דף 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 78910
מציג תוצאות 136 עד 139 מתוך 139

נושא: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

בעניין: האם תואר במדעי המחשב הכרחי בשביל להשתלב בהייטק?

איך שאני רואה את זה האפשרויות שלי נעות בין להיות בוגר קורסים בתכנות ללא תואר (כלל) ולצאת לשוק בגיל 34-35 או להיות בוגר תואר במדעי המחשב ללא קורסים ולצאת לשוק בגיל 38-39 או ללכת לתואר בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת בר אילן (אני מתקבל) ולצאת לשוק עם רישיון רו"ח בגיל 39-40, אבל עם הרבה ניסיון מקצועי מתחת לחגורה.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של יבגניפ

לאן אתה מצפה להתקדם?
    אתה כנראה לא תגיע להיות זה שכותב את הקרנל בגרסה הבאה של windows בכל מקרה.
    המקסימום שאתה יכול לצפות לו זה צבירת ניסיון ואולי שיפור בשכר כפונקציה של הניסיון שלך.
    קורסים במטריקס מבטיחים שיבוץ ראשוני כלשהו, לדעתי, שזה יותר טוב מכלום. המשכורות, כנראה, עדיין יהיו גבוהות ביחס לממוצע במשק. העבודה, כנראה, תהייה פיתוח מסכים לאפליקציית ניהול באיזה בנק, שמוציאים לה גרסה פעם בחמש שנים.
    אבל בברנות בתחום, כל עוד אין משברים כמו זה של 2008-2009, זה משהו שיכולים להרשות לעצמם בוגרי אוניברסיטאות טובות במשרות ג'וניור, אנשים עם ניסיון מחברות שלא נחשבות למעפנות, יוצאי יחידות טכנולוגיות עד רמה מסוימת.
    אתה לא שם וגם לא תהייה שם. זה לא דבר רע בפני עצמו. אתה פשוט צריך להבין עם עצמך למה אתה יכול לצפות ריאלית, אפילו במקרה הכי טוב.

עריכה: אם הייתי אתה, הייתי כנראה לומד חשבונאות וכלכלה בבר אילן, ואם היו לי הנתונים לכך, עושה מסלול ישיר לתואר שני.
    בהצלחוי
    ציטוט פינדר כתב: הצג הודעה
    תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

יבגני, אתה צודק לגמרי. אני צריך להיות ריאלי.

לנסות להיכנס לעולם ההייטק בתור מתכנת או לאכול חצץ עוד מספר שנים ולהיכנס לעולם ההייטק בתור איש כספים.

כל דרך שאבחר תדרוש ממני לרדת ל-50% משרה ולרדת ברמת חיים.

אני צריך לשבת עם עצמי ולהחליט. נכון לעכשיו אני נוטה לכיון תואר בחשבונאות בבר אילן + תואר שני בחשבונאות שאוכל לסגור בשנה.

5. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

פורומניאק הסימלון של m3x7r3m3

ציטוט ChemGuy85 כתב: הצג הודעה
    איך שאני רואה את זה האפשרויות שלי נעות בין להיות בוגר קורסים בתכנות ללא תואר (כלל) ולצאת לשוק בגיל 34-35 או להיות בוגר תואר במדעי המחשב ללא קורסים ולצאת לשוק בגיל 38-39 או ללכת לתואר בחשבונאות וכלכלה באוניברסיטת בר אילן (אני מתקבל) ולצאת לשוק עם רישיון רו"ח בגיל 39-40, אבל עם הרבה ניסיון מקצועי מתחת לחגורה.
    בשתי האופציות הראשונות אתה תצטרך להיות מעל הממוצע של המקבילים שלך (לקורס או לתואר), ולנסות לצבור במקביל נסיון עצמאי בפיתוחים של Open Sources שונים, או להיכנס עמוק עמוק לנישה מסוימת ולקוות שתישאר שם דרישה בעוד שנה שנתיים.

אבל אני חושב שכל זה ממש מוקדם בהתחשב במה שאתה יודע על עולם התכנות, תלמד תכנות פייתון כדי להבין איך עובד תכנות, איך אתה מרכיב תוכנה מאוסף של "קוביות לגו" קטנות (בעניין הזה C למשל נחותה מפייתון, כי C זה כמו חבילת לגו קלאסיק ופייתון נניח לגו Creator חללית, עם מה יותר קל לבנות חללית?).
    כלומר C תתן לך המון המון קוביות לגו קטנות, ואתה תצטרך להרכיב מהם את הקוביות הגדולות ואז את התוכנה שלך, פייתון תתן לך קוביות גדולות שמהן תוכל ישר להרכיב את התוכנה שלך (היא תתן לך גם קוביות קטנות, עד לרמה מסוימת, מתחת לזה לא רלוונטי אליך כרגע).

הדבר הכי גרוע שאתה יכול לעשות בפוזיציה שלך כרגע זה לעבור לחצי משרה, לקרוע את התחת בבוט קאמפ או בתואר מדמ"ח, לעבור מראיון עבודה לראיון עבודה עד שאתה מוצא משרת ג'וניור, ואחרי שלושה חודשים להגיד לעצמך "זה לא מה שחשבתי שאני אעשה בעבודה".
    ויצאת עם חור בכיס של כמה עשרות אלפי שקלים, שנים מבוזבזות, ותסכול עמוק.

האנשים שנכנסים לעולם התכנות בשביל השכר סובלים מהר מאוד מתסכול ונשטפים החוצה מהר מאוד, במקרה הטוב לאיזורים אחרים בעולם ההייטק (ניהול מוצר, ניהול פרויקטים, DevOps, IT וכו')
    מאזדה 3 2.0 "ספורט" 2017

דף 10 מתוך 10 ראשוןראשון ... 78910

נושאים דומים

1. זה הכרחי? (ננעל עקב כותרת לא ענינית. הכרחי לקרוא את כללי הפורום)
    By avioo360 in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 19/02/16, 20:16
  2. קריירה במדעי המחשב, מה עם העתיד?
    By yaniv572 in forum אוף-טופיק
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 27/05/14, 10:31
  3. חזרה על החומר במדעי המחשב - JAVA
    By roeibf in forum אוף-טופיק
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 28/08/13, 15:58
  4. תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 28/05/13, 23:24