Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"צמת שירות חשמלית" אליה מחוברים כל מיני התקנות מקומיות. מה זה?

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים.

התענייתי בשאלה הזאת כבר בדרך עקיפה כאן בפורום אבל אני רוצה לשאול לגבי הצמה הזאת בצורה ספציפית.

הלכתי למקום די מפורסם ומומלץ כאן בפורום לחבר כבל מתח למצלמת דרך ובמקום לחברו לפיוזים דרך מפצל הוציאו לי מתחת להגה דבר שקראו לו "צמת שירות". כששאלתי מה זה צמת שירות אמרו לי שזאת הצמה שאליה היבואן מחבר את כל ההתקנות המקומיות של הרכב (ברכב שלי הותקן אצל היבואן מוביילי, מצלמת רוורס וחיישני רוורס). בצמת שירות היו חורים פנויים אליהם הם דחפו את הקצוות של הכבל של המצלמה. (לא חתכו לי שום כבלים אחרים "והתעלקו" עליהם).

הוסבר לי שלחבר משהו דרך מפצל פיוזים זה סוג של קומבינה מקומית ועבודה עם צמת שירות יותר נכונה.

כששאלתי מה עם הפיוז בטיחות? הראו לי שעל הכבל עצמו שמספק מתח למצלמה יש פיוז זכוכית שמצופה בכיסוי פלסטיק למקרה בטיחותי ויש על הכבל גם ממיר מתח ל1.5A בשביל המצלמה (כבל מקורי של החברה שמייצרת את המצלמות).

אני נוסע עם זה כבר כ4 חודשים והכל תקין. אבל עדיין יש לי תחושת בטן שסיבנו אותי וחסכנו עליי שקל במפצל פיוזים :lol:.

מישהו שמבין בחשמל יותר ממני יכול לשפוך לי קצת אמת על צמת השירות של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיבנו אותך, עשו לך עבודה מקצועית. בהרבה רכבים היצרן מתקין קונקטור ספייר במיקום נגיש מתחת לדשבורד בדרך כלל.

בנוסף הוא מספק חתיכת צמה שבצד אחד שלה חוטים גלויים, וצד שני מתחבר לקונקטור הזה. זה מיועד להתקנות אפטר מרקט, כמו מצלמה, או כל דבר אחר שדורש מתח. זה במקום לעשות קומבינה ולהכנס לתיבת פיוזים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפשטות, מוציאם דרך הצמה הזאת מתח 12 וולט "נקי" כדי להקל על המתקנים שלא יתחברו בטעות לקווי תקשורת וכדומה.

מה שעשו אצלך זה הדבר הנכון לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיבנו אותך, עשו לך עבודה מקצועית. בהרבה רכבים היצרן מתקין קונקטור ספייר במיקום נגיש מתחת לדשבורד בדרך כלל.

בנוסף הוא מספק חתיכת צמה שבצד אחד שלה חוטים גלויים, וצד שני מתחבר לקונקטור הזה. זה מיועד להתקנות אפטר מרקט, כמו מצלמה, או כל דבר אחר שדורש מתח. זה במקום לעשות קומבינה ולהכנס לתיבת פיוזים.

אכן כן, מדובר בקונקטור הזה שאתה מדבר עליו על הצמה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...