Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה במעגל תנועה דו נתיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מפנימי לחיצוני או להפך, אלא שני נתיבים מובילים למעגל, בשניהם יש רכבים, כל אחד נכנס לנתיבו. לפי הטענה שלך הרכב שנמצא בנתיב השמאלי עבר על החוק ואסור לו להכנס למעגל מנתיב זה כי זו פניה ימינה של בצמוד לימין. לאור העובדה שיש מעגלים שאליהם מובילים שני נתיבים אין סיבה להניח שזה אסור.

ניתן גם לכופף את המעגל למימד הרביעי, זה ממש לא רלוונטי.

באותה מידה ניתן לטעון שהמעגל נמצא בתוך שטח צומת שבה פוניה מרחוב X לרחוב Y, ומה שקורה בתוך המעגל הוא חלק מהפניה.

ניתן גם לטעון שזו לא סטיה מנתיב כי הוא נשאר תמיד בנתיב השני.

וכך חוזרים שוב לאוזלת היד של המחוקק ולנסיון להחיל חוקים מיושנים מלפני עידן הכיכרות, על מצבים שהם פשוט לא מתאימים, במקום לדרוש מהחוקק לעשות את העבודה ולהסדיר את העניין כמו במדינה מתוקנת.

אם תבדקי אותי בכל מקרה בו דנים במעגל תנועה אני מבקש לדעת איזה חיצים / תמרורים יש לפני הכניסה למעגל, כי אם יש כאלה, הם מכתיבים את ההתנהלות במעגל.

אם אין כאלה ושני כלי רכב נכנסים למעגל, שניהם רשאים לנוע כל אחד בנתיבו, רוצה זה שבנתיב הפנימי לצאת מן המעגל עליו ראשית , לעבור למעגל החיצוני תוך מתן זכות קדימה לרכב שנע במעגל החיצוני, כיאה למעבר בין נתיבים , ואז לצאת מן המעגל מהנתיב החיצוני כפי שמורה לנו תקנה 42 שצוטטה בהודעה קודמת שלי.

המואדם לא מתאים לך לטעון שזאת טענתי, כי נסיעה תוך כדי שהנתיב מתעקל שמאלה או ימינה זו לא פניה.

במוכחל אין בעיה שיצא מהמעגל באותו הנתיב , רק תהיה בעיה עם יחתוך מישהו שממשיך במעגל ישר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר קריאה לפותח השרשור. מקרה דומה לשלך, שקרה לבת שלי.

את פסק הדין בבית משפט לתביעות קטנות שמתי בטעות בשרשור אחר. בגדול, האשמה הוטלה על הנהג שנסע בנתיב הפנימי וחתך החוצה משם. אשם תורם של 15% הוטל על הבת שלי.

חומר מעולה, תודה.

תודה לכל העונים, החבר ילך למשפט לאחר שהפעיל כבר את המקיף. אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...