGT הבאנו בקר חיצוני ולטמפ׳ שמן השתמשנו בבקר שהוא התנגדות משתנה) ושליטה ב2 מסכים.
    אני צריך לחפור במחשב השני כי בדיוק התחלתי לנקות את המחשב עבודה.

בגדול יש המון פרויקטים דומים אונליין לא רעים שאפשר לגגל בשניה.
    אם אתה רוצה לינקים לחלקים (חיישנים וכו) גם תגיד לי - אני אשלח לך.
    If living is for learning
    Then dying is forgetting

4. חבר הפורום הבא הודה לLiviur על ההודעה המועילה הזאת:

ציטוט hans כתב: הצג הודעה
    נ.ב.
    לעניין ״מה עושה מתכנת בחיי היומיום עם הכישורים שלו״ - רובם אנשים אינטלגנטיים ולכן הם מסתדרים בכל מצב.
    מבחינת כישורי ידיים או יכולות יצירתיות למיניהן - זה מתפרס לכל קצוות הקשת, לא שונה משאר האוכלוסייה.
    אתה טועה. הצעירים של ימינו שעוסקים בתחום שציינת רובם לא יודעים דבר או חצי דבר בעשייה יצירתית או לעבוד עם שני הידיים חוץ מאשר הקלדה. גם להחליף גלגל ברכב בגלל פאנצ'ר רובם לא יודעים ובמקרה הזה הם מתקשרים לאבא...יש לי אחד כזה.

רובם כן יודעים לחבר כבל HDMI בין המחשב לטלוויזיה או להתעסק עם השלט של הממיר כאשר סבתא נתקלת בבעיה. גם זה משהו וחס וחלילה אני לא מזלזל בידע הזה.

6. חבר הפורום הבא הודה למרק10 על ההודעה המועילה הזאת:

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של David32

גם להחליף גלגל ברכב בגלל פאנצ'ר רובם לא יודעים ובמקרה הזה הם מתקשרים לאבא...יש לי אחד כזה.
    אולי תלמד אותו?
    נראה לי שזה די דבר בסיסי, מגיל צעיר ידעתי איך מחליפים גלגל, אני בטוח שגם שימפנזה אפשר ללמד לעשות את זה. איך יצא שהבן/בת שלך לא יודע/ת להחליף גלגל?
    ציטוט SlowRide כתב: הצג הודעה
    עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
    ציטוט Pika007 כתב: הצג הודעה
    זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.

ציטוט David32 כתב: הצג הודעה
    אולי תלמד אותו?
    נראה לי שזה די דבר בסיסי, מגיל צעיר ידעתי איך מחליפים גלגל, אני בטוח שגם שימפנזה אפשר ללמד לעשות את זה. איך יצא שהבן/בת שלך לא יודע/ת להחליף גלגל?
    כול היום מול המחשב. ככה זה כשאתה מגיל 14 כותב תוכנות בקובול עבור מוסדות בקנדה וגם וכותב חידות עבור השב"כ.
    נערך לאחרונה על ידי מרק10 : 08/11/19 ב- 2:45

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של tzahico

ציטוט ChemGuy85 כתב: הצג הודעה
    אני נמצא בפרק 3 בקורס Udemy על C. תופר את המעסיק שעה כאן, שעה שם. מוסיף קצת צבע לעבודה.
    שאלת תם (לא ממש) - נניח שסיימת עשרות קורסים ב Udemy בהצטיינות יתרה, מדוע שמעסיק דווקא יעסיק אותך ולא מתכנת עם כמה שנות נסיון מאוקראינה \ רוסיה \ בולגריה \ בלרוס \ ארגנטינה באותו מחיר?

במילים אחרות, אני חושב שאתה ממש, אבל ממש לא בכיוון. לפי צורת הכתיבה שלך, הייתי מסתכל יותר על קורסים במכירות ושיווק - שם גם נמצא הכסף הגדול באמת בהיי-טק.

כל מה שאתה צריך זה מעסיק שיתן לך את ההזדמנות הראשונית להוכיח את עצמך, ומשם אתה מתחיל לטפס בכוחות עצמך.

נערך לאחרונה על ידי tzahico : 08/11/19 ב- 5:20
    No worries

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של hans

אתה טועה. הצעירים של ימינו שעוסקים בתחום שציינת רובם לא יודעים דבר או חצי דבר בעשייה יצירתית או לעבוד עם שני הידיים חוץ מאשר הקלדה.
    לא התנסחתי באופן מדויק.
    קח את המשפט שכתבת, בדיוק, אחד לאחד, ורק תוריד את ה"עוסקים בתחום".

מה שהתכוונתי לכתוב הוא שאין שום הבדל בין העובדים בתחום לבין העובדים מחוץ לתחום מהבחינה הזאת - אותו אחוז גבוה של "חסרי כישורים" ואותו אחוז נמוך של "בעלי ידיים".
    - - - -
    הקטע האירוני פה זה שליביו ואני עובדים/עבדו באותה חברה ונהנים ללכלך את הידיים אחרי שיושבים כל היום מול המקלדת. אנומליה סטטיסטית

11. חבר הפורום הבא הודה לhans על ההודעה המועילה הזאת:

האנס - למה ללכלך יש לנו עוד שבוע שלם לפנינו שבו הסטטוס הוא עובדים באותה חברה
    Then dying is forgetting

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של oryo

בסדר, אח״כ סוגשל תכיר לפחות עוד אדם אחד בחברה שלך שהוא מהנדס שמדי פעם מלכלך את הידיים

ציטוט יבגניפ כתב: הצג הודעה
    אני בוודאי הייתי שמח אם אנשים טובים (או אפילו בינוניים כמו אור) היו נשארים כאן.

Mazda MX-5 ND RF Launch-Edition // VW Tiguan SE // Harley Davidson Iron 883

אצלי או אצלו ? כי אני עובר לחברה שיש בה עשרות אלפי מהנדסים אני בטוח שיהיו כמה ...
    Then dying is forgetting

חורך אספלט מצוי (> 2500 הודעות) הסימלון של oryo

טוב אני מבין שאתה לאט היום, שלח לי צ׳יים אחרי שתצטרף אם תבין את ההודעה הזו עד אז (;
    אני בוודאי הייתי שמח אם אנשים טובים (או אפילו בינוניים כמו אור) היו נשארים כאן.

Mazda MX-5 ND RF Launch-Edition // VW Tiguan SE // Harley Davidson Iron 883

נהג חדש (> 40 הודעות) הסימלון של Gosser1860

כן, אני חושב שכבר הרבה שנים מגיעים לא מעט אנשים לתחום בגלל הכסף.
    ה"רעל" לדעתי נדרש בחברות בהן באמת מצפים ממך בתור מהנדס להביא את הפתרון, או לכל הפחות להיות מסוגל לבקר אותו.
    אם מוציאים מהעבודה את נושא חיפוש הפתרון או דיונים על פתרונות של אחרים - מה עוד נשאר? לא נשמע כיף במיוחד.

ציטוט m3x7r3m3 כתב: הצג הודעה
    תשמע להתחיל ללמוד תכנות מ-C זה לגמרי סוף שנות ה-90, כבר לא עושים דברים כאלה...
    מה גם שהשפה עצמה ממש לא תשמש אותך להמשך אלא בנישות מאוד ספציפיות.
    ספר את זה לטכניון. מבוא למדמ"ח מועבר ב-C. לא אומר שזה נכון, פשוט שזה ככה (וכנראה נובע חלקית מכך שהמחלקה נולדה מחשמל).
    מה זה נישות ספציפיות?

ציטוט m3x7r3m3 כתב: הצג הודעה
    זו שפה הארדקור, כל כך הארדקור שהיא כמעט ולא בשימוש היום.
    היא חושפת אותך (במתכוון או שלא) להמון המון דברים שאתה לא רוצה לדעת כרגע.
    אם תחליט שזה הכיוון המקצועי שלך בעתיד - אני בשמחה אכתוב לך תוכנית למידה שתכלול גם C כי יש שם דברים חשובים לאדם שזה המקצוע שלו.

יותר מזה היום אתה יכול להיות מתכנת מצוין שעובר קריירה שלמה בלי להבין C בכלל.

אני אומר שזו שפה שיכולה להרתיע אותך גם ולתת לך אינדיקציה לא נכונה לגבי המקצוע, כי היא באמת ממש לא מייצגת.
    למה אתה מתכוון לא בשימוש היום? היא בטופ 3/5/10 (תלוי את מי שואלים) בפופולאריות שלה. וכך גם השימוש שלה בקרב התעשייה (בין אם סיבות היסטוריות ובין אם סיבות מעשיות).
    אפשר ללמוד C גם בלי להיכנס לדקויות של מצביעים, הקצאות, מחסנית ושאר ירקות. הכל שאלה של איך מעבירים את התוכן.

מהו אורך קריירה ממוצע מבחינתך? אם אנחנו מדברים על 30-35 שנה, הרי שרוב המתכנים כתבו/למדו C או 'גרוע' מכך. אני לא יודע אם אפשר להיות מתכנת מצוין (מה ההגדרה למצוין?) היום בלי לדעת C (או לכל הפחות את היסודות עליהם היא מבוססת). בסופו של דבר השפה היא האבא והאמא של הרבה משפות העלית שבשימוש היום.

דווקא מבחינת אינדיקציה זה יכול לתת הרבה. כמו כמה קל לכתוב קוד לא ברור, קשה לתחזוקה ושדיבאג זו תורה שלמה.

ציטוט borsood כתב: הצג הודעה
    ואם לא תצליח? להבדיל מהמצב לפני 20-30 שנים C הפכה לשפה נישתית. גם בעבר היא לא הייתה מומלצת כשפה ראשונה והיום עוד פחות.
    למה להתחיל ב hardcore במקום להתחיל בדרך הקלה והמובנית אני לא מבין.
    עוד משהו: שפות זה כלים יותר חשוב ללמוד פרדיגמות תכנותיות, ואת זה מאד קשה ללמוד ב C שלא השתנתה הרבה מאז שנות ה70.
    מה זה אומר לא יצליח? יש רמות שונות של הבנה של שפה והמרכיבים שלה. לא חייב להיות תותח על חלל כדי לכתוב תוכנית סבירה ב-C (ללימוד עצמי).
    את אחת הפרדיגמות הבסיסיות, תכנות פרוצדולרי, יחסית ברור וקל ללמוד ב-C. לא ברור כמה זה רלוונטי אם שפה השתנתה הרבה או מעט.

שלא תטעו, אני גם המלצתי שלא להתחיל מ-C אלא מפייתון.

חשוב לציין שאני מוטה לטובת C, אבל לא יותר מידי. אבל גם לפני שהיא הפכה להיות השפה המרכזית שאני משתמש בה כיום, שליטה בשפה הזו נתפסת בעיניי כאבן בניין הכרחית להבנה של הרבה דברים שקורים "מאחורי הקלעים" ובאמצעות הידע הזה לבחור בקפידה את הכלים שבהם משתמשים ביום יום.

ציטוט tzahico כתב: הצג הודעה
    שאלת תם (לא ממש) - נניח שסיימת עשרות קורסים ב Udemy בהצטיינות יתרה, מדוע שמעסיק דווקא יעסיק אותך ולא מתכנת עם כמה שנות נסיון מאוקראינה \ רוסיה \ בולגריה \ בלרוס \ ארגנטינה באותו מחיר?
    אני יכול לנסות ניסוי מחשבתי?

נניח שסיימת תואר ראשון במדמ"ח (עשרות קורסים) בהצטיינות יתרה, מדוע שמעסיק דווקא יעסיק אותך ולא מתכנת עם כמה שנות ניסיון מ-X באותו מחיר?

אני מניח שהתשובה לשאלה הזו תיהיה די דומה לכל junior שהוא. לא באמת משנה איזה מסלול הוא סיים. אני לא משווה תואר במדמ"ח לקורסים ביודמי, אני טוען שהבחירה של מעסיק היא לא חד מימדית כמו שציירת אותה.

לבחור יש אח שהוא ארכיטקט. כלומר יש לו עין מקצועית לקבל כיוון, גם אם מוטה. לרוב המתכנתים אין גם את זה.

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

17. חבר הפורום הבא הודה לGosser1860 על ההודעה המועילה הזאת:

ציטוט oryo כתב: הצג הודעה
    טוב אני מבין שאתה לאט היום, שלח לי צ׳יים אחרי שתצטרף אם תבין את ההודעה הזו עד אז (;
    מבין לאט היום יותר מדי אקשן לשבוע האחרון.
    נדבר ב18 לחודש
    Then dying is forgetting

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של יבגניפ

אני לא יודע אם אפשר להיות מתכנת מצוין (מה ההגדרה למצוין?) היום בלי לדעת C (או לכל הפחות את היסודות עליהם היא מבוססת). בסופו של דבר השפה היא האבא והאמא של הרבה משפות העלית שבשימוש היום.
    לדעתי מתכנת מצוין זה מי שיודע לפתור מצוין את הבעיות שהוא נדרש לפתור.
    אתה לחלוטין יכול להיות מתכנת מצוין בלי ללמוד c, ותכנות פרוצדורלי אפשר ללמוד גם עם שפות חדשות יותר.
    לא יודע, למדתי c ולפני זה גם פסקל, גם בבית ספר, גם בצבא וגם בתואר. לא מתגעגע לזה בשיט. מזל שהמציאו את golang
    ציטוט פינדר כתב: הצג הודעה
    תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

20. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של borsood

ציטוט Gosser1860 כתב: הצג הודעה
    מה זה נישות ספציפיות?
    מערכות הפעלה, דרייברים וחומרה לאלו שעדיין לא הבינו שאפשר להשתמש בשפות נורמליות יותר בלי לשלם מחיר.

למה אתה מתכוון לא בשימוש היום? היא בטופ 3/5/10 (תלוי את מי שואלים) בפופולאריות שלה. וכך גם השימוש שלה בקרב התעשייה (בין אם סיבות היסטוריות ובין אם סיבות מעשיות). להבדיל מהמצב לפני 20 שנה C היא לא שפת הבחירה לפיתוח למעט התחומים למעלה.
    אפשר ללמוד C גם בלי להיכנס לדקויות של מצביעים, הקצאות, מחסנית ושאר ירקות. הכל שאלה של איך מעבירים את התוכן. אבל אז מה נשאר? אי אפשר ללמד תכנות פונקציונלי, אלגוריתמים בסיסיים טובעים בים של פרטים, ואפילו פרדיגמות מתיישנות כמו OOP קשה מאד ללמד ב C.

מהו אורך קריירה ממוצע מבחינתך? אם אנחנו מדברים על 30-35 שנה, הרי שרוב המתכנים כתבו/למדו C או 'גרוע' מכך. אני לא יודע אם אפשר להיות מתכנת מצוין (מה ההגדרה למצוין?) היום בלי לדעת C (או לכל הפחות את היסודות עליהם היא מבוססת). בסופו של דבר השפה היא האבא והאמא של הרבה משפות העלית שבשימוש היום. האמהות הן LISP, algol68 simula67, וFORTRAN II. שפת C לא המציאה שום דבר חדש.

את אחת הפרדיגמות הבסיסיות, תכנות פרוצדולרי, יחסית ברור וקל ללמוד ב-C. זהו שתכנות פרוצדורלי זה כל כך 70s (או ליתר דיוק 68s) ומי שיודע רק תכנות פרוצדורלי חושב שהוא יודע מספיק (והוא לא). החשיבות של תכנות פרוצדורלי הולכת ויורדת.

חשוב לציין שאני מוטה לטובת C, אבל לא יותר מידי. אבל גם לפני שהיא הפכה להיות השפה המרכזית שאני משתמש בה כיום, שליטה בשפה הזו נתפסת בעיניי כאבן בניין הכרחית להבנה של הרבה דברים שקורים "מאחורי הקלעים" ובאמצעות הידע הזה לבחור בקפידה את הכלים שבהם משתמשים ביום יום. בדיוק הסיבה ללמוד אסמבלי, אולי אפילו יותר חשוב מC (כי אז אפשר לקרוא את הצד החשוב של godbolt )
    עד כאן קצת מלחמת שפות גרסת 2019.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

דף 8 מתוך 12 ראשוןראשון ... 567891011 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. זה הכרחי? (ננעל עקב כותרת לא ענינית. הכרחי לקרוא את כללי הפורום)
    By avioo360 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 19/02/16, 20:16
  2. קריירה במדעי המחשב, מה עם העתיד?
    By yaniv572 in forum אוף-טופיק
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 27/05/14, 10:31
  3. חזרה על החומר במדעי המחשב - JAVA
    By roeibf in forum אוף-טופיק
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 28/08/13, 15:58
  4. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 28/05/13, 23:24