Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי תשלום רשיון רכב. מה אפשר לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

חבר קיבל מכתב ממשרד התחבורה שרישיון הרכב לא שולם לאחר כ4 חודשים.

בבדיקה מסתבר שכנראה שכח לשלם או שבמשרד הדואר לא החתימו... את הטסט הרכב עבר בזמן, זה חתום, יש מסמכים ומדבקה..

מה עליו לעשות כרגע? האם ללכת לדואר ולשלם את האגרה על הרישיון תסגור את הפינה?

מה לגבי נהיגה ברכב בזמן זה של החג שיאפשר לשלם?

מזכיר שהרכב תקין, ועבר טסט במכון.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהמכון לא שם לב לכך שלא שולמה האגרה והעביר את הרכב מבחן שנתי.

ניתן לשלם באינטרנט ואז לבדוק האם שולם פעמיים.

שולם פעמיים תקבל החZר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שולם בעבר אז האתר לא נותן לשלם שוב, מניסיון.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, ע"פ האתר אני יכול לשלם. השאלה אם אפשר לשלם באתר ולראות את העניין כסגור?

חובת עדכון למישהו כדי להמנע מבעיה בבדיקת שוטר\חידוש רשיון בשנה הבאה\תאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מאוד מוזר, ומאוד מומלץ לחבר לבדוק מה קורה אצלו.

מאחר ומכון טסטים העביר אותו טסט, אני מניח כי יש לו חותמת של תשלום בדואר.

כאן העלילה מסתבכת - יתכן שהיתה טעות בהעברת נתונים מהדואר למשרד הרישוי או שהפקיד בדואר ביטל את התשלום במחשב מיד לאחר מכן (ואם זאת חותמת ידנית - עוד יותר קל לביצוע).

חשבתי לרשום מעין תפריט מה מומלץ לעשות - אך זה יצא די מורכב.

אם יש חותמת דואר - לשקול הגשת תלונה במשטרה על גניבה. במקביל יש לפנות לסניף הדואר בו בוצע התשלום לצורך בירור.

אם זה סניף ( = עובדים של הדואר) - הייתי ממליץ לפנות ישירות למנהל הסניף לצורך בירור.

אם זאת סוכנות ( =קבלן משנה של הדואר) - הייתי ממליץ לפנות לפניות ציבור (טלפון 1-599-500-171). אולי גם לשכת מנכ"ל ( פקס : 076-8872802 ).

מטרת הפנייה לגורמים אלו בתוך הדואר - ביצוע ביקורת על פעולתו של העובד/ סוכנות. אם הם יווכחו כי זאת לא טעות בתום לב - אני מאמין כי הם יגישו תלונה במשטרה, במידה ויש הוכחות לכך (ובתור "בונוס" - יפטרו ממנו כדי שלא יגרום נזק נוסף)

עריכה אחרונה על ידי guya72
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור מאוד מוזר, ומאוד מומלץ לחבר לבדוק מה קורה אצלו.

מאחר ומכון טסטים העביר אותו טסט, אני מניח כי יש לו חותמת של תשלום בדואר.

כאן העלילה מסתבכת - יתכן שהיתה טעות בהעברת נתונים מהדואר למשרד הרישוי או שהפקיד בדואר ביטל את התשלום במחשב מיד לאחר מכן (ואם זאת חותמת ידנית - עוד יותר קל לביצוע).

גיא תודה על התגובה המפורטת.

הקטע המוזר הוא שאין חותמת של הדואר. כנראה שמהעומס או ששכח לשלם, או שלא הוחתם, בכל מקרה לא קיימת קבלה או הוכחה אז אין הרבה מה לעשות גם אם שולם..

הבעיה העיקרית עכשיו היא ההבנה של ההשלכות על הרכב\בעליו. אם יתבצע התשלום באתר הכל יהיה מאחוריו או שיש צורך בעוד דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ששילם בטלפון או באינטרנט - במצב זה אין חותמת הבנק\דואר, אבל יש חותמת "כשיר לתנועה". מצד שני, מכון הטסטים לא אמור לקבל אותו אם אין במערכת המחשב אישור על התשלום.

כדאי לחפש את אישור התשלום בחשבון כרטיס האשראי.

שאלה - האם במשבצת הסכום לתשלום כתוב סכום או "שולם"?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

חבר קיבל מכתב ממשרד התחבורה שרישיון הרכב לא שולם לאחר כ4 חודשים.

בבדיקה מסתבר שכנראה שכח לשלם או שבמשרד הדואר לא החתימו... את הטסט הרכב עבר בזמן, זה חתום, יש מסמכים ומדבקה..

מה עליו לעשות כרגע? האם ללכת לדואר ולשלם את האגרה על הרישיון תסגור את הפינה?

מה לגבי נהיגה ברכב בזמן זה של החג שיאפשר לשלם?

מזכיר שהרכב תקין, ועבר טסט במכון.

תודה

אין דבר כזה: סיפורי אלף לילה ולילה!

רכב שלא שולמה לו האגרה לא יכול לעבור טסט ,המחשב של הפקידה באשנב הראשון מחובר למחשב משרד התחבורה ..היא לא צריכה לראות חותמת דואר,ברגע שמקישים מספר רכב מופיע ששולמה האגרה ,שיכול לגשת לטסט ,ואז ניגשים לבדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה: סיפורי אלף לילה ולילה!

רכב שלא שולמה לו האגרה לא יכול לעבור טסט ,המחשב של הפקידה באשנב הראשון מחובר למחשב משרד התחבורה ..היא לא צריכה לראות חותמת דואר,ברגע שמקישים מספר רכב מופיע ששולמה האגרה ,שיכול לגשת לטסט ,ואז ניגשים לבדיקה

תראה...

קל להגיד, אבל למול העובדות קצת קשה להגיע לקביעה הזאת.

יש טסט חתום. ויש מכתב ממשרד התחבורה.

אפשר לשלם את האגרה באתר, לפי החברים כאן איאפשר לשלם פעמיים.

לצערנו אין קבלה, ככה שהעובדות הן לכיוון הלא שולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדות?

איזה עובדות?

אם הרכב עבר טסט ,אז שולמה האגרה ויש לרכב רשיון רכב לשנה.מה הם רוצים ממך?

רכב שלא שולמה לו האגרה לא יכול להיכנס בכלל למסלול הבדיקות ,גם אם הוא עבר טסט(מה שאני לא מאמין) ,התוצאה לא תקפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משמש כקצין בטיחות בתעבורה בחברה מסויימת. גם אצלי היה מקרה דומה כאשר הרישיון שולם בבנק ושמו חותמת בבנק שהאגרה שולמה.

לאחר 4 חודשים קיבלתי מכתב ממשרד התחבורה שלרכב X לא שולמה האגרה.

לאחר העמדת הרכב ואיסור שימוש ברכב לכלל העובדים בחברה, פניתי למשרד התחבורה אשר אמרו שלא שולמה האגרה למרות שיש חותמת של הבנק על הרישיון(הרכב כבר עבר טסט במכון רישוי כולל מדבקה ונסע במשך 4 חודשים).

מסתבר שהבנק לא ביצע שיוך בין הכסף שהוא קיבל לבין מספר הרישוי של הרכב ולכן המכתב נשלח.

לאחר שהבנק סידר את העיניין התקשרתי למשרד התחבורה והם אישרו שאין כל בעיה עם הרישיון.

אפשר לעשות טסט ללא תשלום. זה לא מונע את ביצוע הטסט וקבלת המדבקה.

במקרה שלו אין חותמת של הדואר אז רוב הסיכויים שלא בוצע תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני 999 טוען שאי שפשר לעבור טסט כי המכון רואה שלא שולם

האם אצלך ראו את החותמת ועל זה הסתמכו? או על המחשב.

כי אם על המחשב, כיצד למכון זה הגיע ולמשרד הרשוי לא?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו לא היה ניתן הם היו אומרים לי למרות שיש חותמת. לפי מה ש RONY999 רשם גם אם המכון היה מאוד רוצה לעזור הוא לא היה יכול מבחינה מערכתית( יש חותמת/אין חותמת - אין תשלום- אי אפשר לעשות טסט).

והנה הוכחתי שבמחשב של משרד הרישוי אין תשלום ובכל זאת המחשב אפשר לבצע טסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על מה שכתבתי קודם - בדוק את חשבון האשראי, האם הרשיון שולם במרשתת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש -> במקום שאנחנו ננחש מה קרה ומה התרחש, בבקשה תחזור לחבר ותברר בדיוק את הנתונים.

האם שילם בדואר ? אם כן - יש חותמת של הדואר על רישיון הרכב (אולי דהויה. אולי משהו מוחתם/מודבק עליה ומכסה אותה).

האם שילם בכ.א. ? אם כן - זה מופיע בפירוט של חברת כ.א.

תבין - ללא תשלום האגרה, מכון הטסטים לא היה מאפשר לו לעשות מבחן רישוי. (לצורך העניין, תשלום טסט זה חותמת על תשלום בדואר/בנק או שמופיע במחשב ששילם אגרה).

קראתי שוב פעם הודעה בה הגבת לי -> אם ישלם כעת את האגרה (ובהנחה שמכון רישוי עידכן שעבר מבחן רישוי) - אז בזה יגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...