Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"טופ ציפויים" ביבנה

שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, החברה מפרסמת בדף הפייסבוק שלה זוג נורות טורבו לד ב-300 שקל.

להבנתי זה מחיר סביר ואף טוב . מישהו יכול לחוות דעת על החברה הזאת? כשזה מגיע לחשמל אני קצת פחדן ואני רוצה לשמוע.

הרכב שלי פוקוס 09

כמו כן לא ברור לי חוקיות הדבר. מותר לשים נורות טורבו לד או לא?

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זה לא חוקי, אבל נתקלתי בהמון אנשים(כולל אני עצמי) שנוסעים עם זה בלי שום בעיות, כמובן חשוב לבצע כיוון אורות לוודא שאתה לא מסנוור.

300 שקל נשמע מעט יקר, אני קניתי נורות מ-auxbeam שעובדות מעולה בלי שום בעיה, יש לך jdmastar שגם כן ממש מעולות.

הנורות של אוקסבים עלו לי 140 כולל רזיסטור שמונע התראה על נורה שרופה(אצלך לא נראה לי שיש צורך באחד), הנורות של jdmastar עולות כ-100 דולר אבל האיכות שלהן נחשבת ממש טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה, האם צריכת הספק של נורת טורבו לד תיהיה גבוהה יותר מנורת הלוגן?

שואל מבחינת פונטנציאל בעיות אלטרנטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפך נורות לד יותר חסכוניות ומוציאות הרבה יותר לומנים מהאלוגן.

לי במאזדה 3 דור שני יש את הJDMASTAR, עברו כבר פעם אחת טסט בשלום מותקנות כבר שנה וחצי, אין איבוד יכולת תאורה בינתיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפך נורות לד יותר חסכוניות ומוציאות הרבה יותר לומנים מהאלוגן.

לי במאזדה 3 דור שני יש את הJDMASTAR, עברו כבר פעם אחת טסט בשלום מותקנות כבר שנה וחצי, אין איבוד יכולת תאורה בינתיים)

אתה ממליץ להזמין את הJDM לדור ראשון של המאזדה ולהתקין לבד? מכניסים את זה במקום הנורה הרגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכן מגיע אם אותה תושבת כמו ההאלוגן, רק תסתיר את המגברים וזהו(מבחוץ לא אמורים לראות שזאת לא נורה תיקנית כי היא מוסתרת ע"י עדשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...