Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה בעת עקיפה ופנייה שמאלה

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחייבת את שני הנהגים למשנה זהירות.

העמד את רכבך בכביש חשוך

הפעל את האיתות ותתחיל ללכת אחורה עד שהאיתות לא יראה בבירור.

מה המרחק?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי הערכה

ביקשתי מדידה

תתפלא שלא מדובר ב 700 800 מטר בטח כשהנהג מאחוריך מרוכז יותר בדרך החשוכה לפניו ופחות ברכב שנמצא לפניו קילומטר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה שביטוח שלך מבין הרבה בחוקי התעבורה..

הביטוח אומר שמי שיצא לעקיפה הוא האשם מאחר והוא: א- לא שמר מרחק ב- כאשר יצא לעקיפה הוא לא היה בטוח אם יסיימה בביטחה (ועובדה שהיא הסתיימה כפי שהסתיימה)

הרכב שעקף אותך יצא לעקיפה רגילה ופשוטה ,לא היה לו שמץ של מושג שאתה עומד לפנות לדרך עפר , אני חוזר וכותב שלעניות דעתי דרך עפר אינה נחשבת לצומת , עובדה שאין שלט לפני "הצומת" ולכן לא יכולה להיקרא צומת.

עובדה שהרכב שפגע בך כשגחונך היה כבר בנתיב הנגדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה אתה מנסה לומר...

1. אם לא היה לו שמץ של מושג אז כנראה הוא לא הבחין ברכב מולו מאותת ומאת בכביש חשוך ומסוכן- חמור מאד החובה עליו לבצע בדיקת ראיה לפני נהיגתו הבא או לחלופין הוא לא ידע מה משמעות האיתות ואורות הברקס - חמור מאד עליו לעבור תאוריה מחדש.

2. צומת או לא צומת שמירת מרחק לא היתה עקיפה בטוחה לא היתה אלו העובדות.

3. חברות הביטוח מתעסקות בקצת יוצר תאונות ממך (אני מקווה בשבילך) אז אני מאמין שהן יודעות דבר או שניים.

4. סימני הצמיג שלי על רכבו מעידים כי הוא נכנס בי אחרי שברחתי חזרה ימינה- כלומר ניסה לנגח את רכבי.

ציפצוף מצד העוקף האצה מצד העוקף ומכה ברכבי המעידה שניסיתי להימנע מהעוקף המסוכן...

אשמח לראות שופט עם הממצאים הללו:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כותב כי ,זו לא עקיפה רגילה .... ברכב שאתה מנסה לעקוף בכביש הרכב הנעקף לא מבצע פנייה לנתיב הנגדי , הוא פשוט נותן לעקוף או אפילו מנמיך מהירות כדי שהעקיפה תסתיים בהצלחה!

זה בסדר וזה טבעי שאתה רוצה לשמוע שאתה צודק ,כך אנחנו מטבענו.

אבל לדאבוני חכה שיגיע המכתב מהביטוח של הרכב השני ,צפויים לך הפתעות :גם הוא יגיד שהוא לא אשם , הוא לא העלה על דעתו שאתה מנסה לפנות לדרך עפר שלא קרויה "צומת".

הוא יטען שחובה עליך לבדוק שהדרך פנוייה לפני פנייה שמאלה.

אנא עדכן אותנו אחרי החג בהתפתחויות, אין לי שום דבר נגדך ,אני פשוט שם את עצמי במקום הרכב העוקף ,זה מה שהייתי אומר.

שנה טובה מי יתן ותשע"ח תאיר לנו פנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שמח לשמוע את תגובתך, אני לא מחפש להיות צודק וכן הייתי רוצה לדעת איפה טעיתי אם טעיתי, לכן אני מנסה להבין מה החוק אומר ומה דעת הקבל.

לצערי לא מצאתי עדיין איפה טעיתי כי אכן בדקתי אם הדרך פנויה לפני שהייתי בתהליך הפניה.

בהחלט אעדכן בהתפתחויות , ואני בטוח שיהיו

חג שמח ושנה טובה לך ורק למי שמגיעה שנה טובה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד מכבישי דרום הארץ בשעות הלילה נסעתי ברכבי והתכוננתי לפנות שמאלה לדרך עפר לצורך עצירה. דרך שמוכרת לך אני מניח?

צד ימין לא היה פנוי ולא היתה אפשרות לעצור בשולי הדרך. תרגום למשפט

הכביש הוא כביש ישר ללא תאורה כלל מלבד תאורה חלשה בנקודת עצירה בצד שמאל. (כביש חשוך לגמרי) על איזה נקודת עצירה מדובר? היכן היא ממוקמת ביחס לדרך העפר ? ביחס למקום התואנה?

בעודי מאותת שמאלה לצורך עצירה התנגשתי ברכב שעקף אותי משמאל.

לא ראיתי את הרכב במראה השמאלית - ככל הנראה היה בשטח מת ו

הנחתי כי הרכב שהיה מאחורי רחוק ולא תיארתי לעצמי שרכבו יצא לעקיפה כאשר אני מסמן כי אני פונה שמאלה. הנחה שגוייה מסתבר

יש לציין שהשתמשתי בבלמים כך שאור הברקס שלי מעיד על היותי מאט והשתמשתי באיתות. הוסף לבדיקה של אור האיתות גם את אור הברקס

מכוניתי נפגה במגן הקידמי בכנף ובמראה - בצד שמאל.

מכונית העוקף משמאל נפגעה בכנף ימין ובדלת ימין. לפי הפגיעות ומה שכתבת כמה שורות למעלה אתה הוא הפוגע ברכב השני ( לא לצעוק לא כתבתי אשם )

ג לקח לי זמן להגיע למקום העצירה בצד שמאל וביצעתי האטה מתונה מאד כדי לא להחליק בדרך העפר.

אם הייתי רואה כי הרכב מאוחרי קרוב הייתי ממשיך הלאה כדי לא לעקב את התנועה.

חד משמעית אם הוא היה צמוד או קרוב אלי מחשש שיכנס בי מאוחרה לא הייתי חושב לפנות שמאלה תוך לחיצה חזקה על דוושת הבלם.

אין עוררין כי תשומת ליבי היתה לרכבים העלולים להגיעה בתנועה הנגדית(מה שמתברר כטעות)

אני מאמין שאין תמרור, היה חשוך מאד ולא בדקתי אם יש תמרור המסמן כניסה לדרך העפר. לבדיקתך

דרך העפר היא מתקן ככל הנראה של חברת חשמל או מפעל כלשהו. לא משהו שמזמין כניסה של מי שלא אמר להיכנס.

ההגה שלי היה מופנה שמאלה בוודאות מאחר והצמיג שלי מרוח על רכבו.

.

אני לא ממש מבין מה אתה מנסה לומר...

1. אם לא היה לו שמץ של מושג אז כנראה הוא לא הבחין ברכב מולו מאותת ומאת בכביש חשוך ומסוכן- חמור מאד החובה עליו לבצע בדיקת ראיה לפני נהיגתו הבא או לחלופין הוא לא ידע מה משמעות האיתות ואורות הברקס - חמור מאד עליו לעבור תאוריה מחדש.

2. צומת או לא צומת שמירת מרחק לא היתה עקיפה בטוחה לא היתה אלו העובדות.

3. חברות הביטוח מתעסקות בקצת יוצר תאונות ממך (אני מקווה בשבילך) אז אני מאמין שהן יודעות דבר או שניים.

4. סימני הצמיג שלי על רכבו מעידים כי הוא נכנס בי אחרי שברחתי חזרה ימינה- כלומר ניסה לנגח את רכבי.

ציפצוף מצד העוקף האצה מצד העוקף ומכה ברכבי המעידה שניסיתי להימנע מהעוקף המסוכן...

אשמח לראות שופט עם הממצאים הללו:)לא בטוח לגמרי

תעבור בשקט על המואדמים תראה כי יש לך 17 גירסאות שונות שלא חיות בשלום אחת עם השניה

קרא גם הערותי שאלותי בכחול

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך,

אני לא מצליח לענות על הכחולים והאדומים שהוספת בציטוטים אז אענה באופן כרונולוגי:

דרך שמוכרת לך אני מניח?

1. לא הדרך לא מוכרת לי אבל מוכרת לרכב העוקף, הוא גר שם ואני גר במרכז.

תרגום למשפט

2.לא היתה אפשרות לעצור בשול הימני, היו עמודים שמנעו עצירה.

על איזה נקודת עצירה מדובר? היכן היא ממוקמת ביחס לדרך העפר ? ביחס למקום התואנה?

3.נקודת העצירה המוכננת ככל הנראה כניסה למתקן של חברת חשמל או חברה כלשהי - דרך עפר באורך 15 מטרים המובילה לשער נעול.

הנחה שגוייה מסתבר

4. בהחלט הנחה שגויה - גם במערכת הבלייד סיסטם במראה שלי לא הבחנתי באזהרה - מוזר גם לי.

הוסף לבדיקה של אור האיתות גם את אור הברקס

5. ברגע שאגיע לכביש ארוך וחשוך מספיק.

לפי הפגיעות ומה שכתבת כמה שורות למעלה אתה הוא הפוגע ברכב השני ( לא לצעוק לא כתבתי אשם )

6. בהחלט כך חשבתי לרחק המקרה אבל בחנתי את התמונות ואת סימני הצמיג המצביעים שהעוקף נצמד לריכבי כאשר גלגלי רכבי מופנים ימינה.

האם נשמע שאני צועק? חשוב לי לדעת האם אני כותב באופן תקיף אנסה לשנות את הנוסח.

וביצעתי האטה מתונה מאד

7. ביצעתי האטה לאורך זמן רב משום שחישפתי מקום עצירה ורגע שמצאתי התכוננתי לפנות.

תוך לחיצה חזקה על דוושת הבלם.

8. זה נכתב לשלילה - ראה "לא הייתי"

לבדיקתך

9. 300 ק"מ ממקום מגורי - לא חושב שאבדוק.

ההגה שלי היה מופנה שמאלה בוודאות מאחר והצמיג שלי מרוח על רכבו.

10. כן חשבתי, אבל התמונה מראה כי גלגלי היו מופני ימינה. עניין שלי היקף גלגל וסימון (\)

סימני הצמיג שלי על רכבו מעידים כי הוא נכנס בי אחרי שברחתי חזרה ימינה- כלומר ניסה לנגח את רכבי.

11. ראה תגובה 10+6

לא בטוח לגמרי

12. ברור שעדיף להימנע ואי אפשר להיות בטוחים אף פעם אפילו אם הצדק איתך זה לא תמיד עוזר.

בדגול אפילו יש הרבה חפי פשע שיושבים בבית סוהר. ממליץ על הסידרה confession tapes בנטפליקס שהתחלתי לראות לא מזמן.

תודה לך על בחינת דבריי לאורך הפוסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה מחדש ולחדד

אני מדבר על הכרות עם דרך העפר-

תמוה שאינך מכיר את דרך העפר ועדיין רוצה לפנות אליה ממרחק של כמה מאות מטרים ממנה - לא עושה שכל.

הנקודה המוארת בצד שמאל-

האם היא בכניסה לדרך העפר?

אתה טוען לא ראית את הרכב העוקף ואתה רוצה לפנות שמאלה, לכן לא עושה לי שכל ששברת ימינה. אם היית עושה זאת לא הייתה מתרחשת התאונה.

ייתכן כי המכה בגלגל שהיה מופנה שמאלה גרמה לו לשנות זוית לכיוון ימין.

ראה את תשובתך הראשונה הודעה 12 לשאלתי בהודעה 10 בשרשור שבה אתה מציין כי היית חלקך בנתיב השמאלי. בניגוד למה שכתב בסעיף 7 .

נקודה 8 אתה "צוחק" עלי. הרי לא ראית את הרכב העוקף לכן התיאור של מה שעשית הוא לחיוב פנית שמאלה ( ראה תשובתך בהודעה 12 )תוך לחיצה חזקה על הבלם בניגוד למה שכתבת לפני כן שמדובר בבלימה מתונה.

נקודה 10 המואדם ניסה לנגוח בי. נו באמת?

ירצה כבודו לעלות תמונות של רכבך רכבו של השני כולל מצבם על הכביש ( אם צולם ) כמו לתת לנו את מיקום התאונה , נסתכל על הכביש בגוגל מפות. נראה אולי יש תמרור.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ננסה מחדש ולחדד

אני מדבר על הכרות עם דרך העפר-

תמוה שאינך מכיר את דרך העפר ועדיין רוצה לפנות אליה ממרחק של כמה מאות מטרים ממנה - לא עושה שכל.

תמוה? מדוע? אינני מכיר את כל הדרכים המקומות והנקודות בארץ - אני מהמרכז והייתי בטיול בדרום.

לא עושה שכר? אולי, אני לא מפחד ממקומות שאני לא מכיר.

הנקודה המוארת בצד שמאל-

האם היא בכניסה לדרך העפר?

הנקודה המוארת היא דרך העפר ששבה רציתי לעצור.

אתה טוען לא ראית את הרכב העוקף ואתה רוצה לפנות שמאלה, לכן לא עושה לי שכל ששברת ימינה. אם היית עושה זאת לא הייתה מתרחשת התאונה.

זה מה שמוכיח שיפשוף הצמיד ברכבו. שברתי ימינה ולא המשכתי שמאלה. עצרנו שנינו בשול הימיני לאחר כמה מטרים (למרות העמודים).

לא ראיתי את הרכב עוקף - חד משמעית. שמעתי ציפצוף ומנוע מאיץ ולכן הפסקתי בדרכי שמאלה וסובבתי את ההגה ימינה.

שים לב שהכל קורה במהלך נסיעה אף רכב אינו נייח.

ייתכן כי המכה בגלגל שהיה מופנה שמאלה גרמה לו לשנות זוית לכיוון ימין.

לא.

אם דבר כזה היה קורה לא הייתי יכול לנהוג 500 קילומטר מאז.

ראה את תשובתך הראשונה הודעה 12 לשאלתי בהודעה 10 בשרשור שבה אתה מציין כי היית חלקך בנתיב השמאלי. בניגוד למה שכתב בסעיף 7 .

כן היתי בנתיב השמאלי כי אחרת לא היינו נפגשים.

באומרי התכוננתי לפנות משמע מרגע שמצאתי את מקום העצירה עשיתי הכנה לפניה עם כל המשתמע מכך - האטה פחות מתונה איתות מראות בחינת הדרך וסטייה.

נקודה 8 אתה "צוחק" עלי. הרי לא ראית את הרכב העוקף לכן התיאור של מה שעשית הוא לחיוב פנית שמאלה ( ראה תשובתך בהודעה 12 )תוך לחיצה חזקה על הבלם בניגוד למה שכתבת לפני כן שמדובר בבלימה מתונה.

אני לא מנסה לצחוק עליך חבל לי שכך אתה מרגיש, לא ברור לי למה

כנראה שלא הסברתי את עצמי, לא נעשתה לחיצה חזקה ופתאומית על הבלמים, הכל היה במהלך נסיעה

נקודה 10 המואדם ניסה לנגוח בי. נו באמת?

אני מופתע אבל אלו העדויות על דלת רכבו, אני הייתי בטוח שאני נכנסתי בו עד שראיתי את התמונות.

ירצה כבודו לעלות תמונות של רכבך רכבו של השני כולל מצבם על הכביש ( אם צולם ) כמו לתת לנו את מיקום התאונה , נסתכל על הכביש בגוגל מפות. נראה אולי יש תמרור.

רעיון גאוני!

עכשיו בדקתי בגוגל מפות. מדובר במתקן גדול של חברת מקורות וכניסה לדרך עפר לרכבי 4X4.

אני לא מעוניין להעלות תמונות ומיקום.

התשובות שלי באדום.

נראה שלא הסברתי את עצמי כי לפי השאלות שלך לא הבנת את מהלך האירועים.

אשמח לשלוח לך בפרטי יותר פרטים מיקום ותמונות. אין לדעת מי מאחורי המקלדת ומה כוונתו.

ספיציפית לגביך - אני יודע עליך קצת יותר משאתה מניח ואני יודע שכוונתך טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמן לי שהבנתי

אולי אתה מסביר לא טוב

אתה רשאי לפרטי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...