Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Good Year Efficient Grip Pref 195.55.16 אין בארץ ואני בבעיה ..

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עצתכם,

באפריל השנה קניתי רביעיית צמיגים Good Year Efficient Grip Pref .

3 חודשים ו8000 קילומטר אחרי, התפוצץ \ התפנצ'ר לי צמיג אחורי ימני בזמן נסיעה.

נסעתי על הג'אנט כמה עשרות מטרים והצמיג התפורר מבפנים והלך.

הפנצריה התנערה ולא הצלחתי להשיג צמיג כזה באף מקום, גם ליבואן ב.מ.ב אין במלאי, מאז ועד עכשיו.

כל שבוע שבועיים אני מתקשר ליבואן לבדוק אם הגיע, וגם שאומרים שיש, אני מזמין, אחרי זה מתקשרים אומרים שאין ומזכים אותי.

נאמר לי לא פעם שאין צפי למלאי, ולהתקשר מדי פעם אולי הגיע.

בפאנצ'ריות באזור חיפה והקריות לא מצאתי.

כולם בודקים וחוזרים אלי עם אותה תשובה, אין במלאי ואין צפי.

כרגע הרכב עם 3 צמיגים כאלו, ואחד סיני "זמני" טרי יחסית (שחשבתי שיהיה ליום-יומיים וכרגע אני איתו כבר חודשיים ו 4000 קילומטר).

אחרי החלפת הצמיג הסיני ההגה משך ימינה, הלכתי לכיוון פרונט, טופל, ההגה עדיין מושך בקטנה, חזרתי לפרונט, בדקו, עשו נסיעת מבחן, נאמר לי שזה בגלל הצמיג.

מלפני חודש, בנוסף למשיכה הקטנה ימינה, נוסף רעש צמיגים נוכח, ולדעתי זה מהקדמיים שכביכול תקינים.

אני חושש שזה בגלל המשיכה הזו, שכנראה הרסה לי את הצמיגים למרות שלא ראיתי איזשהי שחיקה של דופן הצמיג מצד שני אני לא מומחה צמיגים.

הצמיגים מנופחים כולם בהתאם להוראות היצרן של הרכב אבל רואים פיזית שהסיני מנופח "יותר" והEFFGRIP יותר "נמרחים" על האספלט, למרות שבמדידה במשאבות כולם בדיוק אותו לחץ אוויר.

השאלה היא מה הייתם מייעצים?

להחליף את כל הארבעה בTOYO או FALKEN .. ? ולנשוך שיניים (הלכו 1700 שקל של הרביעיה)

להחליף רק שתיים ולסחוב עם הרעש עד ההחלפה הבאה ?

להמתין עוד - האם בכלל אפשרי עדיין להחליף רק צמיג אחד (אחורי) במצב בו נסעתי כבר 12000 קילומטר על השאר ? פתאום להנחית אחד חדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרכיב זוג צמיגים זהים מקדימה. גם יבטל ככל הנראה את המשיכה ימינה. מאחור שים זוג חדש (או שתמשיך להמתין).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...